Dlaczego nic nie pamiętamy?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 09:20

Ten temat jest bardzo dokładnie wyjaśniony zarówno w filozofii spirytystycznej jak i tu na forum ale ja nigdy nie zadałem tego pytania a odpowiedzi dotychczasowe mnie nie satysfakcjonują bo są oparte na odpowiedziach duchów a duchy nie rozwinęły odpowiedzi do poziomu mnie satysfakcjonującego - z stąd moje pytanie.

Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że nie pamiętamy bo się rozwijamy a rozwijając się jako duchy nie możemy ciągnąć za sobą bagażu swych czynów by się rozwijać - to jest wypaczenie! Ktoś kto skrzywdził bliźniego dla swego ego ma się bowiem według zasady swobodnie rozwijać aż osiągnie wyżyny swej duszy i wtedy odzyska nagle pamięć wcieleń by już jako niemalże doskonały mógł poprawić coś na przykład mord dla ego :twisted: wstawiając się za duchem wtenczas poszkodowanym lub przerabiając już karmę mordercy na poziomie niemalże doskonałego ducha :twisted:
Brednie :!:
Demon - Demon to wymyślił :?: :twisted:
Tylko, że ja pamiętam trzy ostatnie karnacje swe - a czy ja jestem doskonały :?: :lol: I wiem nawet co konkretnie wyniosłem z każdej z nich :!: I jest tu reguła - duch wcielony z poza tego układu słonecznego a więc taki co to nie klęknie przed filozofem ani przed religiuszem ma większą świadomość ba ta świadomość nie zostanie zakłócona ziemskimi niedoskonałościami - takimi które zakłócają Jezusa dla ziemskiej duszy :twisted:
...pamiętam oczy i twarz chłopczyka który mnie "kodował wewnątrz siebie" gdym usiekł mu matkę - a Wy pamiętacie coś, cokolwiek ze swej przeszłości na Ziemi i z poza niej? :twisted:

...bo ja pamiętam :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Nikita » 21 sie 2017, 10:17

Naprawde pamietasz? Chyba nie wierze... ;)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 11:04

Nikita pisze:Naprawde pamietasz? Chyba nie wierze... ;)


Właśnie tego wypaczenia w pytaniu mej mamy dotyczącego śmierci mej babci która mnie wychowywała nie rozumiałem niedawno - kobieta umarła a jej córka woła swe dzieci dzień po pogrzebie i mówi (a ta kobieta włada fabryką która nie jest jej własnością jak jakąś wydmuszką) "kogo wybrała babcia"? A ja stojąc przy siostrze nagle bez dodatkowych pytań które miały by sens mówię bez zastanowienia "mnie"! i matka przelatuje mnie wzrokiem a następnie nas odprawia :twisted: (to pytanie dotyczyło DUCHA!).
Dlatego staram się zrozumieć Was, ale nie rozumie nadal!
Matka zawołała nas kiedyś jak byliśmy nadal niepełnoletni i powiedziała do nas z siostrą "jak się zawiedziecie na Bogu i znikąd nie będzie już według was pomocy to wezwijcie rodzinę! Rodzina zawsze murę za wami stanie" I ja wezwałem rodzinę w sensie o który pytała mnie matka kilkanaście lat po tej rozmowie (nie w jakimś plugawym rytuale a w zwykłej modlitwie - i rodzina przyszła!). I to co napisałem powyżej w co ty nie wierzysz - to jest fakt! Dlatego tak się dziwię i tak atakuję media typu Xsavier - bo one milczą tam gdzie to co dla Xsaviera jest cudem - dla nas jest prawdą i nauką !
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Nikita » 21 sie 2017, 11:09

ja nie pamietam nic...podobno dzieci pamietaja jakis czas a potem tez zapominaja...szczegolnie gdy ostatnia smierc byla tragiczna i nagla.

Mi Tarot powiedzial kim bylam w poprzednim wcieleniu i to mi narazie wystarczy...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 11:17

Nikita pisze:ja nie pamietam nic...podobno dzieci pamietaja jakis czas a potem tez zapominaja...szczegolnie gdy ostatnia smierc byla tragiczna i nagla.

Mi Tarot powiedzial kim bylam w poprzednim wcieleniu i to mi narazie wystarczy...


Tarot jest bardzo dobry (szczególnie w rękach kobiety która te karty nie kupiła)! Ale chyba nastał czas Nikita byś sobie przypomniała (a więc wezwała w modlitwie/medytacji swoją rodzinę duchów by cię wyprowadziła z "letargu" jeśli jeszcze w nim przebywasz - bo może już nie przebywasz). By do ciebie przyszła (bo może!) - ale to musi byś Twoja decyzja i pragnienie! Więc spróbuj! Nic złego Ci się nie stanie! Nie cofniesz się! Spróbuj! Już czas - duchy niewybudzone wylecą z Ziemi po swojej śmierci!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: OneNight » 21 sie 2017, 11:22

Otóż magu - nie pamiętamy swoich wcieleń, bo jesteśmy zdrowi psychicznie i żadna porąbana rodzinka nie wciskała nam do głowy bzdur :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 11:29

OneNight pisze:Otóż magu - nie pamiętamy swoich wcieleń, bo jesteśmy zdrowi psychicznie i żadna porąbana rodzinka nie wciskała nam do głowy bzdur :D


Ateizmem chcesz zablokować ducha :twisted: To może napisz ile razy przyszła do ciebie najbliższa ci osoba która już nie żyła i podyktowała ci o 3 w nocy prawnicze pismo (a tyś nie prawnik i prawa nie znasz!)? :twisted:
I najbliższa ci żywa rodzina biorąc ten tekst do ręki wskazała już nie żyjącą jako autora tegoż ? :lol:
Zakładam że nigdy :!:
A mi już tak :D

Mam gdzieś Xsaviera z jego poezją i fantastyką - mi duch podyktował pismo prawnicze przeplatane artykułami prawniczymi które mi tyłek w sądzie uratowało :!:

Przestań się bronić mój uzdolniony kolego OneNight! Lubię Cię :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: OneNight » 21 sie 2017, 13:32

mi duch podyktował pismo prawnicze przeplatane artykułami prawniczymi które mi tyłek w sądzie uratowało

Nie wierzę.
mój uzdolniony kolego OneNight !

Uzdolniony? :lol: Czym?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 21 sie 2017, 13:48

OneNight pisze:Nie wierzę.

Cóż nie wierzysz jak nie wierzysz w Jezusa, jak nie wierzysz w duchy, jak nie wierzysz w spirytyzm, jak nie wierzysz w bazy ufo na ziemi - a co robiłeś przy lampie kiedy wychodziłeś z ciała w oobe? I po co robiłeś to oobe które nauką nie jest? Wierzysz w oobe?

OneNight pisze:Uzdolniony? :lol: Czym?

Ty wiesz czemu cię tak nazywam. Kris udawał ciebie a Ty teraz udajesz niewierzącego bo się zawiodłeś na życiu..
Na tym forum jesteś nieoszlifowanym diamentem z problemami - zrobiłeś afirmację?! Nie bo przecież można jako ofiara poudawać nieszczęście - to jest jak z Żywotem Briana gdy uzdrowiony ma pretensje do Jezusa że mu oczy uzdrowił pozbawiając go skomlenia i chleba :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: OneNight » 21 sie 2017, 13:59

Nie wiem czemu mnie nazywasz uzdolnionym. Może masz na myśli mój talent do oszczędzania, bo zbieram pieniążki na wyjazd do zagranicznej kliniki na zabieg. Ja wiem, taki zdolniacha ze mnie 8-)

Tylko z tą kawą nie przychodźcie zbyt późno, bo chciałbym wcześnie wstać.

OOBE istnieje, w przeciwieństwie do tych reptylian, anunakich i heterusów repti-sapiensów. Jest to stan świadomości.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości