W co tak naprawdę wierzę?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: soldado » 08 lis 2017, 21:58

Xsenia pisze:Zwykłe dreszcze też tak tłumaczę, ale te były inne, silniejsze. Jeszcze długo po tym pierwszym silnym miałam kilkanaście słabszych. Szczerze mówiąc, na dreszcze zazwyczaj nie zwracam nawet uwagi. Co najwyższej sie uśmiechnę, że "duch mnie powąchał". Ale to było inne. Jakby mnie ktoś do prądu podłączył. Ale nikomu nic się nie stało, to mogę to olać.


Zgodzę się z Tobą, że to dosyć specyficzne dreszcze.
Napisze Ci, że gdy m.in. w ten sposób wyczuwam taką Istotę, to moje przekazy są w 100% sprawdzalne.
Gdy poczujesz to jeszcze raz, to zwróć się na głos i zadaj pytanie dotyczące dokładnie Twojego życia, spytaj o to, co leży Ci na sercu.
Zadaj pytanie, dlaczego Cię to spotyka.
A potem gdy zrozumiesz tego sens, powiedz,,chcę już przejść dalej, bo zrozumiałam swoje doświadczenia''
Jestem pewny, że otrzymasz odwiedź bardzo jasną i zmieni się Twoje życie.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Anka » 09 lis 2017, 00:57

czarnyMag pisze:
Anka pisze:[Mnie ciekawi twoja odpowiedz na zadane przez ciebie pytania ....


Otóż ja wiem tyle co "Ty" i "odnowa" i "Ryszard" - ale nastąpiła zmiana w naszym obrębie i coś uległo zmianie (w tym Naszym życiu - dlatego pytam).

Ja wierzę w to co notują moje receptory - wierzę w to co widzę po prostu już teraz. A co widzę? - widzę, że jak mnie coś boli to gdy kładę rękę na tym bolącym miejscu - ból znika (być może autosugestia lub efekt placebo tu ma miejsce), gdy komuś coś doskwiera i mi to oznajmia ja proponuję, że czysto teoretycznie położę ręce na tym miejscu i gdy je cofam - oni mówią, że już nie boli :) (być może również efekt autosugestii lub placebo ma tu miejsce) ale przecież "jam" się nie może równać z...Wami - więc ja wierzę w...to co zmienia mój światopogląd (a nie wykluczam siły która nas stworzyła) Ja więc wierzę, w siłę która zmienia nasz światopogląd i w wyzwanie które do tego prowadzi. Wierzę w Boga bo choć prowadzi mnie przez "czeluść wcielenia" to daje mi świadectwo, że idziemy przez tą "czeluść" we dwoje :!:
A Wy/Ty :?: Pytam bo właśnie zmianie uległo otoczenie wasze/nasze i coś każdy z nas odbiera indywidualnie - i ja niczym wścibski pytam o to co uległo Twoim zdaniem zmianie - dostrzegasz "tą" zmianę :?: Bo jak nie to przykro mi...


Hmmm w co ja wierze ....?
Wierze ze stworzył mnie Bóg , wierze i czuje ze moja dusza ciagle sie rozwija, wierze ze swiat moze byc lepszy, wierze ze we wszystkim jest iskierka dobra
I obawiam sie tego co odczuwam , obawiam sie myśli i obrazów ktore przychodzą mi do głowy kiedy o kims mysle np
Nie zaakceptowałam siebie do końca , tego co mnie spotyka i tego czego doświadczam
W moim otoczeniu nic nie uleglo zmianie Wiesz jak to bywa jeżeli ktos probuje wejść do twojego domu to od ciebie zależy czy pozwolisz mu wejść
Ps Dziekuje za odpowiedz miło sie czytało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 09 lis 2017, 14:45

Ryszard pisze:Ja już w nic nie wierzę, wszystko to tylko marzenia , duchy, dusze ...
Chodzę na grób, bo niby gdzie mam chodzić ?
Grób to pomnik pamięci po zmarłym.


A prosiłeś kiedyś ducha wyższego - takiego powiedzmy "anioła" by się do ciebie odezwał ?
Bo wiesz niektóre duchy niewiedzą jeszcze że umarły i trudno im się odezwać gdy uważają, że żyją a już krtani człowieka nie ma :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 09 lis 2017, 14:51

odnowa pisze:
czarnyMag pisze:
A Wy/Ty :?: Pytam bo właśnie zmianie uległo otoczenie wasze/nasze i coś każdy z nas odbiera indywidualnie - i ja niczym wścibski pytam o to co uległo Twoim zdaniem zmianie - dostrzegasz "tą" zmianę :?: Bo jak nie to przykro mi...

Dzisiaj pomiędzy 12 a 13 czułem duże "odprężenie" i coś na kształt "miłości". Trudno to określić. Dwie godziny później, gdy czekałem na autobus i byłem świadomy różnych myśli to dotarło do mnie że są one tylko projekcją mojego umysłu, że nie są prawdziwe. To co rzekomo odbieram jako myśli i uczucia od osoby xyz są nieprawdą.
Nie wiem czy o to chodziło, czarnyMagu


Chodzi mi o to, że obecna rzeczywistość już ulega zmianie. Jeśli Ty medytujesz to zaczynasz odbierać rzeczy których wcześniej nie odbierałeś. Jeśli wierzysz inaczej to zaczynasz dostrzegać coś co wcześniej nie dostrzegałeś. Po prostu zmianie uległa Twoja obecna rzeczywistość - wszystko co nie materialne! I dlatego pytam w co wierzysz teraz gdy już nie będzie tego co było i czy dostrzegłeś coś czego wcześniej nie dostrzegałeś w swoim powiedzmy duchowym polu?
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 09 lis 2017, 14:54

danut pisze:czarny magu nic nie poradzę na Twoje przykro :D ale nie udało ci się wpłynąć na moją świadomość - nic z tego kierunku do mnie nie dotarło. Odnowo "To co rzekomo odbieram jako myśli i uczucia od osoby xyz są nieprawdą." -SUPER :D


Nie wpływałem na Twoją świadomość :!: A co odbierasz w związku ze zmianą :?: Bo jeśli nic to...będziesz się musiała ponownie narodzić bo Twój obecny duch w tym ciele ma blokadę :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 09 lis 2017, 15:02

czarnyMag pisze:
danut pisze:czarny magu nic nie poradzę na Twoje przykro :D ale nie udało ci się wpłynąć na moją świadomość - nic z tego kierunku do mnie nie dotarło. Odnowo "To co rzekomo odbieram jako myśli i uczucia od osoby xyz są nieprawdą." -SUPER :D


Nie wpływałem na Twoją świadomość :!: A co odbierasz w związku ze zmianą :?: Bo jeśli nic to...będziesz się musiała ponownie narodzić bo Twój obecny duch w tym ciele ma blokadę :twisted:

Ta Twoja wypowiedź jest żałosna z kilku powodów. Po pierwsze - Zmiana świadomości, niejako jej ewolucja, następuje nawet za moją przyczyną, gdyż pisałam i mówiłam o tym wiele lat temu i ćwierć wieku temu zaczęło się to u mnie. Po drugie - nie jesteś bogiem i nie masz żadnego prawa do zarządzania cudzymi duszami, ani dawać im blokady ani decydować o tym gdzie i kiedy mogą się narodzić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 09 lis 2017, 15:07

danut pisze:
czarnyMag pisze:
danut pisze:czarny magu nic nie poradzę na Twoje przykro :D ale nie udało ci się wpłynąć na moją świadomość - nic z tego kierunku do mnie nie dotarło. Odnowo "To co rzekomo odbieram jako myśli i uczucia od osoby xyz są nieprawdą." -SUPER :D


Nie wpływałem na Twoją świadomość :!: A co odbierasz w związku ze zmianą :?: Bo jeśli nic to...będziesz się musiała ponownie narodzić bo Twój obecny duch w tym ciele ma blokadę :twisted:

Ta Twoja wypowiedź jest żałosna z kilku powodów. Po pierwsze - Zmiana świadomości, niejako jej ewolucja, następuje nawet za moją przyczyną, gdyż pisałam i mówiłam o tym wiele lat temu i ćwierć wieku temu zaczęło się to u mnie. Po drugie - nie jesteś bogiem i nie masz żadnego prawa do zarządzania cudzymi duszami, ani dawać im blokady ani decydować o tym gdzie i kiedy mogą się narodzić.


Ale zmiana nastąpiła jakieś 2 miesiące temu "kotku" :lol: i....co się od tego czasu u ciebie zmieniło :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 09 lis 2017, 15:14

Czarny magu ja nie wierze w bajki i Pokemony ani nagłe przebiegunowania Ziemi, bo te zachodziły kilka razy w ciągu milionów lat, a proces ten nie jest nagły a również bardzo powolny, tak samo nie ma czegoś takiego jak nagłe zmiany ludzi. Tym bardziej nie machnąłeś różdżką czarodziejską, by to coś nagle zaszło, więc nie przypisuj sobie tu niemożliwych zasług.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 09 lis 2017, 15:27

danut pisze:Czarny magu ja nie wierze w bajki i Pokemony ani nagłe przebiegunowania Ziemi, bo te zachodziły kilka razy w ciągu milionów lat, a proces ten nie jest nagły a również bardzo powolny, tak samo nie ma czegoś takiego jak nagłe zmiany ludzi. Tym bardziej nie machnąłeś różdżką czarodziejską, by to coś nagle zaszło, więc nie przypisuj sobie tu niemożliwych zasług.


Pokemony czy bajki gdzie przewija się "smok" (a jest ich multum obecnie) ma przyzwyczaić nasze dzieci i wnuki do takiego stanu rzeczy - że "smok, gad" to norma na Ziemi :) i tylko dlatego jest to przedstawiane obecnie. A przebiegunowanie Ziemi nie ma żadnego znaczenia dla wcielonego - bo dziś żyję z takimi biegunami a jutro będę żył z innymi lub gdzieś indziej :D
I nie przypisuję sobie nic a pytam o zmianę która w naszym obrębie się dokonuje. A więc pytam co się zmieniło "Danut" w twoim obrębie na plus w ostatnim czasie :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 09 lis 2017, 15:34

Nic nie zmieniło się u mnie na plus, wręcz przeciwnie, bo prawdą może być, że świadomości te nazwijmy je z grup satanistycznych działają a ja jestem ma linii frontu stawiając im opór. Zatem z ich poczynań żadnych korzyści nie czerpię, mam zbyt mocnego też ducha by im ulec.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 34 gości