Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 08 sty 2018, 10:43

Pablo diaz pisze:[quote. A ta siła "Bóg" to jest rozdzielona między nas po równo więc dopóty się nie złączymy w jedność to tej siły nie uświadczymy :)


Proszę mi wybaczyć jeśli narzucam się fragmentem z Ewangelii według spirytyzmu,który o tym zaproszeniu- by stać się jednością -właśnie mówi:

...Porzućcie swe iluzje,moi przyjaciele.Niech głos Duchów chwyci was za serca.Bądżcie wspaniałomyślni i miłosierni,
ale nie zwracajcie na siebie uwagi,to znaczy czyńcie dobro ze skromnością.
Niech każdy małymi krokami zniszczy ołtarze,której postawiliście waszej dumie,jednym słowem-bądżcie prawdziwymi
chrześcijaninami,a zapanuje wówczas królestwo prawdy.Nie wątpcie już w to Bóg jest dobry,przecież daje wam tego liczne
dowody.Przybywamy przygotować pole do tego by mogły wypełnić się proroctwa.Gdy Pan unaoczni wam jeszcze silniej
swoją łaskawość .NIech niebiański wysłannik znajdzie w was jedną wielką rodzinę.Niech wasze delikatne i skromne serca będą godne,by usłyszeć słowo Boże,które on wam przyniesie.
Niech ten wybraniec znajdzie na swojej drodze jedynie plamy zwycięstwa wskazujące na wasz powrót do dobra,miłosierdzia
i braterstwa.
Wówczas wasz świat stanie się rajem na Ziemi...


(Lacordaire,Konstantyna,1863) Ewangelia według spirytyzmu,rozdział VII.[/quote]

Więc stańmy się jednością i nie osądzajmy zwłaszcza tych którzy mają odmienne od nas zapatrywania na ten "świat" bo gdy oni odejdą jedność nie zostanie osiągnięta - a więc nie skończy się proces wzniesienia na Ziemi :!:
Oczywiście duchy myślą krótkofalowo, że tu chodzi o nich samych - a chodzi o ogół :lol:
Egoista nie opuści planety sam się wznosząc nawet jak odnajdzie filozofię która mu to przedstawi...
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 08 sty 2018, 12:50

Mnie interesuje tylko tyle - czy Ty Duchu Ziemi gdy osiągniesz już wymarzone prawo opuszczenia tej niskiej planety zwanej Ziemia dla ziemian - zawrócisz (ryzykując ubabranie się niską częstotliwością) po resztę, czy zostawisz "tą resztę" innym którzy tam przyjdą ubierając ziemską materię na siebie i ryzykując się utatłaniem :?:
To taki "rebus/zagadka czysto teoretyczna :twisted: bo co uważasz dążąc do wyjścia nie koniecznie będziesz uważał gdy wyjście zrealizujesz - ale pytam (i wiem, że jest to w tym momencie podchwytliwe pytanie bo być może w oparciu o odpowiedź twą nie z finiszujesz wyjścia :lol: ale Bóg mi świadkiem, że to co pomyślisz wpierw jest twą odpowiedzią :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Anka » 08 sty 2018, 17:38

czarnyMag pisze:
Pablo diaz pisze:[quote. A ta siła "Bóg" to jest rozdzielona między nas po równo więc dopóty się nie złączymy w jedność to tej siły nie uświadczymy :)


Proszę mi wybaczyć jeśli narzucam się fragmentem z Ewangelii według spirytyzmu,który o tym zaproszeniu- by stać się jednością -właśnie mówi:

...Porzućcie swe iluzje,moi przyjaciele.Niech głos Duchów chwyci was za serca.Bądżcie wspaniałomyślni i miłosierni,
ale nie zwracajcie na siebie uwagi,to znaczy czyńcie dobro ze skromnością.
Niech każdy małymi krokami zniszczy ołtarze,której postawiliście waszej dumie,jednym słowem-bądżcie prawdziwymi
chrześcijaninami,a zapanuje wówczas królestwo prawdy.Nie wątpcie już w to Bóg jest dobry,przecież daje wam tego liczne
dowody.Przybywamy przygotować pole do tego by mogły wypełnić się proroctwa.Gdy Pan unaoczni wam jeszcze silniej
swoją łaskawość .NIech niebiański wysłannik znajdzie w was jedną wielką rodzinę.Niech wasze delikatne i skromne serca będą godne,by usłyszeć słowo Boże,które on wam przyniesie.
Niech ten wybraniec znajdzie na swojej drodze jedynie plamy zwycięstwa wskazujące na wasz powrót do dobra,miłosierdzia
i braterstwa.
Wówczas wasz świat stanie się rajem na Ziemi...


(Lacordaire,Konstantyna,1863) Ewangelia według spirytyzmu,rozdział VII.


Więc stańmy się jednością i nie osądzajmy zwłaszcza tych którzy mają odmienne od nas zapatrywania na ten "świat" bo gdy oni odejdą jedność nie zostanie osiągnięta - a więc nie skończy się proces wzniesienia na Ziemi :!:
Oczywiście duchy myślą krótkofalowo, że tu chodzi o nich samych - a chodzi o ogół :lol:
Egoista nie opuści planety sam się wznosząc nawet jak odnajdzie filozofię która mu to przedstawi...[/quote]

Wierze ze kiedyś popatrzysz na siebie skromnie , na swoje wnętrze. Bez iluzji , symboli, bez chęci bycia „kims lub czymś wiecej „ - każdemu dana jest ta chwila ktora często sie powtarza w ludzkim życiu. Kiedy ja rozpoznasz zatrzymaj sie skup sie na tym co czujesz.
Ziemia nie jest „niska „ planeta poprostu cos ci przysłania jej piękno. Dążymy do tego zeby sie zjednoczyć i odkryć sie na nowo a niektórzy przypominają nam o nas samych żebyśmy sie nie stoczyli.
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 08 sty 2018, 22:07

Piękny post Anka!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 09 sty 2018, 13:08

Anka pisze:Wierze ze kiedyś popatrzysz na siebie skromnie , na swoje wnętrze. Bez iluzji , symboli, bez chęci bycia „kims lub czymś wiecej „ - każdemu dana jest ta chwila ktora często sie powtarza w ludzkim życiu. Kiedy ja rozpoznasz zatrzymaj sie skup sie na tym co czujesz.
Ziemia nie jest „niska „ planeta poprostu cos ci przysłania jej piękno. Dążymy do tego zeby sie zjednoczyć i odkryć sie na nowo a niektórzy przypominają nam o nas samych żebyśmy sie nie stoczyli.


Jesteś nie przeciętna to fakt :!: ale nie zauważasz pewnych rzeczy (co w cale nie świadczy o Tobie źle) - niektórych tzw. "św. spirytyzmu" i ich wypowiedzi własne spotkałem w roli tzw. "wilka" który "pląsa wśród tzw. owiec" wcześniej już po zmianie niku :twisted:
A Ty się do "nich" odnosisz z taką czcią jakbyś sobie sama nakazywała pokorę którą się odgrywa - a Jezus by się już chyba nie układał z stroną która jawnie pragnęła Jego śmierci - więc zrozum - Jesteś do przeczytania...i do rozgryzienia....
przez takiego co Twojego wzoru spotkał wcześniej i zna jego wypowiedzi i czyny :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: stefan12 » 09 sty 2018, 14:06

czarnyMag pisze:Jesteś nie przeciętna to fakt :!: ale nie zauważasz pewnych rzeczy (co w cale nie świadczy o Tobie źle) - niektórych tzw. "św. spirytyzmu" i ich wypowiedzi własne spotkałem w roli tzw. "wilka" który "pląsa wśród tzw. owiec" wcześniej już po zmianie niku :twisted:
A Ty się do "nich" odnosisz z taką czcią jakbyś sobie sama nakazywała pokorę którą się odgrywa - a Jezus by się już chyba nie układał z stroną która jawnie pragnęła Jego śmierci - więc zrozum - Jesteś do przeczytania...i do rozgryzienia....
przez takiego co Twojego wzoru spotkał wcześniej i zna jego wypowiedzi i czyny :twisted:


Ktoś rozumie ten bełkot, czy ze mną jest coś nie tak?
Awatar użytkownika
stefan12
 
Posty: 474
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:08

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 09 sty 2018, 14:25

stefan12 pisze:Ktoś rozumie ten bełkot, czy ze mną jest coś nie tak?


Jesteś po prostu Ziemianinem który chce być opiekunem duszy w przyszłości a nie rozumie nic co w doktrynie wiary spisanej się nie mieści - Ty się chyba wypowiadałeś, że byłbyś w stanie zabić w obronie życia jednej ziemskiej kreacji :twisted:
Za "wiarę" :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 09 sty 2018, 15:20

Ostatnia prośba - podejmie ktoś rękawicę w temacie - nie pochodzę z Ziemi i mi ta Ziemia lata (tak dosłownie wygląda bowiem mój pogląd na tą że..Ziemię) :!:
a więc w temacie, że się mylę (choć wiem, że się nie mylę - ale to akurat w tym momencie nie ma znaczenia - w tym momencie się liczy wiedza być może wyższego ducha zakamuflowanego w "interesie" wcielonego ducha kontra wiedza - liczy się wiedza/duch który posiada to co zbieram w siebie jak zapaleńcy Ziemi zbierają w siebie doświadczenia na temat połowów łososia :twisted:
Co planeta Ziemia przeciwstawi gościowi który twierdzi:
1) że widział Jezusa który mu obiecał wycofanie nowotworu złośliwego z ciała ziemianinki i nowotwór złośliwy został wycofany nie poprzez "naukę ziemi" (bo do terapii nie doszło)! a poprzez słowo Jezusa :twisted:
2) że widział ducha wyższego którego imię poznał w konfrontacji z duchem Jezus (konfrontacji za życiem i cudem uzdrowienia) :twisted:
3) że widział swoje wcielenia na tej planecie które mają posłużyć nauce wcielonego w ciało co najmniej 4-y a oprócz tego, który ma jasność umysłu i wie na 100 procent / tak jak np. "katolik jest o swoim zbawieniu przekonany", że pochodzi z planety w 100 procentach odmiennej planecie obecnego wcielenia (którą w pewnym sensie nienawidzi)
4) cała Twoja duchu tu wcielona wiedza kontra moje doświadczenia (bez powoływania się na "naukę" którą reprezentuje Orion - pokłony składam dla Oriona Panowie i Panie :twisted: i chylę moje czoło "ziemianina" do ziemi :twisted:

Droga "Danut" chodzi mi o konkrety z Twej strony a więc to wszystko o w oparciu o swój umysł Ci każe kwestionowanie :!:
Bo to czy w takiej jak moja sytuacji (nowotwora złośliwego rozsianego na tkance miękkiej) miał miejsce cud Ziemi czy ingerencja Jezusa - to ja wiem - iż Jezus ingerował :!: W tym momencie kościół katolicki potwierdza (a więc największa statystyka) - a Ty przeczysz :lol: O Danut cofnij się w tych wszystkich widzeniach poza czas i - co widzisz "o wielka" :?: Nic :lol: prawda :twisted:
A więc odnieś się po "nauce" Oriona i przedstaw argumenty w tej linii albo przeciwstaw Siebie :!:
Ostatnio zmieniony 09 sty 2018, 15:50 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 09 sty 2018, 15:39

Czarny magu nie będę podnosić Twojej żałosnej rękawicy, ponieważ stawiasz się na pozycji wroga starego systemu filozoficznego będąc w tym samym miejscu co on, a za argument podajesz tylko inne nazwy dla tego starego. Zastępujesz "jestem nie z tego świata"Jezusowe wyimaginowaną inną planetą będącą na tym samym planie co nasza Ziemia -a to najgłupsza z teorii w obliczu dzisiejszej wiedzy.
1. Wycofanie nowotworu w dzisiejszych czasach tak posuniętej medycyny to już żaden cud ,znam wiele takich przypadków w rodzinie i wśród znajomych.
2. Usłyszałam wiele zdań sprawdzonych po czasie z ust pochodzących nie z tej Ziemi.
3.Spotkałam siebie więcej niż 4 razy, rozmawiałam na żywo sama ze sobą,widziałam inne swoje wcielenia i na 100 procent przez jasność umysłu stwierdzę, ze wszędzie jestem człowiekiem, czyli nie jestem świadomością zagubioną posiadając i czerpiąc wciąż z Tej Jednej Duszy. Są inne rzeczywistości dla naszego życia lecz nie zachodzi to przez migrację do innych kosmitów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 09 sty 2018, 15:53

[quote="danut"]Droga "Danut" chodzi mi o konkrety z Twej strony a więc to wszystko co w oparciu o swój umysł Ci każe kwestionowanie mnie :!:
Bo to czy w takiej jak moja sytuacji (nowotwora złośliwego rozsianego na tkance miękkiej) miał miejsce cud Ziemi czy ingerencja Jezusa - to ja wiem - iż Jezus ingerował :!: W tym momencie kościół katolicki potwierdza (a więc największa statystyka) - a Ty przeczysz :lol: O Danut cofnij się w tych wszystkich widzeniach poza czas i - co widzisz "o wielka" :?: Nic :lol: prawda :twisted:
A więc odnieś się po "nauce" Oriona i przedstaw argumenty w tej linii albo przeciwstaw Siebie :!:

Ale pamiętaj (a wiem, że Cię stać na to) - Orion to Lucyfer a Lucyfer to planety zniewolenia :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości