Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 15 lis 2017, 15:52

A tak właściwie Drodzy Moderatorzy czemu temat "JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)" nie podlega dyskusji :?: :!:
Jezusa osądzamy jak równego sobie a temat podany powyżej nie podlega dyskusji :!:

:twisted: Bo.... :?: ot takie pytanie zanim mnie Moderatorze zbanujesz :oops:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 20 lis 2017, 13:45

Ten który włada naszą planetą :twisted: w cokolwiek wierzysz...wyznawco :twisted: Gad/Wąż/Demon :twisted:

http://www.collective-evolution.com/201 ... reptilian/

Czemu Dychy nie mówią o tym ?! Duchy...mówiące o karmie która jest prywatą ducha wcielonego - w co wierzysz duchu wcielony w ciało - Twoja wola się staje :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: odnowa » 20 lis 2017, 15:16

czarnyMag pisze:Ten który włada naszą planetą :twisted: w cokolwiek wierzysz...wyznawco :twisted: Gad/Wąż/Demon :twisted:

http://www.collective-evolution.com/201 ... reptilian/

Czemu Dychy nie mówią o tym ?! Duchy...mówiące o karmie która jest prywatą ducha wcielonego - w co wierzysz duchu wcielony w ciało - Twoja wola się staje :!:

Parę pytań do Ciebie:
Czy jest szansa by go (gada/węża/demona) pokonać?
Czy ludzie się przebudzą z tego snu zwanego życiem?
Kim będzie nowy mesjasz?
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 20 lis 2017, 15:50

odnowa pisze:
czarnyMag pisze:Ten który włada naszą planetą :twisted: w cokolwiek wierzysz...wyznawco :twisted: Gad/Wąż/Demon :twisted:

http://www.collective-evolution.com/201 ... reptilian/

Czemu Dychy nie mówią o tym ?! Duchy...mówiące o karmie która jest prywatą ducha wcielonego - w co wierzysz duchu wcielony w ciało - Twoja wola się staje :!:

Parę pytań do Ciebie:
Czy jest szansa by go (gada/węża/demona) pokonać?
Czy ludzie się przebudzą z tego snu zwanego życiem?
Kim będzie nowy mesjasz?


Tak Marek ewangelista w swojej ewangelii mówi po Jezusie (że ci co zobaczą gadziego syna (jakoś tak) - ich pokolenie będzie tym które przeżyją jego upadek - a więc i Ty :D
A mesjasz jest / był tylko Jeden - Chrystus :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 20 lis 2017, 16:20

Nie mogę już czytać tych przekrętów czarny magu, bez kiwania głową. Ewangelista Marek pisał coś o gadzim synu?! Domagam się podania tu takiego cytatu, skoro się na nim opierasz. Ja znam ewangelię Marka i to co mówił Jezus według jego relacji i tak np. mamy " Natomiast uczeni w Piśmie, którzy przyszli z Jerozolimy, mówili: "Ma Belzebuba i przez władcę złych duchów wyrzuca złe duchy". Wtedy przywołał ich do siebie i mówił im w przypowieściach: "Jak może szatan wyrzucać szatana? Jeśli jakieś królestwo wewnętrznie jest skłócone, takie królestwo nie może się ostać. I jeśli dom wewnętrznie jest skłócony, to taki dom nie będzie mógł się ostać. Jeśli więc szatan powstał przeciw sobie i wewnętrznie jest skłócony, to nie może się ostać, lecz koniec z nim.".... "Uważajcie na to, czego słuchacie. Taką samą miarą, jaką wy mierzycie, odmierzą wam i jeszcze wam dołożą" "I wtedy jeśliby wam kto powiedział: Oto tu jest Mesjasz, oto tam: nie wierzcie. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą znaki i cuda, żeby wprowadzić w błąd, jeśli to możliwe wybranych. Wy przeto uważajcie! Wszystko wam przepowiedziałem." Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. "
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 20 lis 2017, 20:20

czarny magu czy się mylę, czy jednak nie wprost, ale dajesz do zrozumienia czytającym i wychodzisz z taką obrazą Chrześcijan, że to Jezus jest gadzim synem? I nie sugerujcie się tu tym podstępnym wpisem "A mesjasz jest / był tylko Jeden - Chrystus " ponieważ słowo Chrystus nie odnosi się tylko do Jezusa. Chrystus to znaczy Mesjasz, człowiek namaszczony olejem, tak jak w Starym Testamencie osoba do pełnienia trzech funkcji - kapłana, króla, proroka. Natomiast katolicy określają tak człowieka namaszczonego Duchem Św. czy to przez zesłanie ogników nad głowy apostołów, czy przez jak podczas chrztu Jezusa zesłanie białego gołębia jako boskiego znaku. Zatem po głębszym zastanowieniu się zapytam- czy to nie Ty czasem czarny magu uważasz się za Chrystusa? Mickiewicz porównywał Polskę do "Chrystusa Narodów", to i ty ten pomysł mógłbyś zaczerpnąć już bez porównania i tylko dla siebie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 21 lis 2017, 14:52

A to dla Polaków - był ktoś w Rzymie :?: Bo ja akurat nie

https://obserwatorczasowkonca.wordpress ... a-stolica/

A czemu "Nasze Duchy" o tym nie wspominają :?: No.... :twisted:
...liczy się "karma" :lol: :lol: :lol: czyli system niewolniczy :twisted:

ps. mam nadzieję, że nie nastąpiłem naukowcowi Danut na odcisk :) Nie nastąpiłem ci forumowiczu Danut na odcisk :?: :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 21 lis 2017, 15:08

Moje duchy przekazały mi i pokazały istotne rzeczy dotyczące naszego istnienia. Nie interesuje mnie też to co religie i sekty robią z Jezusem, jak Go wykorzystują i szkalują, bo do nich się nie przyłączę ze swoim rozumowaniem. Jakoś czystej filozofii Jezusa nikt nie potrafi zaprzeczyć, ani uznać jej za kłamliwą, czy złą, a nadal zastanawiają się nad nią mądre głowy i wokół niej rozwijają własne filozofie, bo fałszu w niej nie ma i nie udowodniono go przez ponad dwa tysiące lat.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 21 lis 2017, 15:11

danut pisze:Moje duchy przekazały mi i pokazały istotne rzeczy dotyczące naszego istnienia. Nie interesuje mnie też to co religie i sekty robią z Jezusem, jak Go wykorzystują i szkalują, bo do nich się nie przyłączę ze swoim rozumowaniem. Jakoś czystej filozofii Jezusa nikt nie potrafi zaprzeczyć, ani uznać jej za kłamliwą, czy złą, a nadal zastanawiają się nad nią mądre głowy i wokół niej rozwijają własne filozofie, bo fałszu w niej nie ma i nie udowodniono go przez ponad dwa tysiące lat.


Twoje duchy mają odmienne zdanie do moich duchów :D Ale już dziś możesz egzorcyzmować w oparciu o Twoje duchy - w końcu Lucyfer gdy się z Tobą zgadza może cię i posłucha :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 21 lis 2017, 17:04

Nie jestem egzorcystką jak np. Prątnicka a moje duchy nie są moimi demonami na usługach takich egzorcystów. Zacytuje jednego ze swoich rozmówców z innego forum, który z kolei podaje cytaty z Fichtego Das System der Sittenlehre nach den Prinzipien der Wissenschaftslehre (Je-L 1798 )- [i]"Wiara polega na przekonaniu, że nie tylko wartość, ale i rzeczywistość wszystkich rzeczy jest ugruntowana w powołaniu moralnym. Boskość nie jest bytem ani osobą, lecz absolutną aktywnością czystego ja, absolutnym ideałem moralnym, który zawiera w sobie zasadę wszelkiej realności."
[/i] Moje duchy kierują się takim samym ideałem moralnym jak Jezus, a skoro twój ideał jest całkowicie odwrotny i dlatego nazywasz mój Lucyferem to twoja aktywność i duchy pochodzą z tej drugiej strony niż moje.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości