W co tak naprawdę wierzę?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Ingitre » 09 lis 2017, 16:20

Oglądałem jako bachor filmy o smokach, ufoludkach i krasnalach, a jakoś gdybym zobaczył ich na żywo, to bym tego za normę nie traktował. Co za idiotyczna teoria, niektórzy to chyba zbyt dużo czasu mają.

danut pisze:świadomości te nazwijmy je z grup satanistycznych działają a ja jestem ma linii frontu stawiając im opór.

:lol:
Odleciałeś w świat fantazji, danucie :P
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 09 lis 2017, 16:25

Nie odleciałeś, lecz -aś jak już. W bajki co napisałam również nie wierzę, zatem czytaj ze zrozumieniem to co kto napisze. A świadomości się ze sobą ścierają oraz kształtują na tym co która i od kogo przyjmuje, to jest proces niezaprzeczalny, znany psychologii i nauce.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Ingitre » 09 lis 2017, 17:36

Ohh, masz nick "danut" - brak literki "a" na końcu wprowadza błąd. Wybacz :P
Awatar użytkownika
Ingitre
 
Posty: 45
Rejestracja: 01 lis 2015, 12:20
Lokalizacja: Noordwijk, Holandia

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 09 lis 2017, 17:41

:D
Ingitre pisze:Ohh, masz nick "danut" - brak literki "a" na końcu wprowadza błąd. Wybacz :P

Wybaczam :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 13 lis 2017, 15:17

Ingitre pisze:Oglądałem jako bachor filmy o smokach, ufoludkach i krasnalach, a jakoś gdybym zobaczył ich na żywo, to bym tego za normę nie traktował. Co za idiotyczna teoria, niektórzy to chyba zbyt dużo czasu mają.

danut pisze:świadomości te nazwijmy je z grup satanistycznych działają a ja jestem ma linii frontu stawiając im opór.

:lol:
Odleciałeś w świat fantazji, danucie :P


A widziałeś kiedyś swoją duszę :?: :!:
Nie widziałeś - a więc masz wszystko przed sobą (obojętnie w co wierzysz :twisted:
Jak zobaczysz swoją duszę (z życia poprzedniego) to pogadamy :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 13 lis 2017, 15:25

Widziałam :D ponieważ raz jesteśmy cząstką a raz falą, ponieważ wchodziłam w głębszy świat i spotykałam swoje inne ciała, itd. itd. ale nie mam zamiaru powtarzać tu swoich miliona postów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 13 lis 2017, 15:29

danut pisze:Widziałam :D ponieważ raz jesteśmy cząstką a raz falą, ponieważ wchodziłam w głębszy świat i spotykałam swoje inne ciała, itd. itd. ale nie mam zamiaru powtarzać tu swoich miliona postów.


To fizyka Ziemi a nie kształt ducha z rasy ostatniej :!: :lol:
Napisz jak wyglądasz nie w oparciu o Ziemię :!: a jak wyglądasz duchu :?: :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 13 lis 2017, 17:07

czarnyMag pisze:
danut pisze:Widziałam :D ponieważ raz jesteśmy cząstką a raz falą, ponieważ wchodziłam w głębszy świat i spotykałam swoje inne ciała, itd. itd. ale nie mam zamiaru powtarzać tu swoich miliona postów.


To fizyka Ziemi a nie kształt ducha z rasy ostatniej :!: :lol:
Napisz jak wyglądasz nie w oparciu o Ziemię :!: a jak wyglądasz duchu :?: :twisted:

Cały Wszechświat i Kosmos jest opisywany przez fizykę, bo wszędzie tam zachodzą zjawiska fizyczne. Co to znaczy fizyka Ziemi a Ziemia czym jest odizolowanym od reszty tworem?
Jeśli duch jest falą to wygląda jak światło, które towarzyszy roznoszeniu informacji, inaczej go nie dostrzeżesz, możesz go jedynie odczuć. W rejony pierwotne z innych epok Ziemi nie mam potrzeby zaglądać, bo mój duch idzie naprzód, obecnie przybiera formy człowiecze w każdej z rzeczywistości - widziałam nawet siebie jako piękną kobietę w jednej z nich. :lol:
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 14 lis 2017, 15:04

danut pisze:
czarnyMag pisze:
danut pisze:Widziałam :D ponieważ raz jesteśmy cząstką a raz falą, ponieważ wchodziłam w głębszy świat i spotykałam swoje inne ciała, itd. itd. ale nie mam zamiaru powtarzać tu swoich miliona postów.


To fizyka Ziemi a nie kształt ducha z rasy ostatniej :!: :lol:
Napisz jak wyglądasz nie w oparciu o Ziemię :!: a jak wyglądasz duchu :?: :twisted:

Cały Wszechświat i Kosmos jest opisywany przez fizykę, bo wszędzie tam zachodzą zjawiska fizyczne. Co to znaczy fizyka Ziemi a Ziemia czym jest odizolowanym od reszty tworem?
Jeśli duch jest falą to wygląda jak światło, które towarzyszy roznoszeniu informacji, inaczej go nie dostrzeżesz, możesz go jedynie odczuć. W rejony pierwotne z innych epok Ziemi nie mam potrzeby zaglądać, bo mój duch idzie naprzód, obecnie przybiera formy człowiecze w każdej z rzeczywistości - widziałam nawet siebie jako piękną kobietę w jednej z nich. :lol:


Tylko, że mi nie chodziło o wiarę ziemskiej małpy która wierzy, że od robaka się różni bo gdyba że coś widziała :lol: Fizyka powiadasz :lol: a powiadasz to bo jako człowiek zakładasz że to co ci serwują to już nauka :lol:
A to co ci serwują to "papka" :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: danut » 14 lis 2017, 15:08

Skoro my jak piszesz jesteśmy tylko "ziemskimi małpami" , a osiągnięta wiedza przez ludzi to papka, to Ty kim jesteś i co za idiotyzmy Ty serwujesz wywyższając je ponad wszystko?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości