Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 19 paź 2017, 13:13

fruwla pisze:Czy zna ktos jakiegos obecnie zyjacego cudotworce, ktory uzdrawia ludzi jak na tasmie fabrycznej ?

Pablo Diaz :lol:
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 13:17

Ingitre pisze:
fruwla pisze:Czy zna ktos jakiegos obecnie zyjacego cudotworce, ktory uzdrawia ludzi jak na tasmie fabrycznej ?

Pablo Diaz :lol:


:lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 19 paź 2017, 14:19

Wszyscy chcieliby być Jezusem,może i dobrze, ale najciekawsze jest to na ile Go rozumieją. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Nikita » 19 paź 2017, 14:46

wszyscy będziemy kiedyś jak Jezus...idziemy w te stronę...jedni szybciej drudzy wolniej... :D Ja zdecydowanie wolniej ale ostatnio uświadomiłam sobie wiele rzeczy...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 14:50

Chcieli by wszyscy być jak Jezus czy jak Chrystus?
Powinienem chcieć być jak Chrystus - ale mam z tym problem i zrobię wszystko co mogę by tą drogę przedłużyć :)
Bo jestem nieśmiertelny i mam tego świadomość - i to jest problem (pewność życia po śmierci ciała i brak konsekwencji swego czynu bo wiem że duchy światła i tak mi pomogą gdy zbłądzę :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 19 paź 2017, 15:18

Najgorzej, gdy ktoś uznaje, że już jest jak On. Zwłaszcza, że Jezus myjąc nogi uczniom wykazał, że nie domaga się od nikogo uniżenia/pokory przed Sobą, a ten ktoś jej chciałby się domagać od innych. Jaka to pomoc i czego kogo nauczy?

"Tych podszywajacych sie pod zmarlych mozna latwo zidentyfikowac po ich niewiedzy dotyczacej danego zmarlego." - ano właśnie! Niewiedzy i to o nią mamy jeszcze prosić takie media? Albo proście-będzie Wam dana. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 15:25

danut pisze:Najgorzej, gdy ktoś uznaje, że już jest jak On. Zwłaszcza, że Jezus myjąc nogi uczniom wykazał, że nie domaga się od nikogo uniżenia/pokory przed Sobą, a ten ktoś jej chciałby się domagać od innych. Jaka to pomoc i czego kogo nauczy?

"Tych podszywajacych sie pod zmarlych mozna latwo zidentyfikowac po ich niewiedzy dotyczacej danego zmarlego." - ano właśnie! Niewiedzy i to o nią mamy jeszcze prosić takie media? Albo proście-będzie Wam dana. :lol:



Tylko widzisz - jak masz świadomość, że byłaś już tu na Ziemi w ludzie Hazarskim wyznającym Allaha i byłaś tu na Ziemi potem w ludzie wyznającym :twisted: Allaha Mongolskim a teraz jesteś bodaj drugi raz w ludzie wyznającym Jezusa :) to ten Jezus i tamten Allah - to się zlewa - dlatego Teraz jesteś "magiem" by to wszystko porównać i rozłożyć sobie na części pierwsze :twisted:
A ile razy pamiętasz tu życie, że tak nieskromnie zapytam :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 19 paź 2017, 15:33

Ja od czasów starożytnych, gdy jeszcze składano ludzi w ofierze i już im uciekłam ze stołu ofiarnego :lol: To teraz miałabym się poddać? :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 15:36

danut pisze:Ja od czasów starożytnych, gdy jeszcze składano ludzi w ofierze i już im uciekłam ze stołu ofiarnego :lol: To teraz miałabym się poddać? :lol:


Ludzie nic nie pamiętają :!: A wysoko mierzą :twisted:

A przecież wystarczy zastosować słowa Chrystusa i się przejdzie gdzieś (ponad Ziemię :)
Czemu macie, że tak powiem z tym problem :?: Mało jest okazji :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 19 paź 2017, 15:40

czarnyMag pisze:
danut pisze:Ja od czasów starożytnych, gdy jeszcze składano ludzi w ofierze i już im uciekłam ze stołu ofiarnego :lol: To teraz miałabym się poddać? :lol:


Ludzie nic nie pamiętają :!: A wysoko mierzą :twisted:

A przecież wystarczy zastosować słowa Chrystusa i się przejdzie gdzieś (ponad Ziemię :)
Czemu macie, że tak powiem z tym problem :?: Mało jest okazji :?:


A jak mają pamiętać, gdy szukają pamięci ogromnej w swojej pamięci doczesnej i piorą mózgi, w którym nic nie ma po takim oczyszczaniu, mało z tego psują sobie tym jeszcze i ten odbiornik, by pewnych rzeczy nie ogarnąć?
A "To nie ja ciebie uzdrowiłem,tylko twoja wiara"- W tym zdaniu tez macie odpowiedź.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości