Większa wrażliwość,większa podatność?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: soldado » 13 lis 2017, 18:21

danut pisze:Ale ja nadal uważam, że to nie jest dar ani kara za grzechy :D - a po prostu człowiek osiąga coś zgodnie ze swoim stopniem rozwoju, choć jest taka możliwość by ów stopień osiągnąć w ekstremalnych warunkach - oczywiście, nawet one mogą mu sprzyjać.


Jest to dar, ponieważ dokładnie KAŻDA taka osoba jest nadzorowana.
Żadna z tych osób nie jest pozostawiona samej sobie.
,,Każda taka osoba ma od nas podpowiedzi i ochronę.''
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: czarnyMag » 15 lis 2017, 15:34

Chciałem napisać człowiek niezweryfikowany przez naukę czyli nie przebadany przez współczesną medycynę.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: gaba75 » 28 mar 2018, 08:07

Z moich doświadczeń wynika odpowiedź na pytanie w tytule. Większa wrażliwość, to większa podatność. Jeśli jesteś wrażliwy usilnie wierzysz, że każdy jest dobry, jak Bóg i właśnie przez tę naiwność,ślepą wiarę medium narażone są na ataki ze strony tych mniej wrażliwych. I ktoś tu słusznie napisał, chyba Czarny Mag, że media są jednakże pod ochrona mimo wszystko. Jest tak, ale ta ochrona często gęsto przychodzi własnie w odpowiednich ochronnych warunkach. W warunkach, gdzie one są korzystniejsze dla złego, ataki się udają, ale medium ufne jest chronione należycie i nawet, jeśli nadejdzie moment śmierci nie może się ono bać, bo posiadło wiedzę o sobie i innych do tego stopnia, że wie i czuje, iż jest bezpieczne z Boską pomocą, że znajdzie się po śmierci w odpowiednim dla siebie miejscu.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: Mirek » 11 kwie 2018, 21:56

„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: czarnyMag » 12 kwie 2018, 00:40

Ciekawy artykuł i pewnie rzeczowy tylko jak dla mnie ciut za dużo w nim tego aspektu Lechitów (nie byłem nigdy Lechitą i raczej to się już nie zmieni)! Może to "odlot" ale byłem raz Arabem i raz Mongołem i raz Amerykaninem i raz Skandynawem i raz Polakiem :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Większa wrażliwość,większa podatność?

Postautor: gaba75 » 19 cze 2018, 20:23

Czarny Magu podziwiam Twoja wiedzę na temat swoich przeszłych wcieleń. Jeśli dowiesz się kim byłam ja daj mi znać i pisze to całkiem poważnie.
Nawiązując jednak do tematu, wrażliwy jest każdy i każdy posiada większa wrażliwość, jeśli jest zmęczony. Wtedy jest podatny na ataki. Politycy i układy , grupy przestępcze dość dobrze o tym wiedzą. Stosują więc wobec maluczkich tego świata, wobec ludzi, którzy nie mają możliwości do obrony, stosują przemoc, poprostu przemoc, wiedząc, że osłabiony człowiek bronić się nie może. Świat nigdy się nie zmieni. Nie ma nadziei. Ja jej już nie mam. Nadzieja umarła. Teraz tylko czekam na śmierć, a ona przyjdzie napewno, skoro Miłość mnieomija. Pozdro.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości