Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 09:16

Jest coś takiego co nie jest istotne ale posiada status "śmieci". Są to pytania bez składu i ładu oraz własne przemyślenia które mają jednak formę konsultacji z forum. Treść tego postu należy do takiego rodzaju.

Postautor: Krzysztoff » 01 lip 2017, 21:38

odpowiadam,

1) po pierwsze - wiedza nabywana przez swoje własne doświadczenia nie musi być lepsza niż ta "kiążkowa"; wręcz przeciwnie zazwyczaj są to pojedyncze doświadczenia obarczone subiektywną oceną . Ja mam zaufanie do ludzi którzy starali się zebrać szerszy materiał ( z kilku źródeł) ocenić go metodą naukową i opisać bez zbędnego teoretyzowania i własnych "wkładek"

2) Co do wywoływania lucyfera - to już wydaje mi się że podziękowaliśmy za takie pomysły. To tak jakby zapraszać bandę przestępców i morderców do swojego domu. Pomysł jest nierozsądny (delikatnie rzecz ujmując)

Ja duchu wcielony wejdę na każdą trajektorię i wyciągnę swoje własne wnioski - a w następnym swym życiu w ciele nie wejdę na nic i będę miał samoświadomość! A Tobie pozostaje cykor i książki :twisted: Ale Bóg "Ja Jestem" i tak da ci kolejne szanse :D
W chwili obecnej do tej planety jest "przywiązany" duch który nie zna swej przeszłości - ci co znają ją mogą spróbować nawiązać kontakt z autorem Księgi Duchów i Nasz Dom (tylko że ten drugi milczy :lol:

3) "Jakie ma znaczenie bycie dobrym skoro nie zdajesz sobie sprawę czym jest zło" - bardzo dużo znaczy - zdecydować się być dobrym - dobro prowadzi do harmonii , zrozumienia , podniesienia świadomości oraz do życia w spokoju , miłości i szczęściu wraz z innymi ludźmi . Niektóre duchy idą szybszą ścieżką - w tym rozwoju , niektóre się buntują i idą dłużą w której jest więcej cierpienia. Wybór zależy do każdego z nas

4) zamykam wątek bo kręcimy się w kółko

odp. na ad 1) : bez własnych "wkładek" pisał tylko A. Kardek. Pozostali mieli własne wkładki!
odp. na ad 2) : czasami nie zaproszenie tej bandy do siebie skutkuje domniemaniami które już takowe zaproszenie wyeliminuje.
odp. na ad 3) : ta ścieżka nie została jeszcze udowodniona! Rozmowy z duchami które tak twierdzą są niewiarygodne - wypadało by to udowodnić zanim się bezkrytycznie przyjmie. A nic w tej kwestii nie zostało jeszcze udowodnione - to są "dowody" w postaci przekazu od ducha któremu podpina się łatkę prawdomówności i wyższości - ale może być na odwrót!
odp. na ad 4) : kręcimy się w kółko bo ja nie przyjmuję czegoś w oparciu o autorytet ducha który przedstawiając się imieniem znanej osoby zakłada że nie ma już o czym dyskutować - a ja mu w tym momencie zadaję kłam!

I "Krzysztoff" raz jeszcze - jest duch "X" wcielony w ciało czyli obecnie żyjący który choć nie wierzy w danym czasie w nic to usilnie chce sprawdzić wszystko (a w szczególności zakazany kontakt z Demonem...i sprawdza). Jest po już choć nie czuje swej więzi z papieżem podpisać się pod tzw. opętaniem i katolickim spojrzeniem na sprawę (choć tego sam nie potrzebuje bo ma tzw. kręgosłup moralny i duchy które z nim są w każdej sekundzie jego życia") obiema rękami i nogami :twisted:
Właśnie zaistniał dowód! (stało się). A w przekazach duchów jest wiele nieścisłości - "ścisłością" jest tylko duch pozbawiony ciała - Kardek który przyjdzie jedynie o myśl - tylko, że (sprawdzający Demony) jest poniżej przekazu i kontakt ów musi odwołać! Ale odbiera "budzenie" gdzie duch mówi: "jestem - chciałeś pogadać" i odnotowuje jednocześnie że to jest "On" i że posiadam za mało energii! I odmawiam w tym momencie a z szacunku już nie będę niepokoić.
...to jest problem - problem nad którym akurat ja przechodzę do uwiarygodnienia - ale już nie przejdę "nad" w oparciu o ducha który szafując wielkim imieniem miał żekomy swój kontakt - ja przechodzę do uwiarygodnienia tylko nad A. Kardekiem - że był on duchem rozumnym i wielkim - duchem którego podziwiam...

I ja uważam, że wszyscy powinniśmy dociekać (na Chama) - bo odpowiadamy wcieleniem za wszystko - za każdą wiedzę i omam intelektualny! A więc albo książka i cudze wnioski albo My i Nasze wnioski :twisted: Tylko, że odpowiadamy tylko My :twisted:

I teraz drogi duchu wcielony - skoro istniejemy od zawsze - podaj sam sobie poprzednie choćby jedno wcielenie (no nie wstydź się! :twisted: tzw. samoświadomość ducha :D Podaj Planetę swego zejścia na Planetę Ziemia :twisted:
Nie pamiętasz :oops: no cóż - masz problem - na przeciw ducha takiego jak ja który pamięta i który "włada" swym wcieleniem choć ma problem na linii Bóg - JAM JEST! :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 12:35

I jeszcze jedno - opowieści mediów są "cieplutkie" - bowiem znam historie tychże mediów i prywatne "korelacje" :lol:
Tak samo jak znam wypowiedzi proboszczów którzy przed rozmową ze mną chcieli porzucić stan kapłański i zgłosili to swoim przełożonym dostając pół roku na ostateczną decyzję :twisted: a po rozmowie ze mną zgłosili przyjęcie probostwa gdziekolwiek przełożony zadecyduje i teraz są już szczęśliwi i w 100 procentach kapłanami Jezusa :D

Relacje mediów są "płynne" ponieważ tzw. "media" mają zagwarantowaną dowolność przez moderatora i mogą sobie zmyślać do woli bo nikt nie będzie w stanie zakłócić ich dowolności (sądu) w oparciu o łokieć :lol:
Moderator zadba by nie "zakłócać medium" dowolności sądu - ZERO pytań - to zawsze "nieskazitelność" :lol:

Kiedyś tu forumowicz i moderator w jednym napisał do mnie, że trzeba wezwać "X - medium" :lol: No to wezwij kochany forumowiczu tą zranioną duszę którą TY czytasz za świętą a ja za niższą :lol: :lol:
I co to utatłane w niejasne zależności medium mi zrobi i o czym te jej przekazy rzekomo świadczą?! O jej problemach psychicznych? No cóż współczuję! jest taka być może ścieżka dla tchórza :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 13:26

Następny mój problem / pytanie brzmi tak: napisał do mnie odpowiedź na tym forum człowiek bardzo uzdolniony którego po innych wypowiedziach uznałem za medium), że A.H. obecnie duchowo znajduje się w miejscu odosobnienia gdzie jest uczony!
A ja na to: Adolf Hitler i za życia i teraz już po śmierci nie posiada SAMOŚWIADOMOŚCI :!: więc kto go uczy i czego? :lol:
...i napisz "medium" raz jeszcze (bo ja znam Twój nik :lol: Kto tak twierdził :?: :!: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 13:42

Następny problem to - czemu brazylijskie media po śmierci ciała milkną?! Bo coś takiego jak wypowiedź ducha który po śmierci ciała - ciała medium twierdzi że Hitler się "uczy" nie można uznać za prawdę - zwłaszcza że poziom duchowy Hitlera to poziom stonki ziemniaczanej :) A więc poziom ducha który w stonce ziemniaczanej dostrzegł człowieka to poziom.... :lol: "klasa" :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 13:57

Ostatnia sprawa jest taka - nie dość, że nic poza tym wcieleniem nie pamiętasz i czujesz się niejako pierwszy raz wcielony to jeszcze uznając coś z książki w ciemno całkowicie się z tym zgadzasz (poniekąd zgadzasz się z dobrem i tu już wygrywasz) - tylko widzisz - to są pozory! Tak naprawdę zmierzysz się jeszcze z milionem opcji i zaczniesz posiadać samoświadomość - a dopóty wszystko w co wierzysz opiera się na wierze - będziesz się odradzał :!: Wiesz o tym człowiecze prawda :twisted:
Możesz sobie udawać dobrego teraz, ale ja pytam "z skąd się wcielasz"? A jak tego nie pamiętasz - to następne wcielenie będzie TU! :twisted: choćbyś był świętym :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 14:12

I jeszcze jedno. Przychodzę z... i zmierzam do... (mam pakiet doświadczeń i wór nikczemności - mam świadomość!).
Żona ma wyje z bólu (rwie ją ręka, płacze pół nocy) - budzę się i widzę te łzy... - pytam co się dzieje?! czemu płaczesz?!
Ona mówi że przepuściła biały promień światła przez swe chore ciało i przez swe chore ramię i nic! - chce bym położył swoją dłoń na jej chorym miejscu i spróbował jej złagodzić ból który ją rozdziera.
Tak po prostu - ja czarnyMag / wcześniejszy satanista/okultysta kładę mą prawą dłoń na jej łokciu i mówię od niechcenia (bom śpiący) mówię w myśli - "zwracam się do Boga/Jam Jest...ble ble ble...ulecz to ramię...ble ble ble. i cofam swą dłoń.
A ona z rozszerzonymi źrenicami mówi: "nie czuję bólu", nie czuję nic jakbym miała zdrowe ramię... i cały czas się gapi na mnie :) A ja mówię zasypiając "to nie ja to Bóg..."
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: odnowa » 07 lip 2017, 14:47

czarnyMag pisze:Następny mój problem / pytanie brzmi tak: napisał do mnie odpowiedź na tym forum człowiek bardzo uzdolniony którego po innych wypowiedziach uznałem za medium), że A.H. obecnie duchowo znajduje się w miejscu odosobnienia gdzie jest uczony!
A ja na to: Adolf Hitler i za życia i teraz już po śmierci nie posiada SAMOŚWIADOMOŚCI :!: więc kto go uczy i czego? :lol:
...i napisz "medium" raz jeszcze (bo ja znam Twój nik :lol: Kto tak twierdził :?: :!: :lol:


Niejaki portal "Desteni" przekazał to co chciał powiedzieć Hitler w roku 2007. Czy można temu ufać? Raczej nie, choć należy odnotować fakt
https://www.youtube.com/watch?v=UQVd4OSH0DY to jeden z części filmików, jest ich łącznie siedem, nie chce mi się tego tłumaczyć :)

czarnyMag pisze:I jeszcze jedno. Przychodzę z... i zmierzam do... (mam pakiet doświadczeń i wór nikczemności - mam świadomość!).
Żona ma wyje z bólu (rwie ją ręka, płacze pół nocy) - budzę się i widzę te łzy... - pytam co się dzieje?! czemu płaczesz?!
Ona mówi że przepuściła biały promień światła przez swe chore ciało i przez swe chore ramię i nic! - chce bym położył swoją dłoń na jej chorym miejscu i spróbował jej złagodzić ból który ją rozdziera.
Tak po prostu - ja czarnyMag / wcześniejszy satanista/okultysta kładę mą prawą dłoń na jej łokciu i mówię od niechcenia (bom śpiący) mówię w myśli - "zwracam się do Boga/Jam Jest...ble ble ble...ulecz to ramię...ble ble ble. i cofam swą dłoń.
A ona z rozszerzonymi źrenicami mówi: "nie czuję bólu", nie czuję nic jakbym miała zdrowe ramię... i cały czas się gapi na mnie :) A ja mówię zasypiając "to nie ja to Bóg..."

Masz wielką moc uzdrawiania innych! Tylko tobie pozazdrościć! Ja tak nie potrafię i wydaje mi się że nie mam kontaktu ani z Bogiem, ani z Lucyferem czy Szatanem. Jestem w kropce, a chciałbym wyleczyć koniecznie jedno schorzenie u siebie z którym zmagam się od jakiegoś czasu.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 07 lip 2017, 15:06

odnowa pisze:Niejaki portal "Desteni" przekazał to co chciał powiedzieć Hitler w roku 2007. Czy można temu ufać? Raczej nie, choć należy odnotować fakt
https://www.youtube.com/watch?v=UQVd4OSH0DY to jeden z części filmików, jest ich łącznie siedem, nie chce mi się tego tłumaczyć :) .


Dzięki. Tylko, że Hitler nie posiada i nigdy nie posiadał czegoś takiego jak samoświadomość więc z perspektywy ducha nie odpowiada za swoje czyny - przyszedł na Ziemię niejako jako narzędzie i wypełnił swoją misję. Zacznie odpowiadać za swoje czyny gdy nabyje samoświadomość - i tu będzie odpowiadał.

odnowa pisze:Masz wielką moc uzdrawiania innych! Tylko tobie pozazdrościć! Ja tak nie potrafię i wydaje mi się że nie mam kontaktu ani z Bogiem, ani z Lucyferem czy Szatanem. Jestem w kropce, a chciałbym wyleczyć koniecznie jedno schorzenie u siebie z którym zmagam się od jakiegoś czasu.


a co do tego spróbuję pomóc - choć nigdy nie potwierdziłem że potrafię to na odległość. Do tygodnia albo się coś ci zmieni albo nie. Jeden taki intelektualista z tego forum mnie nawet zwyzywał po próbie udzielenia mu pomocy na odległość (a sam mnie o to prosił :) Nie, nie, nie zaszkodziłem mu - po prostu nagle zaczął mnie dostrzegać - jestem 100 procent pewny że mu jakoś pomogłem choć nagle przestał mnie lubieć :cry: może polubił cierpienie a ja mu to odebrałem, więcej odebrałem mu prawo do bycia wiecznie nieszczęśliwy - teraz walczy by czasami się nie zakochać :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: OneNight » 07 lip 2017, 20:02

I co to utatłane w niejasne zależności medium mi zrobi i o czym te jej przekazy rzekomo świadczą ?! O jej problemach psychicznych? No cóż współczuję! jest taka być może ścieżka dla tchórza


Uważaj sobie na słowa. Jeśli ktoś tu ma problemy psychiczne to prędzej Ty.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 11 lip 2017, 08:55

OneNight pisze:Uważaj sobie na słowa. Jeśli ktoś tu ma problemy psychiczne to prędzej Ty.


Drogi "OneNight" Wy jesteście kukiełkami :lol: A My już nie :twisted: My mamy samoświadomość której Wy nie macie :!:

a więc wasza wiara to wasza wiara :lol: i to jest Wasza wiara / Wasz mit / wasze uzależnienie :lol: Ale już nie moje :lol: Wasze upodlenie waszym przyklęknięciem :twisted: Wasze :lol:

Mój pies to zawsze Mój pies - jak i pies mego Pana - to pies mego Pana :lol:

..Azor a ty kim jesteś?! :twisted: psem mego Pana :?: :twisted:
Ostatnio zmieniony 11 lip 2017, 11:51 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 3 razy
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości