Dlaczego nic nie pamiętamy?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Krzysztoff » 02 wrz 2017, 20:49

czarnyMag pisze:Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że nie pamiętamy bo się rozwijamy a rozwijając się jako duchy nie możemy ciągnąć za sobą bagażu swych czynów by się rozwijać - to jest wypaczenie!


Błogosław Boga , że nie pamiętasz. To jest cud niepamięci który umożliwia normalne funkcjonowanie
Jak byś się czuł ze świadomością że byłeś seryjnym zbrodniarzem, zwyrodnialcem znęcającym się nad dziećmi ?

Psychika ludzka jest delikatna jak kryształ , wystarczy że stuknie kamyk a wszystko rozpryskuje się w pył. Zawieje wiatr, stracimy pracę, ktoś nas zruga , ktoś da bana na forum - a już jest wielki problem , depresja itd.
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 03 wrz 2017, 02:07

Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że nie pamiętamy bo się rozwijamy a rozwijając się jako duchy nie możemy ciągnąć za sobą bagażu swych czynów by się rozwijać - to jest wypaczenie!


Błogosław Boga , że nie pamiętasz. To jest cud niepamięci który umożliwia normalne funkcjonowanie
Jak byś się czuł ze świadomością że byłeś seryjnym zbrodniarzem, zwyrodnialcem znęcającym się nad dziećmi ?

Psychika ludzka jest delikatna jak kryształ , wystarczy że stuknie kamyk a wszystko rozpryskuje się w pył. Zawieje wiatr, stracimy pracę, ktoś nas zruga , ktoś da bana na forum - a już jest wielki problem , depresja itd.


Błogosławieństwo niepamięci powiadasz. No to prześledźmy sobie moją przeszłość:
Otóż okradł mnie szwagier (mnie i żonę) zrąbał nas na 1 milion majątku. Zareagowałem po swojemu (wezwałem demona i go wysłałem do niego po krew!). Następnie "zobaczyłem" siebie na koniu w galopie w średniowiecznym świecie wojen arabsko-chrześcijańskich - z konia przez łeb mieczem zabiłem kobietę/matkę 5-cio latka który mnie wtedy kodował w swej pamięci.
Potem "zobaczyłem" (po kilku latach) jak zawiaduję majątkiem swego teścia w początku 19 wieku razem ze mężem siostry mej żony i razem dokonujemy za swoimi plecami własnych malwersacji (drobnych szachrajstw w księgach rachunkowych zarządzanego wspólnie majątku naszych żon). Potem wpadam na to że on też jak ja kradnie i go niszczę publicznie przed naszymi rodzinami (ja oczywiście triumfuję a on się stacza - zostaje wykluczony i napiętnowany).
Kiedy wizja się kończy na twarz jego nakłada się twarz mego obecnego szwagra a ja krzyczę "to ONNNN!" i się budzę :)
Następnie zwracam się prywatnie do R. Natcha i proszę go o pomoc w wycofaniu klątwy śmierci. Nacht mi pomaga i jestem wolny! A jakie ma szanse np. ktokolwiek kto nic nie rozumie z obecnego życia i doświadczeń tegoż życia?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Nikita » 03 wrz 2017, 09:12

W jaki sposob Roman Nacht uwalnia?
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: OneNight » 03 wrz 2017, 16:12

przygoda , którą każdy musi zaliczać, niczym misje w GTA V

Szkoda, że nie da się oszukiwać jak w GTA V.
LIQUOR 8-)
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Krzysztoff » 03 wrz 2017, 20:10

czarnyMag pisze:
Krzysztoff pisze:
czarnyMag pisze:Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź, że nie pamiętamy bo się rozwijamy a rozwijając się jako duchy nie możemy ciągnąć za sobą bagażu swych czynów by się rozwijać - to jest wypaczenie!


Błogosław Boga , że nie pamiętasz. To jest cud niepamięci który umożliwia normalne funkcjonowanie
Jak byś się czuł ze świadomością że byłeś seryjnym zbrodniarzem, zwyrodnialcem znęcającym się nad dziećmi ?

Psychika ludzka jest delikatna jak kryształ , wystarczy że stuknie kamyk a wszystko rozpryskuje się w pył. Zawieje wiatr, stracimy pracę, ktoś nas zruga , ktoś da bana na forum - a już jest wielki problem , depresja itd.


Błogosławieństwo niepamięci powiadasz. No to prześledźmy sobie moją przeszłość:
Otóż okradł mnie szwagier (mnie i żonę) zrąbał nas na 1 milion majątku. Zareagowałem po swojemu (wezwałem demona i go wysłałem do niego po krew!). Następnie "zobaczyłem" siebie na koniu w galopie w średniowiecznym świecie wojen arabsko-chrześcijańskich - z konia przez łeb mieczem zabiłem kobietę/matkę 5-cio latka który mnie wtedy kodował w swej pamięci.
Potem "zobaczyłem" (po kilku latach) jak zawiaduję majątkiem swego teścia w początku 19 wieku razem ze mężem siostry mej żony i razem dokonujemy za swoimi plecami własnych malwersacji (drobnych szachrajstw w księgach rachunkowych zarządzanego wspólnie majątku naszych żon). Potem wpadam na to że on też jak ja kradnie i go niszczę publicznie przed naszymi rodzinami (ja oczywiście triumfuję a on się stacza - zostaje wykluczony i napiętnowany).
Kiedy wizja się kończy na twarz jego nakłada się twarz mego obecnego szwagra a ja krzyczę "to ONNNN!" i się budzę :)
Następnie zwracam się prywatnie do R. Natcha i proszę go o pomoc w wycofaniu klątwy śmierci. Nacht mi pomaga i jestem wolny! A jakie ma szanse np. ktokolwiek kto nic nie rozumie z obecnego życia i doświadczeń tegoż życia?


Jakie masz szanse jak byś nie miał tych strzępków wspomnień ? Bardzo duże , po pierwsze nauczyć się przebaczać . W tej chwili posiadając strzępki wspomnień (albo tego co wyprodukowała wyobraźnia albo poczucie winy) nastawiasz się na walkę , zemstę i konflikt. Twój Duch przewodnik nie może nic zrobić gdy prezentujesz taką postawę.

Te fragmenty wspomnień pokazują jak bezsensowna jest spirala nienawiści i mściwości; poprzez mściwość - przemocy i złu nie ma końca - tak będziecie sobie oddawać raz jeden a 2-gim razem ten 2-gi będzie na górze, osoby które skrzywdzić będą domagać się sprawiedliwości i zemsty i znajdą sposób żeby to wyegzekwować. Jeżeli chcesz kontynuować taką wymianę ciosów ze swoimi braćmi to oczywiście możesz to robić, za kolejne kilkaset lat tych męczarni dojdziesz do wniosku że to do niczego nie prowadzi
.... wtedy pojawi się pomoc ze strony Boga
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Mirek » 06 wrz 2017, 18:13

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 07 wrz 2017, 23:08

Fajne. Ale jak podobne rzeczy mówi 5-cio latek tylko o innej planecie to już jest klops. Od razu wszyscy to kwestionują i takie tam.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: Nikita » 08 wrz 2017, 13:53

Dzieci, ktore zginely smiercia tragiczna pamietaja...Na tym przykladzie widac takze , ze niepamiec jest lepsza bo gdybysmy wszyscy pamietali to zamiast Zajac sie tym zyciem rozpamietywalibysmy inne zycia i chcielibysmy sie mscic za krzywdy ....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: czarnyMag » 11 wrz 2017, 08:53

OneNight pisze:
przygoda , którą każdy musi zaliczać, niczym misje w GTA V

Szkoda, że nie da się oszukiwać jak w GTA V.
LIQUOR 8-)


Salvador Freixedo to zbuntowany ksiądz, były jezuita i ufolog w jednym. Wydalony z Kościoła za jego krytykę, zajął się badaniem zjawisk niewyjaśnionych, dochodząc do wniosku, że Ziemia to "ludzka ferma" i eksperyment zaawansowanej inteligencji z kosmosu, która manipuluje nami przy pomocy… religii.

Salvador Freixedo to hiszpański ufolog i były ksiądz (jezuita) wydalony ze stanu duchownego za krytykę Kościoła i kleru.
Freixedo uważa, że nasza planeta jest miejscem wielkiego eksperymentu prowadzonego przez inteligencję z kosmosu. Ziemię nazywa on "ludzką fermą", dodając, że być może nigdy nie poznamy zamiarów naszych nadzorców.
Jego zdaniem Obcy wprowadzili religie, by kontrolować myślenie mas i sprawdzić, jak wpłynie to na bieg dziejów.

facet ma łeb :twisted: rozgryzł to co wiedzą inni :D Nie przepraszam ty nie wiesz - ale kto krowę pyta w co wierzy :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nic nie pamiętamy?

Postautor: soldado » 22 wrz 2017, 13:31

Bardzo proszę zainteresowane strony o przejście ze swoimi uwagami o sobie na pw. Dziękuję - soldado
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości