Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:35

ale jest tylko jedna droga prawdy :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Anka » 23 paź 2017, 15:05

danut pisze:
Anka pisze:
danut pisze:[quote="Anka"]Danut tak jak to pojmuje tak opisałam Nie każdy uważa ze Bóg Stwórca jest ponad nami Ja tak uważam Niektórzy tutaj ciagle nadmieniają ze wszyscy sa równi i ze ma osób świętych , zła czy dobra Wszystko to całość
Dla mnie źródło to Bóg poprostu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lecz nie znasz Tego Boga ani Aniołów,posługujesz się terminologią religijną, zatem to wszystko jest zamazane,niepoznane, niejasne ubrane w symbole co piszesz. A zapewniam Cię nic nie ma za darmo, choćby się jak kto nie przechwalał, że ot tak otrzymuje. To gadanie było wykorzystywane od początku cywilizacji- o to boski posłaniec będzie twoim władcą i tak od wieków ogłupiano tłum.

Hmmm Nie wiem dlaczego mi mówisz ze nie znam Boga o którym pisze Nie jest to dla mnie "zamazane , niejasne ubrane w symbole"
:-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Dlatego, że widzę po postach Twoje pojmowanie Boga. Bronisz tylko swojej wiary. A gdzie masz dla niej wytłumaczenie? Dlatego, ze chcesz ślepo ufać jakimś ludziom wybranym- kto ich wybrał, jakie mają prawo by prowadzić innych jak owce?
Ps. Anka w Kościelisku jest jakaś bardzo znana kobieta wróżka- medium- znasz ją, bo osobiście miałabym do niej kilka pytań na temat jej działalności.[/quote]
Moje zycie i to w co ja wierze należy do mnie
Ps Jak sie chcesz z kims takim skontaktować polecam poszukać w internecie Osobiscie nie posiadam takich informacji
A ciebie pozdrawiam :-) i moge tylko powiedzieć ze czasem jest dobrze sie zatrzymać i powściągnąć swoje zapędy w ocenianiu innych ludzi



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 23 paź 2017, 15:07

Nie, bo dróg do Prawdy jest wiele, ale tylko wtedy, gdy idący spotkają się przy końcu drogi w jednym punkcie,jak ludzie rozchodzą się diabli wiedzą w jakie zakamarki to błądzą i bardzo oddalają się od niej.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 23 paź 2017, 15:11

Anka nikt Ciebie nie ocenia, ale w dyskusji konieczne jest odniesienie się do tego co kto pisze- jeśli znasz Boga to wytłumacz innym jaki on jest,kim on jest , bo rzucanie słów tak na wiatr jeśli się nie chce dyskutować jest nie fer.
Ps. A babka w internecie się nie ogłasza,nie sądzę żeby umiała nawet z niego korzystać ze względu na wiek, zapytałam, bo przypuszczam ze jesteś z tamtych okolic.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Anka » 23 paź 2017, 15:22

Mam nieodparte uczucie czytając twoje posty jakbyś chciała każdemu dać złoty środek w każdym poruszonym temacie
Mnie nie interesuje spieranie się w kółko z tobą
Czuje że nie jesteś skłonna przyjąć do wiadomości że każdy z nas na tym forum myśli inaczej
I tak to zostawiam Nie widzę żadnych plusów w dalszej konwersacji z tobą
Pamiętaj że nie ładnie jest się wyśmiewać z innych w tylko tobie znanym stylu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 23 paź 2017, 15:24

Anka pisze:Mam nieodparte uczucie czytając twoje posty jakbyś chciała każdemu dać złoty środek w każdym poruszonym temacie
Mnie nie interesuje spieranie sie w kółko z tobą
Czuje ze nie jestes skłonna przyjąć do wiadomosci ze każdy z nas na tym forum myśli inaczej
I tak to zostawiam Nie widzę zadnych plusów w dalszej konwersacji z tobą
Pamiętaj ze nie ładnie jest sie wyśmiewać z innych w tylko tobie znanym stylu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Czyli odpadłaś przy konfrontacji z moimi argumentami, pa
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Mirek » 23 paź 2017, 16:17

czarnyMag pisze:ale jest tylko jedna droga prawdy :!:

Twoja droga? ;)
Prawda jest jedna, a dróg do nich jest wiele.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Ingitre » 23 paź 2017, 19:26

Oto jedna z dróg do prawdy
memberlist.php?mode=viewprofile&u=1515
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 14 lis 2017, 13:52

Ingitre pisze:Oto jedna z dróg do prawdy
memberlist.php?mode=viewprofile&u=1515


Księga Duchów drogą do prawdy? Tak oczywiście, być może - szkoda tylko, że nie odpowiada na multum pytań np. dlaczego każdy indywidualnie coś odbiera a to co "odbiera" nigdy nie pokrywa się z pozostałymi?
I tu jest pies pogrzebany :!:
Każdy indywidualnie ma wzloty i upadki które nie pokrywają się z doświadczeniami pozostałych - to Nas tragizm :!:
Dlaczego nie ma jednej drogi do prawdy :?: :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 15 lis 2017, 14:54

Zanim się zaczniesz zastanawiać Wcielony w ciało co będzie po śmierci to odpowiedz mi na jedno proste pytanie - jak wyglądasz na chwilę obecną :?: Wiem, że i Ty wiesz i masz tego świadomość więc bez "owijania w bawełnę" opisz swój obecny wygląd a potem ja ci albo my spróbujemy wspólnie przepowiedzieć Ci przyszłość :twisted:
Założę się, że Wcielony - nie masz o tym obecnie żadnego pojęcia :lol: A więc czeka Cię droga wcieleń najpierw do samopoznania :twisted: a potem możesz dopiero zacząć rozważania nad duszą i jej przeznaczeniem :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości