Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Xsenia » 21 lis 2017, 20:02

czarnyMag pisze: tak właściwie Drodzy Moderatorzy czemu temat "JESTEM MEDIUM (o ludziach ze zdolnościami mediumicznymi)" nie podlega dyskusji
Jezusa osądzamy jak równego sobie a temat podany powyżej nie podlega dyskusji

Dla twojej wiedzy, temat "JESTEM MEDIUM" można jak najbardziej komentować i dyskutować na ten temat ale w innym specjalnie do tego stworzonym wątku: "JESTEM MEDIUM - dyskusja, uwagi". Poniżej link:
viewtopic.php?f=7&t=2103&start=620
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 27 lis 2017, 08:37

Dzisiaj w nocy tuż przed zaśnięciem wykreowałem sobie w myśli miejsce spotkania i zaprosiłem w swój sen złego ducha o złych intencjach (robiłem to w tym roku już parę razy). Zanim odleciałem w niepamięć zobaczyłem jak czarna istota kładzie mi na ramieniu swą prawicę w geście powitania.
I nie byłoby w tym nic niezwykłego ale.. rano moja partnerka powiedziała, że nie będzie więcej oglądać filmów o mediach w necie :) bo dziś w nocy nawiedził ją koszmar w którym czarny wysoki i bardzo zły (warczący) demon przyszedł do nas i stanął przy mnie. Najpierw stał przy mnie i warczał a potem dostrzegł ją i przeniósł od razu swoje żywe zainteresowanie na nią! Potem zwrócił się do niej gardłowym głosem który nie rozumiała gdyż mówienie stwarzało mu wyraźny problem ale był przepełniony nienawiścią którą ukierunkował na niej!
Były by to zwykłe brednie, koszmary lub tzw. intuicja współmałżonka gdyby nie to, że to się u nas po każdym moim wezwaniu powtarza - najpierw ja coś takiego do swego snu zapraszam a potem widzę tuż przed zaśnięciem jak coś takiego do mnie podchodzi - potem odchodzę w niepamięć (czasami budzę się i nad sobą widzę pysk czegoś z czerwonymi ślepiami), a potem żona lub córka opowiadają swój koszmar z udziałem czarnego ducha który próbuje je skrzywdzić! A one o tym co ja robię i kiedy pojęcia nie mają (bo ja w tej kwestii milczę jak grób - nie mógłbym się przyznać bo żona by się wyprowadziła i zabrała ze sobą córkę!).
A robię to nie dlatego że mnie to bawi i lubię się znęcać nad rodziną, a dlatego że chcę dociec dlaczego zaproszony do mnie demon myślą jest odbierany w śnie innych osób? (osób które nie mają o miejscu i czasie spotkania zielonego pojęcia! osób które przecież nie wiedzą, że ja go wtedy zapraszam do siebie)!
A piszę o tym bo nie spotkałem jeszcze człowieka który coś podobnego przeżył lub przeżywa i cały czas go szukam.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 27 lis 2017, 14:14

Ponieważ to mój "post" dotyczący pytań a w tym przemyśleń które proszą się o odpowiedzi a więc pytam:

Dychy wcielone w tzw. człowieka które w sobie widzą kwint esencję wcielenia i widzą się już na "świeczniku" :twisted:

Na jakiej podstawie "bracie" wcielony widzisz się na "świeczniku" :?: :!:
Bo ja widzę na tymże "świeczniku" ducha który na tym forum nigdy się nie zobaczył w roli moderatora a jest z tym forum od samych początków (jest sam w sobie krytyczny względem Siebie i nieśmiały względem Innych :!:
Ten Duch wcielony "obok" Nas nigdy nie przyjął funkcji na Forum oceniającego względem Siebie a POWINIEN :!: Bo jest NAUCZYCIELEM :!: (choć nieśmiałym). Bowiem uczy swym postępowaniem/życiem :!: I ma do tego akurat (wedle mnie) predyspozycje :!: :!: :!: i prawdę którą nosi głęboko zakamuflowaną w swoim "ludzkim" serduszku :D
Czemu więc jeszcze się nie Poznaliście Drodzy Państwo / Forumowicze na Duchu wcielonym który jest obok was od zawsze, który jest nieśmiały ale prawdziwy we wszystkim :?: :!:

Cóż błądzicie jak i ja.... :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 29 lis 2017, 14:14

Zanim kogoś wnerwię i na dobre się pożegnam z prawem wypowiedzi u Was - mam takie pytanie - a właściwie przemyślenie :D

Księga Duchów (a więc duchy chyba wyższe od Nas bo widzące się w roli nauczyciela pouczającego Nas :) mówią coś a autor Księgi Duchów przekazuje - a potem powstaje kolejna Księga - Ewangelia według Spirytyzmu gdzie te same duchy mówią a My słuchamy - a mówią interpretując wedle siebie i swego domniemania niczym nie uzasadnionego - nigdzie :twisted: po Jezusie który się wypowiada na kartach Biblii :twisted:

A kto powiedział, że Biblia ma wiarygodność historycznego przekazu :?: :twisted:
Kto powiedział, że w Biblii nikt nie mieszał czy zmieniał :?: :twisted:
Kto powiedział kiedykolwiek, że coś tam jest udowodnione :?: :twisted:

A więc pytam - czyżby duchy (autorzy Księgi Duchów) właśnie coś ustami medium bezimiennego A. Kardeka udowadniali :?: :!:
:twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Nikita » 30 lis 2017, 09:06

Interesujące doświadczenie Magu....a spróbuj może zaprosić ducha dobrego i zobacz czy też przyjdzie? Ciekawe jest to, że złe przychodzi...a dobre też przychodzi gdy się je wzywa?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Krzysztoff » 30 lis 2017, 22:54

czarnyMag pisze:A kto powiedział, że Biblia ma wiarygodność historycznego przekazu :?: :twisted:
Kto powiedział, że w Biblii nikt nie mieszał czy zmieniał :?: :twisted:
Kto powiedział kiedykolwiek, że coś tam jest udowodnione :?: :twisted:

A więc pytam - czyżby duchy (autorzy Księgi Duchów) właśnie coś ustami medium bezimiennego A. Kardeka udowadniali :?: :!:
:twisted:


Ewangelia według spirytyzmu udowadnia , że istnieje transcendentalna nauka Dobra, która co prawda bazuje na nauce Jezusa ale pozbawiona jest już całego narzutu kulturowego i tradycji religijnej

Każdy kto przeczyta nauki Duchów wyższych może samodzielnie ocenić czy to się zgadza z jego/jej obserwacje życia i relacji między ludźmi
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 01 gru 2017, 14:46

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:A kto powiedział, że Biblia ma wiarygodność historycznego przekazu :?: :twisted:
Kto powiedział, że w Biblii nikt nie mieszał czy zmieniał :?: :twisted:
Kto powiedział kiedykolwiek, że coś tam jest udowodnione :?: :twisted:

A więc pytam - czyżby duchy (autorzy Księgi Duchów) właśnie coś ustami medium bezimiennego A. Kardeka udowadniali :?: :!:
:twisted:


Ewangelia według spirytyzmu udowadnia , że istnieje transcendentalna nauka Dobra, która co prawda bazuje na nauce Jezusa ale pozbawiona jest już całego narzutu kulturowego i tradycji religijnej

Każdy kto przeczyta nauki Duchów wyższych może samodzielnie ocenić czy to się zgadza z jego/jej obserwacje życia i relacji między ludźmi


A do kogo byś się zwrócił gdybyś usłyszał "wyrok" - nowotwór złośliwy :twisted: :?:
Do Chico Xavier czy Jezusa Crystusa :?: :!:
A jeśli do Jezusa Chrystusa to nie w oparciu o słowa Jego „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam" :?: A co na ten temat powiedział żyjąc na Ziemi Chico Xavier :?: "Karma" :lol: :lol: :lol:
A po jego fizycznej śmierci jest pustka po Chico Xavier który tyle książek napisał dając swą prawicę "duchą" - trochę to dziwne - bo ja bym powiedział "Chico Xavier czemu dawałeś "duchom światła" swą rękę a nie nogę by się posługując nią uwieczniali" :?: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 01 gru 2017, 14:55

Nikita pisze:Interesujące doświadczenie Magu....a spróbuj może zaprosić ducha dobrego i zobacz czy też przyjdzie? Ciekawe jest to, że złe przychodzi...a dobre też przychodzi gdy się je wzywa?


Dobro przychodzi gdy (każdy bez wyjątku - poprosi), ale nie materializuje się dla naszego ego jak złe.
Dobro satoi przy Tobie już teraz a zmaterializuje się i odpowie zło jak "dobro" poprosisz o to.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: Krzysztoff » 01 gru 2017, 22:24

czarnyMag pisze:A do kogo byś się zwrócił gdybyś usłyszał "wyrok" - nowotwór złośliwy :twisted: :?:
Do Chico Xavier czy Jezusa Crystusa :?: :!:


Co by było gdyby - tego nie wiesz ty ani ja. Po to są próby , żeby się sprawdzić i nauczyć się także o sobie samym

Spirytyści modlą się do Boga najwyższego ale forma modlitwy jest dowolna , możesz prosić o wsparcie duchy wyższe, jeżeli intencja jest czysta to duchy wyższe i tak to usłyszą

czarnyMag pisze:A jeśli do Jezusa Chrystusa to nie w oparciu o słowa Jego „Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam" :?: A co na ten temat powiedział żyjąc na Ziemi Chico Xavier :?: "Karma" :lol: :lol: :lol:
A po jego fizycznej śmierci jest pustka po Chico Xavier który tyle książek napisał dając swą prawicę "duchą" - trochę to dziwne - bo ja bym powiedział "Chico Xavier czemu dawałeś "duchom światła" swą rękę a nie nogę by się posługując nią uwieczniali" :?: :twisted:


Po pierwsze Chico nie mówił o Karmie. Karma to nie jest termin spirytystyczny. Po 2-gie Jezus napisał "Proście a będzie wam dane" - o tym samym mówi spirytyzm mówiąc o wsparciu świata duchowego dla tych którzy o to proszę. Spirytyzm mówi też to odpowiedzialności za nasze myśli i czyny. Nigdzie nie powiedział Jezus "rób co chcesz a potem jak poprosisz to wszystko zostanie zapomniane"

Negatywne czyny niosą konsekwencje które powodują kolejne bolesne czyny i cierpienie do czasu aż ktoś postanowi wybaczyć. Ciekawie powiedział o tym Jezus

" Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. 22 A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi. A kto by rzekł swemu bratu: Raka, podlega Wysokiej Radzie. A kto by mu rzekł: "Bezbożniku", podlega karze piekła ognistego. 23 Jeśli więc przyniesiesz dar swój przed ołtarz i tam wspomnisz, że brat twój ma coś przeciw tobie, 24 zostaw tam dar swój przez ołtarzem, a najpierw idź i pojednaj się z bratem swoim! Potem przyjdź i dar swój ofiaruj! 25 Pogódź się ze swoim przeciwnikiem szybko, dopóki jesteś z nim w drodze, by cię przeciwnik nie podał sędziemu, a sędzia dozorcy, i aby nie wtrącono cię do więzienia. 26 Zaprawdę, powiadam ci: nie wyjdziesz stamtąd, aż zwrócisz ostatni grosz."
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 05 gru 2017, 14:34

Obecnie jest "wysyp" takich informacji jakie przedstawiają duchy - choćby monitor-polski.pl/nanowahadelko-ostrzega/ :)
(facet ponoć znany dziennikarz ma przeświadczenie, że na Ziemi są gady które go prześladują :) a on jedyny "wojownik światła" jest tym "jedynym" który posiadł "oświecenie" :lol:

A możemy mu przeciwstawić przecież duchy które uczą nas - duchy które jak on posiadły przecież oświecenie :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości