Skromność

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Skromność

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 14:56

Nikita pisze:Jezus umyl innym nogi aby pokazac swoja pokore i brak dumy. A nauczal bo mial wiedze do przekazania. Kto ma wiedze ten powinien sie zu nia dzielic...takze Magu jak masz jakas wiedze na dany temat to mow...


Proszę bardzo - po wizycie ducha Św. Rita wzięli mego ducha na sąd a następnie w ciało wsadzili - ludzie twierdzą że to był sąd Akashy :) Księża zaś mówią obecnie, że to był tzw. mały sąd nad duszą :)
A w co wierzą ludzie? Nie wierzą :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Skromność

Postautor: odnowa » 21 paź 2017, 21:26

Po tym co pisałem w tym temacie przyszło po jakimś czasie opamiętanie. Odczucie "co ja najlepszego zrobiłem?". Skromność jest dobra bo nikt nie jest w pełni doskonały i świadomy siebie. Mało kto jest skromny w dzisiejszych czasach. Sporo osób chwali się swym życiem na facebooku czy innych portalach społecznościowych. Chwali się tym co zewnętrzne, spychając swe wnętrze na margines. Ale każdy w końcu się kiedyś obudzi.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Skromność

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 11:56

odnowa pisze:Po tym co pisałem w tym temacie przyszło po jakimś czasie opamiętanie. Odczucie "co ja najlepszego zrobiłem?". Skromność jest dobra bo nikt nie jest w pełni doskonały i świadomy siebie. Mało kto jest skromny w dzisiejszych czasach. Sporo osób chwali się swym życiem na facebooku czy innych portalach społecznościowych. Chwali się tym co zewnętrzne, spychając swe wnętrze na margines. Ale każdy w końcu się kiedyś obudzi.


Ty się obudziłeś "odnowa" i Cieszymy się :twisted: duchu wcielony :!:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości