Toksyczne ataki

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Mirek » 14 wrz 2017, 09:07

Te osoby, które opluwają inne mają kompleks niższości i nie potrafią sobie z nim poradzić w zetknięciu z osobą, która ma wiedzę i ma dystans do siebie.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 10:14

Jeżeli ktoś nie wierzy w duchy, wywalić !!!
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Nikita » 14 wrz 2017, 10:18

Pablo pieknie napisales a Soldado tez ma racje. Tutaj potrzebny jest moderator, ktory wylowi obrazliwe i napastliwe w tonie posty i bedzie je usuwal A ostatecznie zbanuje osobe, ktora nie chce sie przystosowac do zasad forum. Prosze moderatorow o wypowiedzenie sie w tym temacie bo naprawde sporo fajnych powaznych osob nie chce pisac na tym forum z powodu atmosfery. I nie mam tu pretensji do Maga, bo dzieki niemu to forum sie ozywilo ostatnio....ale do pewnych innych osob, ktore tylko krytykuja i nic wiecej. Mozna miec inne zdanie i fajnie...ale trzeba umiec dyskutowac w sposob kulturalny.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 10:26

Nikita pisze:Pablo pieknie napisales a Soldado tez ma racje. Tutaj potrzebny jest moderator, ktory wylowi obrazliwe i napastliwe w tonie posty i bedzie je usuwal A ostatecznie zbanuje osobe, ktora nie chce sie przystosowac do zasad forum. Prosze moderatorow o wypowiedzenie sie w tym temacie bo naprawde sporo fajnych powaznych osob nie chce pisac na tym forum z powodu atmosfery. I nie mam tu pretensji do Maga, bo dzieki niemu to forum sie ozywilo ostatnio....ale do pewnych innych osob, ktore tylko krytykuja i nic wiecej. Mozna miec inne zdanie i fajnie...ale trzeba umiec dyskutowac w sposob kulturalny.


Także tak uważam, jeżeli ktoś nie chce uwierzyć, że moderator (spirytysta) ma zawsze racje - usunąć !!!
To forum dla tych którzy bezkrytycznie wierzą.
Nie ma miejsca dla takich jak ja, którzy szukali wsparcia, czy pomocy.
To tak jakby w Kółku Różańcowym, jeden z uczestników zaczynał śpiewać szła dzieweczka do laseczka.
Istnieje tylko jedna prawda.
Kto nie jest spirytystą jest głupcem.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Toksyczne ataki

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 10:42

Ryszard pisze:Jeżeli ktoś nie wierzy w duchy, wywalić !!!


A Ty wiesz, Ryszard co robia na " Forum Wegetarianizm" z takimi co przyszli po recepte na soczystego schabowego ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Toksyczne ataki

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 11:05

fruwla pisze:
Ryszard pisze:Jeżeli ktoś nie wierzy w duchy, wywalić !!!


A Ty wiesz, Ryszard co robia na " Forum Wegetarianizm" z takimi co przyszli po recepte na soczystego schabowego ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Zatem przyznajesz ze i tu mamy do czynienia z zamknięta grupą uznającą za słuszny swój jeden jedyny pogląd na życie :?: W dodatku popierasz agresję? W takim razie dlaczego to forum na formą otwartą i dyskusyjną a nie zamkniętą dla publiczności :?: Jaki ma w tym cel?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Toksyczne ataki

Postautor: fruwla » 14 wrz 2017, 11:19

Co ja przyznaje ?
Co ja popieram ?
czytaj ze zrozumieniem , naukowcu. Przeciez ty cytujesz slowa Ryszarda a przypisujesz je mnie !
To na czym sie opierasz w twoim ataku - napisal Ryszard !!!!!!
Dla NIEKTOREJ PUBLICZNOSCI forum powinno chyba byc naprawde zamkniete,
oh jej co ja pisze.... jeszcze wezmiesz moje slowa do siebie i znow poczujesz sie zaatakowana wmawiajac mi to .
Zegnam Cie Danut.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Krzysztoff » 14 wrz 2017, 11:34

Nikita pisze:Pablo pieknie napisales a Soldado tez ma racje. Tutaj potrzebny jest moderator.

Tak zgadzam się z tym co napisałaś Nikita
, Skorzystamy z pomocy Soldado oraz jego doświadczenia w tej sprawie
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Toksyczne ataki

Postautor: danut » 14 wrz 2017, 11:35

Ryszard pisze to co i ja o agresywnym wyrzucaniu z jakiejś grupy ludzi ścisłe uznającej swój jedynie słuszny pogląd ll ludzi myślących inaczej. Wegetarianie tez tak sztywno trzymają się własnych zasad, że nie mają litości dla inności? I nawet nie przyjmą do wiadomości tego ze brak mięsa w pożywieniu im szkodzi, ani żadnej innej opinii? "Co robią z tymi? - no odpowiedz, czy nie miałaś na myśli agresji?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Toksyczne ataki

Postautor: Ryszard » 14 wrz 2017, 12:11

danut pisze:Ryszard pisze to co i ja o agresywnym wyrzucaniu z jakiejś grupy ludzi ścisłe uznającej swój jedynie słuszny pogląd ll ludzi myślących inaczej. Wegetarianie tez tak sztywno trzymają się własnych zasad, że nie mają litości dla inności? I nawet nie przyjmą do wiadomości tego ze brak mięsa w pożywieniu im szkodzi, ani żadnej innej opinii? "Co robią z tymi? - no odpowiedz, czy nie miałaś na myśli agresji?


Trochę kpiarsko to napisałem, to miał być jakby test na moralność spirytystyczną administratorów w stosunku do ludzi bardziej otwartych na wiedzę niż na wiarę.
Dla wielu wiedza i wiara to jedność, dla mnie nie.

Poprosiłem jasnowidza i medium Pana Marka Szwedowskiego o pomoc w kontakcie z moją zmarłą Mamą.
Czego to dowodzi, chciałbym wierzyć , jednak pragnę choćby najmniejszego dowodu.
Teorie strun, kwantowa rzeczywistość, inne wymiary ... to nauka.
Dusze, duchy, piekło, niebo, czyściec ... to wiara.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości