Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 23 paź 2017, 14:11

Odnotowanie na portalach paranormalnych się nie liczy. Historia ze scenariusza horroru.
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 14:17

Ingitre pisze:Odnotowanie na portalach paranormalnych się nie liczy. Historia ze scenariusza horroru.

Przecież sama opisałam dwa prawdziwe przypadki, w tym swój( jestem niewiarygodna? :shock: ) podam jeszcze jeden, gdy pewną starszą panią dopytam co w szczegółach się wydarzyło, gdy ona z grupą młodzieży wywoływała ducha w internacie, kobieta ma ponad 70 lat -dawno mi to opowiadała dlatego chcę, by przypomniała więcej szczegółów ze zdarzenia. Co komu chcesz udowodnić?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ingitre » 23 paź 2017, 14:28

Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 14:38

Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


jeśli potwierdzają to osoby nie będące w zmowie z taką osobą trzeba uznać za prawdę. Ale oczywiście internet to śmietnik relacji, ja też w co drugi post na takich forach nie wierzę, ale mam sposoby na wyczytanie spójności w informacji. ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:40

Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


A kto jest świadkiem Einsteina :?: bo mu nie wierzę
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:42

danut pisze:
Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


jeśli potwierdzają to osoby nie będące w zmowie z taką osobą trzeba uznać za prawdę. Ale oczywiście internet to śmietnik relacji, ja też w co drugi post na takich forach nie wierzę, ale mam sposoby na wyczytanie spójności w informacji. ;)


A co jest spójne we mnie :?: bo chciałbym sobie skonkretyzować twoje zdolności :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 14:44

czarnyMag pisze:
Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


A kto jest świadkiem Einsteina :?: bo mu nie wierzę

Szkoda mi strzępić języka tym samym dam ci link o nauce,ok :D
http://forumparanormalne.pl/topic1186.h ... 0fe3f88399
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 23 paź 2017, 14:46

czarnyMag pisze:
danut pisze:
Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


jeśli potwierdzają to osoby nie będące w zmowie z taką osobą trzeba uznać za prawdę. Ale oczywiście internet to śmietnik relacji, ja też w co drugi post na takich forach nie wierzę, ale mam sposoby na wyczytanie spójności w informacji. ;)


A co jest spójne we mnie :?: bo chciałbym sobie skonkretyzować twoje zdolności :twisted:

Spójne w tobie jest to ze kurczowo trzymasz się okultyzmu i zamiast logicznej wiedzy tych czasów powtarzasz stare zaczerpnięte od nich dogmaty.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:47

danut pisze:
czarnyMag pisze:
Ingitre pisze:Czyjeś świadectwo nie może być dowodem, bo skąd można wiedzieć, czy tego osoba pisząca nie zmyśliła? Dobrze by było, gdyby było to zarejestrowane


A kto jest świadkiem Einsteina :?: bo mu nie wierzę

Szkoda mi strzępić języka tym samym dam ci link o nauce,ok :D
http://forumparanormalne.pl/topic1186.h ... 0fe3f88399


"oleks24" się w tobie podkochuje - wiesz :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duchy czy demony

Postautor: czarnyMag » 23 paź 2017, 14:51

danut pisze:Spójne w tobie jest to ze kurczowo trzymasz się okultyzmu i zamiast logicznej wiedzy tych czasów powtarzasz stare zaczerpnięte od nich dogmaty.


Oooo jestem rozczarowany :!: Bo jak ja Wam napiszę, że jestem krokodylem To wy weźmiecie to serio - a gdzie jest tzw. spirytystyczno-logiczny umysł, że nie wspomnę o medium :lol:
Czyżbym Was Danut przerastał :?: :lol:
Chyba jestem poza waszym zasięgiem :lol:

A więc biegaj sobie w kółeczku i ciesz się, że żołnierz z przyszłości dba o twoją przeszłość :twisted: i módl się by zostać w świecie trój wymiaru w którym jesteś obecnie wcielona - bo na świat wyższy za wysokie progi :twisted: a wyższy świat wcale nie znaczy święty
Ostatnio zmieniony 23 paź 2017, 14:56 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości