Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 18 paź 2017, 21:37

Nie uważam się za głupią i taką nie jestem. Dobrze wiem na jakim"rumaku" jeżdżą kontaktowy. Widzisz soldado, gdy z kimś się przesiaduje 20 h na 24 h codziennie( nie pamiętam już czy przez rok, czy pół :D ) i skupia się na rozmowie choćby pisanej, to musiały by to być osoby zupełnie niewrażliwe na otaczające je fale informacji, by one nie zaczęły być częściowo łapane przez jedną i drugą stronę dyskusji. Mam to samo np. teraz z Pawloxem - znasz nick.
A rozmowy takie naprawdę z Duchem to wyjątek, takiego doświadczyłam i wiem na czym polega i jak wygląda taki kontakt i dlatego nikt mi nie powie i zamieniając jedno na drugie nie karze mi uwierzyć, że to to samo.

Co to za wymówka z tym pomaganiem,jeśli kogoś satysfakcjonuje taka pomoc, o której myślisz, to mnie nic do tego, ale ja się do takiej pomocy nie nadaję, kłóciłaby się ona z moim pojmowaniem.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 19 paź 2017, 04:14

Widzisz soldado, gdy z kimś się przesiaduje 20 h na 24 h codziennie

Masz Ty w ogóle życie? Przez pozostałe 4h śpisz, czy idziesz na miasto?
8-)

Zgubiłem się - o czym to temat? :?:
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 19 paź 2017, 07:07

Ingitre pisze:
Widzisz soldado, gdy z kimś się przesiaduje 20 h na 24 h codziennie

Masz Ty w ogóle życie? Przez pozostałe 4h śpisz, czy idziesz na miasto?
8-)

Zgubiłem się - o czym to temat? :?:

A ja myślałam, że rozmawia się zawsze z kimś, to dlaczego pytasz jednej osoby? I zadajesz pytanie,które nie powinno Cię interesować? A ten temat jest także o kontaktach, tyle że z pytaniem - kto i kiedy rozmawia z Duchem, a kto z demonem :D Jak odeprzesz argumentację, że większość to jednak są kontakty z demonami, będącymi składową siłą danej osobowości, choćbyś je nazwał kosmitami, myślokształtami, pozostawionymi na Ziemi duszami, czy jak tam chcesz ? :D Odpierasz?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 19 paź 2017, 08:03

Dlaczego mam udowadniać, że coś nie istnieje? Udowodnijcie mi najpierw, że tak jest.

Jak odeprzecie argumentacje, że w zamku LambdaSiamdaEmcePence straszy duszek jebuszek? 8-)
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: fruwla » 19 paź 2017, 09:52

Ingitre pisze:Dlaczego mam udowadniać, że coś nie istnieje?

no , chyba nie idzie ..." Intrige" 8-) sprytnie sprytnie , a czemu juz nie One ..... :?: ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 11:16

Hansel pisze:Jak najlepiej odpowiedzieć na argumentację że Media Spirytystyczne tak naprawdę komunikują się z demonami podszywającymi się za zmarłych ludzi?


Najlepiej się w to nie wgłębiać i zachować czystość sumienia :!:
Bo Ty to Twoje sumienie :!:
A czyste Twoje sumienie - to punkt dla Ciebie :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: fruwla » 19 paź 2017, 11:32

Hansel pisze:Jak najlepiej odpowiedzieć na argumentację że Media Spirytystyczne tak naprawdę komunikują się z demonami podszywającymi się za zmarłych ludzi?


Sam Jezus tez komunikowal sie z demonami. Ale od razu potrafil ich istote rozpoznac,m.i. po ich przekazach,po tym o czym go informowaly i na co go namawialy.Po aurze jaka je otaczala.
Wiadomo, ze kazdy z nas narazony jest na podszepty duchow niskich i demonow. A prawdopodobniej im jasniej, tym intensywniej walcza o dostep.
Media spirytystyczne maja napewno rowniez i z ciemna strona do czynienia. Ale jej nie karmia !!!!
Tych podszywajacych sie pod zmarlych mozna latwo zidentyfikowac po ich niewiedzy dotyczacej danego zmarlego.
Medium samo z siebie jest jedynie kanalem,przekaznikiem. A jego przekazy i to czy sa wiarygodne, potwierdzaja jedynie najblizsi albo i wydarzenia ktore po zapowiedzeniu, nastepuja.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 19 paź 2017, 11:33

Zastanawia mnie po co w ogóle odpierać taki argument? Po co na siłe chcecie kogokolwiek przekonywać do siebie? Czy Jezus kogokolwiek przekonywał? Z tego co pamiętam, to mawiał "Jeśli chcesz". Ludzie którzy chcą, sami przyjdą po pomoc. Nie możemy nikomu pomagać na siłe.
soldado pisze:Dlatego gdy zacząłeś mnie od razu oceniać po pierwszym kontakcie, z którego i tak bardzo dużo ci nie przekazałem ( chciałem jeszcze inne posty napisać), to dałem sobie spokój.
Pomaga się osobom, które rzeczywiście chcą pomocy, a nie szukają wszędzie ,,drugiego dna''.
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: fruwla » 19 paź 2017, 11:36

Ingitre pisze:Zastanawia mnie po co w ogóle odpierać taki argument? Po co na siłe chcecie kogokolwiek przekonywać do siebie? Czy Jezus kogokolwiek przekonywał? Z tego co pamiętam, to mawiał "Jeśli chcesz". Ludzie którzy chcą, sami przyjdą po pomoc. Nie możemy nikomu pomagać na siłe.

Tak bylo.
Ludzie gdy sie dowiedzieli, ze moga otrzymac pomoc , przychodzili i o nia prosili.
Proscie-a bedzie wam dane itd.
Ale nie mozesz Ingitre , ani nikt inny -porownywac MOCY Jezusa, do mocy przekaznikow ktorymi sa media !
Przekaz z TAM, nie zawsze jest zgodny z oczekiwaniami odbiorcy. Mimo tego, wielu osieroconych znajduje w nim
swiatelko,chocby te najmniejsze ale jednak rozjasniajace mgle.

A jesli chodzi o watpliwosci, to moze ci watpiacy, zwroca sie bezposrednio do Jezusa, w modlitwie z prosba o kontakt.
Czy zna ktos jakiegos obecnie zyjacego cudotworce, ktory uzdrawia ludzi jak na tasmie fabrycznej ?
Na pewno nie !
Mimo, ze jest wielu cudownie uzdrowionych- nie kazdemu jest dana ta laska, byc uzdrowionym.
Mysle ze jest to naprawde laska, a nie przystanek na zadanie ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 19 paź 2017, 13:07

Tylko, że w akcie stworzenia nie ma mowy o żadnym ponad ludzkim Jezusie "synu bożym" :!:
Jezus czy ktokolwiek to zwykły duch wcielony w ciało :!:
I oczywiście "Jezus" mógł sobie mieć swoje zdanie i swoje namiętności :lol:

Jest oczywiście energia którą ludzkość zwie Chrystus - i nie jest już ta "energia" nam równa :twisted: Ale chyba przeskoczyłem umysły ludzkie - więc wróćmy do człowieka / nauczyciela Jezusa :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości