Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Anka » 09 sty 2018, 19:06

danut pisze:Wielki błąd popełniasz oceniając ludzi według przez siebie wytworzonych i sztywnych schematów, ale ludzie to nie są marionetki i swój rozum miewają, nie muszą być wyznawcami :lol: , bo potrafią też wiedzę zdobywać samodzielnie i wysuwać logiczne wnioski, a przy tym wcale nie muszą wszystkiego wyrzucać z dorobku ludzkości.


Ważne ze próbujemy otworzyć mu oczy ale to od niego samego zależy . Czasami nie warto kogoś ciągnąć na sile. Zadziwiający jest fakt ze człowiek inteligentny nie wie jak czerpać wiedzę od innych. Ego ktore nie jest wcale takie złe , ktore stanowi o nas samych a przerosniete zatrzymuje człowieka w jednym miejscu i odcina od wszystkiego co go otacza.
Twoje rozmowy z Soldado skłoniły mnie do wielu przemyśleń. Dziekuje :)
Zycze wszystkim użytkownikom forum otwartego umysłu.
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 11 sty 2018, 12:41

Anka pisze:
danut pisze:Wielki błąd popełniasz oceniając ludzi według przez siebie wytworzonych i sztywnych schematów, ale ludzie to nie są marionetki i swój rozum miewają, nie muszą być wyznawcami :lol: , bo potrafią też wiedzę zdobywać samodzielnie i wysuwać logiczne wnioski, a przy tym wcale nie muszą wszystkiego wyrzucać z dorobku ludzkości.


Ważne ze próbujemy otworzyć mu oczy ale to od niego samego zależy . Czasami nie warto kogoś ciągnąć na sile. Zadziwiający jest fakt ze człowiek inteligentny nie wie jak czerpać wiedzę od innych. Ego ktore nie jest wcale takie złe , ktore stanowi o nas samych a przerosniete zatrzymuje człowieka w jednym miejscu i odcina od wszystkiego co go otacza.
Twoje rozmowy z Soldado skłoniły mnie do wielu przemyśleń. Dziekuje :)
Zycze wszystkim użytkownikom forum otwartego umysłu.


Ja dwie Panie Szanowne katoliczki bym poprosił z skoro to ma mnie otrzeźwić by jednak podały coś nie tylko na podstawie wiary swej wyuczonej np. kontakt z kimkolwiek z poza ciała tak zupełnie zwyczajnie np. "odebrałam kontakt z duchem nie wcielonym i tenże mi powiedział a po oderwaniu czułam się w konkretny sposób - jaki?!
I to samo już miałoby dla mnie prywatnie odniesienie nad którym bym się pochylił - bo wiara w pismo i wiara w rodziców, dziadków, pradziadków wiarę burzy się z moją praktyką kontaktów z duchami z poza materii / ciała :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 12 sty 2018, 17:48

Ależ szanowny czarny magu do myślenia nikt Cię nie zmusi i nie ma takiego zamiaru. Możesz zastanowić się czytając to co piszemy lub nie i to jest Twój wybór. Ja oceniam to co piszesz używając rozumu, bo w obecnych czasach ludzka świadomość ogarnia już nieco więcej niż świadomość starożytnych kombinatorów zajmujących się tym co dla ogółu było niepojęte. Żeby odebrać wiadomość to musi istnieć fizyczne źródło, które ją nadaje. Zatem ja to źródło widziałam, słyszałam i weszłam z nim w kontakt, to zastanów się czymże będzie dla mnie opowieść o informacjach o pochodzeniu niefizycznym, w których jak wszystko na to wskazuje Ty sam jesteś i odbiorcą i nadawcą?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 25 sty 2018, 14:52

https://www.wykop.pl/link/3731483/wywia ... ta-dudzik/
..i nagle ją polubiłem :) jak grom z jasnego nieba mnie to dopadło..
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 25 sty 2018, 16:50

czarnyMag pisze:https://www.wykop.pl/link/3731483/wywiad-z-danuta-dudzik/
..i nagle ją polubiłem :) jak grom z jasnego nieba mnie to dopadło..

Ciekawe doświadczenie, kiedy posadzą cię, a ty nigdy nie byłeś osobą medialną przed kamerami i powiedzą "no to mów" i to dalej, dalej ponad godzinę :D Już wykład byłby lepszy, bo do takiego przygotowałabym sobie jakiś porządek wypowiedzi. :D Wybaczcie!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 12 lut 2018, 12:22

Trochę z innej "działki" - Forum nie jest oderwane od rzeczywistości prawda :?: :twisted:
A więc problem obecny - nasza/wasza odpowiedzialność za holocaust? Ktoś był wtedy na Ziemi akurat? Lub jego "protoplaści" zdradzili mu (duchowi Waszemu) stan faktyczny na czas tzw. "holocaustu" :?: :twisted:
...no bo ci wszyscy "wyalienowani" :lol: to ci wszyscy bredzący :lol: - ja jakoś pamiętam historię "swej Ziemskiej "rodziny" i me zależności i czemu w (niej) akurat a czemu nie w (niej) akurat :twisted:
A Wy czy pamiętacie historię swych wcieleń i czemu akurat "tu" a nie tam :?: :lol:

Czy coś pamięta :?: :!: a jeśli :lol: :twisted: to czemu tego nie podaje na forum :?: :!: :lol: Bo się boi ośmieszenia :!: Bo nie wierzy w to co czuje :?: :lol: Bo nic nie pamięta ale wyśmiewa wszystkich wokoło bo tak robi tłuszcza zombiaków :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 12 lut 2018, 13:51

Nie można mierzyć nikogo swoją miarą, czarny magu. Mój zakres samopoznania jest bardzo szeroki, a nie opisuje go tu na forum, gdyż już opisałam go w wielu miejscach i nie mam w zwyczaju się powtarzać i wciąż zatrzymywać nad przepracowanym. Nie widzę swojej odpowiedzialności za Holocaust! Wymazano
Twoje pytanie o sprzedawaniu, ale Ci odpowiem - w mojej rodzinie wykupiono z Oflagu umierającego dziadka w wieku 33 lat. Swoją inkarnacje w okresie wojny także pamiętam -zatem?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 12 lut 2018, 14:17

danut pisze:Nie można mierzyć nikogo swoją miarą, czarny magu. Mój zakres samopoznania jest bardzo szeroki, a nie opisuje go tu na forum, gdyż już opisałam go w wielu miejscach i nie mam w zwyczaju się powtarzać i wciąż zatrzymywać nad przepracowanym. Nie widzę swojej odpowiedzialności za Holocaust! Wymazano
Twoje pytanie o sprzedawaniu, ale Ci odpowiem - w mojej rodzinie wykupiono z Oflagu umierającego dziadka w wieku 33 lat. Swoją inkarnacje w okresie wojny także pamiętam -zatem?


Jesteś kimś w rodzaju "Perełki" :!:

A Więc Perło kiedyś przyszła na Ziemię pierwszy raz i z skąd (opisz zdarzenie po którym tu przyszłaś - z łaski swej :twisted:
Bo ja mogę - a Ty :?: i opisz jedno z pierwszych wcieleń które na Twoją pamięć ducha się wgryzła :!: Bo ja mogę :twisted: a Ty :?:
To o tyle jest ważne, żeśmy w siebie biorąc komuś agresywnemu następowali w swej niezręczności na odcisk - więc komu weszłaś Perła w drogę :?: I nie ma, że nie ma :lol: Ale jest "nie pamiętam" bom dopiero wcielony - choć od razu z aspiracjami :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 12 lut 2018, 14:30

Po co gwiazdorzysz? :lol: Nadepnęłam na odcisk najstarszym manipulatorom pogańskim, kapłanom chcącym panować nad ludem, wmawiającym i tumaniących lud swoją niby wiedzą o niewidzialnym, protoplastom i dzisiejszej "wiedzy tajemnej" :lol: składających z ludzi ofiary dla swoich krwiożerczych bogów. Stąd "znam ich od początku świata" :D Oni także mnie znają i nie mogą darować mi swojego ośmieszenia, gdy uciekłam im ze stołu ofiarnego, a mimo to żaden Bóg ludu nie pokarał.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 12 lut 2018, 14:33

Taka propozycja - dla odważnych (chyba, że mnie moderacja zblokuje): Ty napisz Duchu Wcielony w co obecnie wierzysz - a ja ze swej strony odpowiem (na podstawie 6-ciu doświadczeń poprzednich mych wcieleń) kwestionując Twoją wiarę :!:

I ja się czegoś nauczę i Ty się zmierzysz z wiarami Ziemi (bo w tym wypadku po moich 6-ciu wcieleniach w Islam i Chrześcijaństwo i Judaizm :) No więc :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości