Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2018, 13:18

danut pisze:Nic Ci nie wybaczymy, osz :lol: przykład jak powyższy w rozpatrywaniu i ujawnienie kto chce zyskiwać na bezpodstawnym akcie serca i wybaczaniu. Atakowałeś mnie przebierając się za kobietę,bądź nią jesteś, bądź razem z nią działałeś. Ja nie czuję, a widzę, a na czarną magię mam ostry sierp. Wcale nie muszę Ci pisać jak się skończyła ta próba ataku Ty dobrze wiesz. :lol:


A więc mi wybacz - wybacz rodzinie 7 pokoleń czarownic - wybaczasz :?: :!: i sprawy nie ma :!: A więc Twój ruch droga Danut. A jeśli nie to karma mnie i moich wiąże nas z Tobą :!: Mi to akurat wisi (Natasza odrzuciła prymat - więc :?: ) :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 28 lut 2018, 13:20

Nie zrozumiałeś co napisałam? Powtórzę -- "...,którzy myślą, rozważają, wyciągają wioski, kształtując siebie i wznosząc. Redukują swój żal, rezygnują z chęci odwetu,bo zdają sobie sprawę z tego, że przy odbijaniu piłeczki wejdą w ten sam co złoczyńca, lub nawet gorszy krąg zła,z którego później wyplatać się im będzie bardzo trudno. Zdobywają naukę i odgadują sposób rozwiązywania spraw i ziemskich i niebieskich. Ale tu nie ma mowy o bezpodstawnym wybaczaniu. " " Co rozwiążecie na Ziemi, będzie rozwiązane i w Niebie" :D Bóg, który nikogo nie wywyższa, ani nikogo nie poniża. Który zostawia ludziom wolną wolę w wyborze tego kim sami naprawdę chcą być i wskazuje na to jakie czego są konsekwencje. A konsekwencją takiego "odpuszczam" jest rozpanoszenie się złego i wzmocnienie jego poczucia bezkarności, zysk dla pokrzywdzonego - żaden, bo nie otrzyma za taką postawę żadnej nagrody."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2018, 13:30

danut pisze:Nie zrozumiałeś co napisałam?


Nie ważne w co wierzysz - ja mam w rodzinie (w prostej linii ludzi) którzy zawsze na kogoś rzucali swą pogańską klątwę i zawsze w tle było cierpienie i śmierć (to "mitologia" to "bujdy") ale tak jest u mnie od pokoleń i ja też jedną taką bujdo/klątwę podtrzymałem wytaczając z siebie krew za podpis a inną sam "założyłem" :!:
Ale to czysta fantazja/bujda/bajka :lol: Ale tak jest i będzie :!:

Miałem 14/15 lat jak matka zapytała na pogrzebie babki: (z Nienacka!) "kogo babka wybrała :?: " a ja odpowiedziałem przy tłumie ludzi "Mnie :!: " i zostało to przyjęte przez dorosłych jak "akt notarialny" :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 28 lut 2018, 13:47

Dlatego trafiłeś na mnie. Przeze mnie nadchodzi haniebny koniec dla wszystkich rodów czarownic.. :D Swat się od nich uwolni. A ja się nie ulęknę,dlatego nie próbuj ani mnie prosić,ani straszyć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2018, 13:57

danut pisze:Dlatego trafiłeś na mnie. Przeze mnie nadchodzi haniebny koniec dla wszystkich rodów czarownic.. :D Swat się od nich uwolni.


Ale ja bardzo bym chciał Byś Ty Droga forumowiczko miała prawdę za sobą :!: Bardzo bym tego chciał :!: Tylko widzisz najpierw zobaczyłem cierpienia a potem gdy się zapytałem czemu "on" tak cierpi usłyszałem - bo nas skrzywdził i posypały się fakty :!:
Sprawdzałem każdy w sądzie - i podtrzymałem tą niedorzeczność "czarną klątwę" sobą/swą krwią w czasie takiego samego rytuału jaki na moich oczach przerobiła ma babcia a wcześniej jej ojciec. I Idę za to na całość - Jezus/Bóg/Duch- żałuję ale się za nimi podpisuję i z Nimi wykraczam poza wszystko :!: A więc jest "literatura" i tacy jak ja w opozycji do niej :twisted:
Kiedy ja coś podaję to jest to dla mnie sprawdzona doświadczeniem osobistym prawda które jednakże nie dotyczy Mnie :!: Bo ja idę z godnie z wolną wolą po stronie swego rodu i krwią to podpisuję (ale otwieram sobie furtkę - podaję prawdę dla tych co żyją obok mnie by oni skorzystali).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 28 lut 2018, 14:07

Prawda jest ze mną i zawsze była! Dodam jeszcze, że każde kłamstwo, przekręt i każdy niegodny czyn, złe rozpoznanie dobra od zła są przyłączem do Zła, a ono już "daje pić" przez to łącze każdemu odpowiednio ze swojego źródła.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2018, 14:14

danut pisze:Prawda jest ze mną i zawsze była! Dodam jeszcze, że każde kłamstwo, przekręt i każdy niegodny czyn, złe rozpoznanie dobra od zła są przyłączem do Zła, a ono już "daje pić" przez to łącze każdemu odpowiednio ze swojego źródła.


Bo Ty napisałaś książkę bez dowodów gdziekolwiek :!: Widziałem "skomlenie drugiej autorki tejże książki - kobiety Pani doktor do grona utytułowanych - brzmiało ono tak "to co podaję to nauka ale proszę zrozumieć moją sytuację - wierzę w to co podaję" :lol:
Ja też Droga Danut wierzę w to co podaję - tym bardziej, że poprosiłem uzdolnionych o kontakt (a to, że uzdolnieni na czworakach wiali po tymże kontakcie) to już nie mój problem ale ich fantasmagorii i wierzeń a właściwie ich ograniczeń spowodowanych ich wiarą - jak i Ty :lol:

A więc to w co Ty wierzysz potwierdź i "otwórz" te zaryglowane dla astralu drzwi i pogadajmy :lol:
Otworzysz :?: Bo My ja/grupa za mną nie wcielonych - czekamy :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 28 lut 2018, 14:19

I to zawierzenie niewłaściwemu Cię więzi. :lol: Uzdolnieni ?Znowu się wydałeś, a ja chichram się z tego szczerze. :lol: Ale cóż ja na to mogę,kiedy z własnymi upiorami każdy musi poradzić sobie sam przez własny wybór i wolną wolę.. Czy maja Was przepędzić strażnicy przy tym nieudolnym forsowaniu drzwi? Czy wolą się pośmiać z tego kroku rzucania się z motyką na księżyc?
Ostatnio zmieniony 28 lut 2018, 14:24 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: czarnyMag » 28 lut 2018, 14:23

danut pisze:I to zawierzenie niewłaściwemu Cię więzi. :lol: Ale cóż ja na to mogę,kiedy z własnymi upiorami każdy musi poradzić sobie sam przez własny wybór i wolną wolę..


Tylko, że te "właściwe upiory" jak podajesz to Twoja wola - napisz "ja Danut otwieram drzwi do siebie tobie czarnyMag i zapraszam" :twisted:
Przecież po mojej wizycie zawsze możesz napisać że do niej nie doszło - ale otwórz mi te drzwi a zatrybisz :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tzw. pytania forumowicza do innych forumowiczów

Postautor: danut » 28 lut 2018, 14:25

Odpisałam Ci zanim napisałeś.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości