Duchy czy demony

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Duchy czy demony

Postautor: Hansel » 17 paź 2017, 10:29

Jak najlepiej odpowiedzieć na argumentację że Media Spirytystyczne tak naprawdę komunikują się z demonami podszywającymi się za zmarłych ludzi?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 17 paź 2017, 14:43

Nie da się tych argumentów obalić, jedynie można powiedzieć że to zależy od medium i tego jak głęboko ono sięgnie z kontaktem, zatem nie wszystkie media, Ale zasadnicza większość uznających się za media ludzi, to zagubione dusze niepotrafiące rozpoznawać źródła nadawanych do nich informacji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: soldado » 17 paź 2017, 17:02

Hansel pisze:Jak najlepiej odpowiedzieć na argumentację że Media Spirytystyczne tak naprawdę komunikują się z demonami podszywającymi się za zmarłych ludzi?


Tak najlepiej to zweryfikować go mogą bezpośrednio osoby zainteresowane, czyli osoby, które otrzymują przekaz od osób, które kochały i bardzo często są to tak charakterystyczne i oryginalne dla nich znaki, które są nie do podrobienia.
Bardzo często medium przekazując dany przekaz nie wiedząc o co w nim chodzi.
Wie to tylko osoba, która go otrzymuje.
Stąd pewność od kogo on jest.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ryszard » 17 paź 2017, 18:40

soldado pisze:
Hansel pisze:Jak najlepiej odpowiedzieć na argumentację że Media Spirytystyczne tak naprawdę komunikują się z demonami podszywającymi się za zmarłych ludzi?


Tak najlepiej to zweryfikować go mogą bezpośrednio osoby zainteresowane, czyli osoby, które otrzymują przekaz od osób, które kochały i bardzo często są to tak charakterystyczne i oryginalne dla nich znaki, które są nie do podrobienia.
Bardzo często medium przekazując dany przekaz nie wiedząc o co w nim chodzi.
Wie to tylko osoba, która go otrzymuje.
Stąd pewność od kogo on jest.


Właśnie, dokładnie tak, jeżeli już.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 17 paź 2017, 19:48

Tak, tylko co wtedy, gdyby się okazało, że większość osób szukających u mediów pomocy to osoby bezkrytyczne, naiwne i łykną wszystko co im kto powie, nawet ewidentną głupotę i uznają ją za taki kontakt?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: Ryszard » 18 paź 2017, 19:15

danut pisze:Tak, tylko co wtedy, gdyby się okazało, że większość osób szukających u mediów pomocy to osoby bezkrytyczne, naiwne i łykną wszystko co im kto powie, nawet ewidentną głupotę i uznają ją za taki kontakt?


Takim medium to i ja mogę być , Mama macha rękoma, jest szczęśliwa, kocha Ciebie, będzie podczas mojej śmierci .... itp bredzenia.
ech :(
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 18 paź 2017, 20:42

Ryszard pisze:
danut pisze:Tak, tylko co wtedy, gdyby się okazało, że większość osób szukających u mediów pomocy to osoby bezkrytyczne, naiwne i łykną wszystko co im kto powie, nawet ewidentną głupotę i uznają ją za taki kontakt?


Takim medium to i ja mogę być , Mama macha rękoma, jest szczęśliwa, kocha Ciebie, będzie podczas mojej śmierci .... itp bredzenia.
ech :(

Ale podczas śmierci otwiera się pewne "okno" to jest możliwe, że wtedy się pojawi :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: soldado » 18 paź 2017, 20:47

Ryszard pisze:
danut pisze:Tak, tylko co wtedy, gdyby się okazało, że większość osób szukających u mediów pomocy to osoby bezkrytyczne, naiwne i łykną wszystko co im kto powie, nawet ewidentną głupotę i uznają ją za taki kontakt?


Takim medium to i ja mogę być , Mama macha rękoma, jest szczęśliwa, kocha Ciebie, będzie podczas mojej śmierci .... itp bredzenia.
ech :(


A to bądź.
Kto ci broni.
Gdybyś trochę poczytał na tym forum, to zauważyłbyś, że osobom, którym tutaj pomogłem przekazywałem konkretnie informacje, jednak nie zawsze od razu, nieraz w kilku postach. Odbierałem coś etapami, a te osoby były pod wrażeniem. Może np. zobacz jak reagowała Natasza.
Innych nie chce mi się wymieniać, żebyś nie posądził mnie o to, że się chwalę, bo nie taki jest mój cel.
Dlatego gdy zacząłeś mnie od razu oceniać po pierwszym kontakcie, z którego i tak bardzo dużo ci nie przekazałem ( chciałem jeszcze inne posty napisać), to dałem sobie spokój.
Pomaga się osobom, które rzeczywiście chcą pomocy, a nie szukają wszędzie ,,drugiego dna''.
Ok. - na tym forum są inne osoby ze zdolnościami mediumicznymi, pewnie ci pomogą.
Powodzenia.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duchy czy demony

Postautor: danut » 18 paź 2017, 21:04

Ten temat "Duchy czy demony" idealnie pasuje do tego forum. Tak, Ryszard poczytaj posty :D i zobaczysz z kim tu naprawdę się kontaktowano, z demonami tak-z duchami,to nie zauważyłam za swojej tu bytności.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Duchy czy demony

Postautor: soldado » 18 paź 2017, 21:14

Osoby które otrzymywały na tym forum przekazy są wiarygodne.
Nazywałaś wielokrotnie się na tym forum ,,kontaktowcem''.
Może ty umiesz pomóc Ryszardowi, skoro jesteś ,,kontaktowcem''? :)
Krytykować umie każdy głupi ;)

PS.
Za swojej bytności tutaj na forum nie zobaczyłem, żebyś komukolwiek tutaj pomogła.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości