Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 26 paź 2017, 13:30

danut pisze:Ta strona po której jesteś, to zagubienie, chaos,rozpływasz się powoli w iluzji i zakłamaniu, źle interpretujesz sygnały, straciłeś łączność ze źródłem, bądź już tego nie umiesz bo twoje żądze czyli demony o tym zdecydowały,a nie ty. Upoiły ciebie i twoją czujność na nie. Niedługo zaczniesz podtrzymywać nieboskłon i uznasz, ze taki jesteś wielki, bo nie potrzebujesz ludzkiego rozumu,który zatraciłeś.


Ale "oczywiście" - mi nie zależy na tej "twojej stronie" - masz wieczność by się zmiarkować i odszczekać swoją ułomność duchową. Z Bogiem :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 27 paź 2017, 00:13

Duchy, czy demony ? Czarny magu wytłumaczyłam czym są demony a teraz przypomnę Ci co napisałeś w innym temacie "
Zajrzałem i zobaczyłem gościa który 3 razy zabijał niczym maszyna systemu a raz wyzuł ze wszystkiego i wywalił na śmietnik - teraz jest 5 podejście :lol: a że otoczenie nie wierzy bo nie może zrozumieć czemu ja znam swoją przeszłość duchowych wcieleń to pozostawiam to otoczenie w nieświadomości "-Połącz tę wiedzę i więcej nie przedstawiaj się tu innym za kontaktowca z innym światem. Te demony to nie są św. Rity, ani kosmiczne istoty stojące ponad nami - ludźmi. Te istoty,które widujesz to zobrazowana papka ze zła twoich wcieleń, a skupiana dysponuje siłą energii fizycznej taką jak mordercy w szale 3-krotni, czy więcej, nie z resocjalizowani, taką jak zwierzęca. Zatem nie ma sensu sięganie po coś co niszczy rozum i ducha, oczywiście wybór należy do Ciebie,ale chociaż nie twórz lub nie podpisuj się pod teorie niedające nic innym ludziom, a wręcz cofające ich do epoki kamiennej,gdyby ci dali im wiarę.
Wiele w dzisiejszym świecie niewiedzących z czym mają do czynienia przedstawia podobnie do Ciebie sprawę, demonom takim nadają nawet imiona prastarych aniołów z mitów :lol: nie chce już przypominać Enki, ale dlaczego ci ludzie piszą szyldy na swoich gabinetach i nazywają siebie-medium? Bo coś mi tu wyraźnie nie gra. Także to, ze medium to morderca pokutujący za swoje czyny z dawnych wcieleń, bo skoro tak,to dlaczego wciąż widząc to swoje zło wydaje mu się,że nie jest ono jego lecz innych, dlaczego wciąż się do niego nie przyznaje i nie bierze tego na swój kark? A nawet jak czarny mag próbuje z niego czerpać siłę do tego życia czy nawet je czcić?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Hansel » 23 paź 2019, 13:05

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości