W co tak naprawdę wierzę?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Ryszard » 15 lis 2017, 14:08

czarnyMag pisze:
Ryszard pisze:Wystarczyłby mnie dowodzik tylko dla mnie .


A więc proszę bardzo - w wiadomościach polskich przed rokiem była info, że dziecko zadzwoniło do "X" i powiedziało: 'tata śpi i mama śpi a ogień jest wszędzie" i teraz Ty mając już świadomość, że dziecko które wtedy dzwoniło zginęło w tych płomieniach a rodzice jego alkoholicy się odratowali - łączysz się w....modlitwie z tym dzieckiem i do trzech dni (ja pierwszej nocy) odbierasz błogość i przyjaźń - następnie "Ryszard" prosisz tego ducha o kontakt z "x" we śnie i coś ci się śni - zazwyczaj odbierasz coś czego nie rozumiesz ale odbierasz to na pozytywnie i już "coś" posiadasz (tylko, że jak odbierasz tego typu info z TV zazwyczaj twoje ciało reaguje na spontan, a nie jest to zaplanowane - Ty tak od razu czynisz (czyli łączysz się z duszą bo cię do tego kontaktu coś ciągnie).


Nic takiego się nie dzieje
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 15 lis 2017, 14:18

Ryszard pisze:
czarnyMag pisze:
Ryszard pisze:Wystarczyłby mnie dowodzik tylko dla mnie .


A więc proszę bardzo - w wiadomościach polskich przed rokiem była info, że dziecko zadzwoniło do "X" i powiedziało: 'tata śpi i mama śpi a ogień jest wszędzie" i teraz Ty mając już świadomość, że dziecko które wtedy dzwoniło zginęło w tych płomieniach a rodzice jego alkoholicy się odratowali - łączysz się w....modlitwie z tym dzieckiem i do trzech dni (ja pierwszej nocy) odbierasz błogość i przyjaźń - następnie "Ryszard" prosisz tego ducha o kontakt z "x" we śnie i coś ci się śni - zazwyczaj odbierasz coś czego nie rozumiesz ale odbierasz to na pozytywnie i już "coś" posiadasz (tylko, że jak odbierasz tego typu info z TV zazwyczaj twoje ciało reaguje na spontan, a nie jest to zaplanowane - Ty tak od razu czynisz (czyli łączysz się z duszą bo cię do tego kontaktu coś ciągnie).


Nic takiego się nie dzieje


To znaczy, że przechodzisz nad cierpieniem bliźniego niczym walec :?:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Ryszard » 15 lis 2017, 18:28

czarnyMag pisze:To znaczy, że przechodzisz nad cierpieniem bliźniego niczym walec :?:


Przeciwnie.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 16 lis 2017, 14:46

danut pisze:Pablo tu kiedyś zdawał relacje od jakichś silnych mediów, że ten "anioł" Hitler już tam właśnie jest. :lol: Ja się na pewno w taką istotę nie zamieniam.


Od jakiś silnych mediów :twisted:
Danut od K O G O :?: :!: :twisted:
Od.... :?: kogoś :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: czarnyMag » 16 lis 2017, 14:49

Ryszard pisze:
czarnyMag pisze:To znaczy, że przechodzisz nad cierpieniem bliźniego niczym walec :?:


Przeciwnie.


No to masz dużego plusa od Opiekunów którzy Ci dadzą przepustkę na kontakty z Duszą.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: W co tak naprawdę wierzę?

Postautor: Ryszard » 18 lis 2017, 21:29

czarnyMag pisze:
Ryszard pisze:
czarnyMag pisze:To znaczy, że przechodzisz nad cierpieniem bliźniego niczym walec :?:


Przeciwnie.


No to masz dużego plusa od Opiekunów którzy Ci dadzą przepustkę na kontakty z Duszą.


Przestałem wierzyć, prześmiewco.
Mama nadzieję, ze nie wywalili Ciebie z tego forum, przecież "kochają" wszystkich.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości