Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 25 wrz 2017, 19:54

1Prawda1 pisze:Zmysły pozwalają tylko na odczytywanie cieni (mieszanki materii ze zniekształconymi przy procesie tworzenia wszechświata - ideami). Mózgiem kieruje duch, a zmysły są tego mózgu narzędziami odbiorczymi.

To jest ok dla mnie do przyjęcia :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 02 paź 2017, 11:46

Mam frapujące mnie od lat pytanie - mianowicie jest duch "spirytyzmu" który się zgadza i duch też "spirytyzmu - ale wykolejeniec" który też się zgadza i ten "wykolejeniec" rusza do tego co się zgadza w sposób niematerialny i oni się nie widzą :!:
Ale jeśli "ten wykolejeniec" rusza na wcielonego bez zapowiedzi tylko w oparciu o złe intencje to oni się widzą - ja pytam czemu :?: :!: Czemu ten wcielony ze złymi intencjami może być odebranym a ten samy z dobrymi intencjami - intencjami typu "zobaczmy się" już nie :?: :!:
A więc złe intencje mają po swojej stronie "Twórczość" a dobre mają tylko wiarę i przekonanie :?: :twisted:
Owszem ten "zły" jest w stanie wysłać energię uleczenia na kilometry ale już się zobaczyć nie jest w stanie - czemu :?: :!:

Zdaję sobie sprawę z niedorzeczności pytania skierowanego do mumii która wie że nic nie wie ale cóż ryzykuję :?: :twisted:

Szukam :!: Żyję bo szukam :!: :twisted:

Będę brutalny - potrafię spowodować ... Proszę nie zamieszczać gróźb na forum spirytystycznym - ostrzeżenie (Krzysztoff)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 02 paź 2017, 13:18

Taka sprawa - bo to odstręcza ludzi - Chico Xavier żył z .... Proszę nie zamieszczać nieprawdziwych informacji na temat spirytyzmu i Chico Xaviera, Chico Xavier pracował przez całe życie na swoje utrzymanie i jednocześnie udzielał bezpłatnej pomocy tysiącom ludzi (Krzysztoff)
:lol: a ja uzdrawiając mówię spierd... :lol: to nie ja :!: Więc jeśli chcesz zapłacić to płać ale ode mnie odejdziesz z tym co przyszedłeś no chyba że bez zębów :lol:
A więc kim był "upadły" z Brazylii przy mnie z Polski :?: :twisted:
I wali mnie to w co Wierzycie - jest Nas setki ... Jak wyżej !!!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 02 paź 2017, 20:02

Czarny magu widocznie Ci się zwyczajnie nie zdarza mieć dobrych intencji, dlatego ciągle Cię widzą przy tych złych. Cóż to za dobra intencja "Zobaczymy się" a jakiż jest jej cel? Rzucasz rękawice i dostajesz nerwów że ktoś Cię olewa w tym? Bo może zwyczajnie nie chce Ci zrobić krzywdy nie widząc w Tobie silnego przeciwnika?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 09 paź 2017, 14:19

czarnyMag pisze:Taka sprawa - bo to odstręcza ludzi - Chico Xavier żył z .... Proszę nie zamieszczać nieprawdziwych informacji na temat spirytyzmu i Chico Xaviera, Chico Xavier pracował przez całe życie na swoje utrzymanie i jednocześnie udzielał bezpłatnej pomocy tysiącom ludzi (Krzysztoff)
:lol: a ja uzdrawiając mówię spierd... :lol: to nie ja :!: Więc jeśli chcesz zapłacić to płać ale ode mnie odejdziesz z tym co przyszedłeś no chyba że bez zębów :lol:
A więc kim był "upadły" z Brazylii przy mnie z Polski :?: :twisted:
I wali mnie to w co Wierzycie - jest Nas setki ... Jak wyżej !!!


Mnie ciekawi tylko czemu nikt z pośród spirytystów - mediów oczywiście nigdy nie potwierdził kontaktu z tym Xavierem w sposób nie kontrowersyjny a więc taki do przyjęcia :twisted: Nie, że tam taki "spirytysta" bardziej kolega od piwa twierdzi, że odebrano odzew od gościa i "on" (na liście płac..iluminatów) tak twierdzi :twisted:
Bo Xavier za życia miał wiele do powiedzenia - ale po śmierci już zamilkł - po śmierci ciała odzywa się tylko dużo wcześniej żyjący Kardek - i Kardeka nie może już wrzucić do śmietnika niewierzący w niego ani w jego filozofię a Xaviera (produkt marketingowy) już tak :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 09 paź 2017, 15:13

No właśnie, tu zaciekawiła mnie uwaga czarnego maga, dlaczegoż to nie nawiązali kontaktu z samym Xavierem po jego śmierci? W Instytucie Roberta Monroe jego współpracownicy taki kontakt nawiązali, a że jest możliwe uzyskanie takiegoż po umowie za życia i ja potwierdzam po otrzymaniu wiadomości od mojej zmarłej teściowej, a tu co cisza, czyżby zapomniał o towarzystwie?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: odnowa » 09 paź 2017, 16:08

Możliwe że Chico Xavier dostąpił oświecenia za życia co poskutkowało tym że w chwili śmierci jego dusza powróciła do Źródła.
Możliwe że zorientował się że za spirytyzmem stoją nieciekawe istoty których celem jest kradzież energii od ludzi.
Możliwości jest wiele. Przeszła mi myśl by spróbować go wywołać, ale nie chcę mieć żadnych kłopotów i niespodzianek z "astralu".
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 09 paź 2017, 16:21

odnowa pisze:Możliwe że Chico Xavier dostąpił oświecenia za życia co poskutkowało tym że w chwili śmierci jego dusza powróciła do Źródła.
Możliwe że zorientował się że za spirytyzmem stoją nieciekawe istoty których celem jest kradzież energii od ludzi.
Możliwości jest wiele. Przeszła mi myśl by spróbować go wywołać, ale nie chcę mieć żadnych kłopotów i niespodzianek z "astralu".

Tak. "nieciekawe istoty których celem jest kradzież energii od ludzi." lub nie chce być nadal wykorzystywany do tworzenia fałszywej filozofii mającej na celu wywyższenie i zapieczętowanie swoich dawnych mądrości bez postawienia choćby kroku do przodu ku Prawdzie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: odnowa » 09 paź 2017, 17:31

Spróbowałem wywołać Chico Xaviera. Oto co wyszło:
"Chico Xavier: nie chcę być uznawany za świętego, guru czy ikonę spirytyzmu, dlatego nie odpowiadam na wezwania. Uczyniłem teraz wyjątek by podnieść na duchu polskich spirytystów.
Mistrz jest jeden - to Jezus Chrystus. To jego słuchajcie. Ja za życia byłem zwykłym człowiekiem z darem mediumistycznym. Wykonałem swoją misję i powróciłem do dalszego doskonalenia. Wcieliłem się ponownie na Ziemi, już nie jako medium by w spokoju dalej się rozwijać w szkole zwanej życiem w której nauczycielem jest Jezus Chrystus.
Pamiętajcie o modlitwie i medytacji by nie oddalać się od Boga. Wszak każdy syn posiada swego ojca. Pamiętajcie o nim, a On nie zapomni was.
Życzę wam zakończenia kłótni na forum spirytystycznym.
Mimo że każdy z was ma własne poglądy, to prawda jest tylko jedna - jest nią miłość. Miłość do siebie i do innych. Kochajcie się nawzajem."
Ktoś inny?:
"Wiem że trudno będzie wam uwierzyć że te słowa napisał Chico Xavier. Czy ma to znaczenie?
Liczy się przesłanie. Weźcie je sobie do serca i uczyńcie ten świat odrobinkę lepszym.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto potrzebuje waszej pomocy.
To jest właśnie przesłanie spirytyzmu i prosta w zrozumieniu prawda - bez miłosierdzia nie ma zbawienia."
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Nikita » 10 paź 2017, 11:17

he he Odnowa...dobre dobre...jak wywołałeś Chico? Przesłanie jest dobre...ale pewnie Twoje? W jaki sposób dostałeś przekaz?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości