Seans dla początkującej. Może są chętni?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: Niewiara19 » 11 wrz 2017, 22:06

OneNight pisze:Zarzucasz mu pedofilie?


no właśnie... Dobrze powiedziane ale też sprostuje: z tego co wiem to pedofilia jest uznawana gdy dziecko nie osiągnęło pełnoletności. Teraz to raczej zarzut gwałtu :-D
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: Pawełek » 11 wrz 2017, 22:08

Niestety wśród ludzi panuje takie przekonanie, że jeśli ktoś jest starszy, choćby o rok, to że już jest mądrzejszy i bardziej wszechwiedzący od tej osoby młodszej. Nie przejmuj się tak... ;) Może i doświadczenie życiowe mają większe (chociaż nie raz 20-latek ma go więcej niż 60-latek, który miał spokojne życie), ale zdarza się również że młoda osoba jest bardziej "dorosła" od innych dorosłych.

A tak serio nie wiemy kto jest z nas najstarszy. Możliwe że wiek Twojej duszy Niewiaro przerasta nas wszystkich, a może również być na odwrót. Tego dowiemy się za jakiś czas.

Spokojnej nocy.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: neuron » 12 wrz 2017, 13:12

Niewiara19 pisze:to całe czepianie się mojego wieku już jest irytujące. Określenie "dziecko" jest dla mnie dość poniżające więc lepiej już skończ z tymi uwagami. Ciekawe czy miło by ci było jak ja bym teraz zaczęła pisać do ciebie "panie starszy"... Nawet nie wiesz ile mam lat


o jejku
zyjesz ?

mozesz do mnie mowic "dziadu" hahaha

nie wiesz ile mam lat ? chetnie Ci o tym opowiem
ale nie tu i teraz
wiesz,rozumiesz

taka sytuacja
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: neuron » 12 wrz 2017, 13:18

Pawełek pisze:Niestety wśród ludzi panuje takie przekonanie, że jeśli ktoś jest starszy, choćby o rok, to że już jest mądrzejszy i bardziej wszechwiedzący od tej osoby młodszej. Nie przejmuj się tak... ;) Może i doświadczenie życiowe mają większe (chociaż nie raz 20-latek ma go więcej niż 60-latek, który miał spokojne życie), ale zdarza się również że młoda osoba jest bardziej "dorosła" od innych dorosłych.

A tak serio nie wiemy kto jest z nas najstarszy. Możliwe że wiek Twojej duszy Niewiaro przerasta nas wszystkich, a może również być na odwrót. Tego dowiemy się za jakiś czas.

Spokojnej nocy.



co Ty jej tu montujesz bracie ? za truizmy jakies dziwne , mloda dziewczyna,zafascynowana światem ,wiec szuka dziury w calym a ze interesuje sie bzdurami o ktorych nie ma pojecia to ktos musi jej to wyjasnic i byc moze zawrocic z drogi z ktorej nie ma powrotu ....

co to za tekst

albo to ....

no prosze Cie

śmierdzi mi tu sokratesem dla ubogich "wiem że nic nie wiem"

jak to możliwe?
Nie można się przygotować do skoku w przepaść

droga w górę i droga w dół jest tą samą drogą
neuron
 
Posty: 897
Rejestracja: 19 paź 2015, 18:15
Lokalizacja: .............

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: OneNight » 12 wrz 2017, 15:44

Cóż, doszły mnie słuchy, że cierpisz na schizofrenie, dziadziu. A ja zdaje się, że miałem Ci strone internetową dokończyć dla sam wiesz kogo - mogłeś chociaż się odezwać i zrezygnować z niej.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: Pawełek » 12 wrz 2017, 16:20

neuron pisze:co Ty jej tu montujesz bracie ? za truizmy jakies dziwne , mloda dziewczyna,zafascynowana światem ,wiec szuka dziury w calym a ze interesuje sie bzdurami o ktorych nie ma pojecia to ktos musi jej to wyjasnic i byc moze zawrocic z drogi z ktorej nie ma powrotu ....

Jestem zwolennikiem spirytyzmu, a to jest forum spirytystyczne, więc wierze że każdy z nas jest duszą, która już dużo przeszła. Natomiast wiek naszego ciała ziemskiego, nie świadczy o tym co już przeszliśmy jako dusza.

Dorośli mogą zachowywać się nieodpowiedzialnie, dla przykładu wystarczy się rozejrzeć za jakąkolwiek patologią (nie lubię tego słowa...) by zobaczyć, że młodzi ludzie mają więcej rozumu od niektórych dorosłych.

Z jakiej to ścieżki ma zawrócić Neuronie? Miłosierdzia, którego naucza spirytyzm? To nie jest moja sprawa, że chce wykonać seans. Poinformowałem ją o konsekwencjach, odpowiedziałem na pytania, teraz wszystko zależy od jej własnej woli. I nie wiem o jakich bzdurach mówisz, bo jeśli chodzi o spirytyzm to właśnie służy po to to forum, aby mogła swoją wiedzę zagłębiać. I jeśli ma na przyszłość nie zawrócić z drogi miłości i dobra, to tym bardziej niech zagłębia nauki spirytystyczne mówiące o miłosierdziu, braniu przykładu z Jezusa, czy naśladowania dobroci w życiu Chico Xawiera. To nie jest zła droga.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: Niewiara19 » 12 wrz 2017, 16:59

neuron pisze:
Pawełek pisze:Niestety wśród ludzi panuje takie przekonanie, że jeśli ktoś jest starszy, choćby o rok, to że już jest mądrzejszy i bardziej wszechwiedzący od tej osoby młodszej. Nie przejmuj się tak... ;) Może i doświadczenie życiowe mają większe (chociaż nie raz 20-latek ma go więcej niż 60-latek, który miał spokojne życie), ale zdarza się również że młoda osoba jest bardziej "dorosła" od innych dorosłych.

A tak serio nie wiemy kto jest z nas najstarszy. Możliwe że wiek Twojej duszy Niewiaro przerasta nas wszystkich, a może również być na odwrót. Tego dowiemy się za jakiś czas.

Spokojnej nocy.



co Ty jej tu montujesz bracie ? za truizmy jakies dziwne , mloda dziewczyna,zafascynowana światem ,wiec szuka dziury w calym a ze interesuje sie bzdurami o ktorych nie ma pojecia to ktos musi jej to wyjasnic i byc moze zawrocic z drogi z ktorej nie ma powrotu ....

co to za tekst

albo to ....

no prosze Cie

śmierdzi mi tu sokratesem dla ubogich "wiem że nic nie wiem"

jak to możliwe?






No tak, tego można było się spodziewać po kimś takim jak ty. No cóż... Pusta głowa zawsze wie najlepiej i najgłośniej krzyczy. Wiadomo że ktoś tak zamknięty umysłowo nie doceni dobrych słów kolegi z forum.

neuron pisze:mozesz do mnie mowic "dziadu" hahaha


Dobrze dziadu, rozumiem że czepianie się mnie już cię nie bawi skoro zacząłeś komentować wypowiedzi reszty. No tak, przecież takie osoby ciągle szukają zaczepki bo szybko się nudzą. Teraz nagle próbujesz stać się pępkiem tego forum. Nie łudź się, nie wyjdzie ci to.
Jak zauważyłeś jest tu wiele inteligentnych osób takich jak Pawełek, które na pewno nie przejmą się twoimi jakże genialnymi uwagami. Oni mają swój rozum.
Dziękuję i pozdrawiam ;-)

A Sokrates był, jest i będzie wzorem dla pokoleń :-D
" Normalny umysł nie jest w stanie wytrzymać tak względnej wieczności. "
Ágnes Nemes Nagy
Awatar użytkownika
Niewiara19
 
Posty: 60
Rejestracja: 09 cze 2017, 16:43
Lokalizacja: Gdzieś głęboko w ciemności

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: OneNight » 12 wrz 2017, 20:12

Pusta głowa zawsze wie najlepiej i najgłośniej krzyczy

^
A Sokrates był , jest i będzie wzorem dla pokoleń

Cóż, dla mnie jest nim Stephen Hawking :lol:

Nie przejmuj się tymi komentarzami. W Polsce ludzie mają taką mentalność, aby nie próbować nowych rzeczy. Takie zacofanie. Według mnie porad NIE powinnaś szukać u polskich spirytystów, a tymbardziej na forum ezoterycznym, jakim stało się Forum Spirytyzm - już nawet u norwegów jest bardziej rozwinięty spirytyzm niż w Polsce pomimo tego, że w Norwegii jest mniejsza populacja. To tak jak ksiądz pouczający Cię jak masz wychowywać dzieci. Ja wbrew wszystkim ich ostrzeżeniom spróbowałem i żadnych wirujących stolików i opętań nie było.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: czarnyMag » 13 wrz 2017, 12:12

Niewiara19 pisze:
czarnyMag pisze:Do autora pierwszego postu:
Po co ci chętni? Boisz się? Strach jest wrodzony :) Zrób to sama lub w kilku którzy w tym samym czasie co ty nawiążą kontakt z innego niż ty miejsca. Ale zrób to w końcu i opisz - bądź pierwsza! (zdaję sobie sprawę że cię podjudzam do złego ale nauki nigdy dość). Więc...? Na co jeszcze czekasz? Nikt przy tobie nie stanie skoro do tej pory nawet przy koledze nie stanął którego zna w tzw. spirytysto-naukowym seansie Kardekańskim.
Wszyscy się boją a tu chodzi o doświadczenie (w prawdzie okultystyczne a nie naukowe) spirytystyczne.


Zapytałam się czy jest ktoś chętny bo przed tym postem czytałam sporo artykółow i w niektórych zalecają żeby seans odprawić z kimś, nie samemu. Ale te artykuły nie były głównym powodem. Otóż jestem towarzyską osobą i lubię poznawać ludzi, a odprawienie wspólnego seansu brzmi lepiej niż wykonanie go samemu. Użyje teraz nietypowego określenia: dla mnie pierwszy seans samemu to tak jak picie wódki bez nikogo. Tylko ja i kielich-a przecież picie samemu źle się kojarzy :lol: :lol:
Oczywiśćie jeśli nie będzie chętnych to nie znaczy że nie wykonam seansu. Chciałam poprostu się dowiedzieć ile osób z tego forum jest na tyle ciekawe żeby się przyłączyć i spróbować :-P


Rozumie Cię ale chyba wśród spirytystów nie ma chętnych. A ja gdybyśmy się zdecydowali na wspólne wywołanie wzywałbym demona bez względu na to w co wierzą pozostali i co wzywałją! A kiedy poczułbym strach - zobaczyłabyś, że cię wskazuję na ofiarę z życia (po moich gestach - cóż strach to strach). I nie ważne w co byś wierzyła! Ja gdybym się zaczął bać (a stałoby się to) wskazałbym pierwszego z boku na ofiarę dla Demona!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Seans dla początkującej. Może są chętni?

Postautor: fruwla » 13 wrz 2017, 13:29

czarnyMag pisze: A ja gdybyśmy się zdecydowali na wspólne wywołanie wzywałbym demona bez względu na to w co wierzą pozostali i co wzywałją! A kiedy poczułbym strach - zobaczyłabyś, że cię wskazuję na ofiarę z życia (po moich gestach - cóż strach to strach). I nie ważne w co byś wierzyła! Ja gdybym się zaczął bać (a stałoby się to) wskazałbym pierwszego z boku na ofiarę dla Demona!


Hahaha :lol: :lol: :lol: lubie takie klimaty, zaraz mi sie przedszkole przypomina.
Magu, tak wiec przy wspolnym wywolywaniu, na wlasna reke, wzywalbys demona, po czym , gdyby przybyl na twoje wezwanie, ofiarowalbys mu kogos z uczestnikow seansu jako ofiare. 8-)
Fajne masz pomysly :lol:
Na marginesie chcialabym dla twojej informacji nadmienic, ze demon przychodzi WYLACZNIE do tego, kto go w jakis sposob wola, wzywa, zaprasza i sie na niego otwiera.
I jesli ten maluczki ktos mysli , ze przyzwany demon, bedzie marionetka w jego rekach, to rzeczywiscie jest naiwny jak przedszkolak ;)
pozdrawiam :lol:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości