Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Postautor: procurator » 14 lis 2017, 23:46

Czy możecie się wypowiedzieć jakie macie odczucia w tej sprawie?
Pewnie współpracowali w tej sprawie już jasno widzowie....
Musze przyznać , że ta tragedia nie daje mi spokoju.
Mój przekaz jest szczątkowy w tej kwestii, ale mówi , że nie żyje. Problemy z oddychaniem. Została przeciągnięta przez park i wrzucona do auta.Oprawca był na stacji bp tego poranka i palił papierosa-ponoć jest na monitoringu. Jej ciało znajduje się w zbiorniku wodnym niedaleko tej stacji.

Nic mi się tu kupy nie trzyma.Przeszukali ponoć zbiorniki wodne w okolicach, na stacji benzynowej raczej się nie pali przy kamerach...
Podzielcie się swoja wizja.
procurator
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2016, 22:07

Re: Sprawa Iwony wieczorek-co o tym sadzicie?

Postautor: danut » 14 lis 2017, 23:57

Sprawa się zakończy, gdy niby zamordowana sama się odnajdzie gdzieś za granicą. To nie jest ta kobieta zepchnięta przy moście po szarpaninie z kolegą?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sprawa Iwony wieczorek-co o tym sadzicie?

Postautor: soldado » 15 lis 2017, 09:47

Pisałem o tym już wcześniej w innym temacie na tym forum:

r: soldado » 03 sty 2015, 19:22
Nikita pisze:
Soudak a wiesz cos na temat zaginiecia Iwony Wieczorek? Krzysztof Jackowski niestety nie mogl pomoc....moze jego wizja byla dobra ale bylo juz za pozno i za wielki szum medialny wokol tej sprawy. Mnie bardzo intryguje co sie z nia stalo? Miales jakas wizje na jej temat?


Miałem i opisałem to na innym forum, zaraz to co widziałem tutaj wkleję.
Miałem kilka wizji z tym związanych.


26 kwi 2014, 19:00

Przepraszam, że dopiero teraz i że pisze to w tym dziale, ale ten temat chyba jest wyjątkowy...

Odnośnie tej dziewczyny, to ona jest martwa.
Przekazuje budynek bardzo zniszczony, chyba poniemiecki, bez okien, drzwi, dużo gruzu...
Mam obraz tego budynku i jak by mi ktoś pokazał jego zdjęcie, to bym go rozpoznał...
Ten budynek stoi w wodzie, a ona przekazała mi, że można wejść do niego przez tę wodę.
Woda w najgłębszym miejscu sięga do ud, nawet nie do pasa.
Pokazuje mi też piętro....
Tutaj nie wiem, czy tam jest jej ciało, czy tam po dłuższym pobycie została zabita...
Myślę, że chodzi o to drugie, ponieważ jej świadomość jej bardzo związana z tym miejscem...
Ta woda w którym stoi budynek, to jakiś staw, albo jezioro.
Niestety nie wiem gdzie dokładnie to jest.
Wydaje mi się, że ona też tego nie wie, gdyż była porwana, założono jej coś na głowę i nie widziała do końca, gdzie się znajduje, nawet wtedy, gdy jej to zdjęto z głowy.
W każdym razie została tam przewieziona, to miejsce inne niż miejsce porwania.
Widziałem wodne szuwary, ale to żaden szczegół, bo jest ich wiele nad brzegami jezior...
Przykro mi, ze tylko tyle widziałem...
-----------------------------------------------

28 kwi 2014, 22:37

Przeglądałem zdjęcia ruin rożnych bunkrów i żaden mi nie pasuje do wizji, którą miałem.
Za to natknąłem się na zdjęcia Wyspy Spichrzów w Gdańsku i myślę, że jest to te miejsce.

Obrazek

Obrazek

Najpierw myślałem, że to bunkier, bo widziałem wkoło wodę i ruiny.
Do budynku, w którym była przetrzymywana, wiedzie droga zalana wodą do ud. Jej ciało tam jest schowane w podziemnych częściach budynku.
------------------------------------------------------

29 kwi 2014, 21:31

Ok. przepraszam, że tak na raty...

Obok tego budynku z piętrem, w którym są schody na I piętro, jest tak jak pisałem woda, mniej więcej do środka ud.
Oni przetrzymywali ją na tym piętrze, była odurzona, a gdy zaczynała powoli odzyskiwać świadomość, zawlekli ją do tej wody i w niej ją jeszcze żywą utopili.
Znaleźli wyłom w betonowej strukturze na dnie i w ten wyłom włożyli ciało, dodatkowo przygniatając je dużymi kamieniami.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Postautor: danut » 15 lis 2017, 22:54

A moja wizja do tej sprawy jest taka - Porwana, ale żyje choć jest w niebezpieczeństwie, prawdopodobnie chodzi o handel kobietami i próby ucieczki mogą się skończyć różnie, myślę że będzie jeszcze głośno o tej sprawie i dojdą trafniejsze dowody i namiary w poszukiwaniach.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Postautor: procurator » 16 lis 2017, 14:53

Dzięki Soldado-Twa odpowiedz na podobny post gdzieś mi umknęła.
Fakt, że dziewczyna nie żyje jest jak dla mnie najprawdopodobniejszy, skoro kontaktuje się jako byt niefizyczny.
Zresztą, niezależnie energia wynikająca z fotografii też o tym mówi.
Żal mi jej matki w tym wszystkim, gdyż widać, że bardzo walczy o jej odnalezienie...
procurator
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 gru 2016, 22:07

Re: Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Postautor: soldado » 17 lis 2017, 19:14

procurator pisze:Dzięki Soldado-Twa odpowiedz na podobny post gdzieś mi umknęła.
Fakt, że dziewczyna nie żyje jest jak dla mnie najprawdopodobniejszy, skoro kontaktuje się jako byt niefizyczny.
Zresztą, niezależnie energia wynikająca z fotografii też o tym mówi.
Żal mi jej matki w tym wszystkim, gdyż widać, że bardzo walczy o jej odnalezienie...


W tej wizji widziałem 2 mężczyzn.
Jeszcze raz:
Najpierw wlekli ją przez wodę, przekazała, ze czuła jak woda jest jej do ,,środka ud'', zawlekli ją do budynku z cegieł na I piętro. Ten budynek to była ruina bez okien, drzwi, tynków, z cegły bardzo mocno zniszczony, nie było dachu. W koło dużo gruzów. Tam traciła świadomość, była odurzana. Na tym piętrze była jakiś dłuższy czas, a potem zawleczona była do wody, gdzie jeszcze żywą utopili. Widziałem rów z wodą. Patrząc na budynek i mając ten rów przed sobą, to włożona ją z lewej strony tego rowu, w jakiś załom skalny - betonowy i dodatkowo przygnieciono wieloma dużymi kamieniami.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Sprawa Iwony Wieczorek-co o tym sądzicie?

Postautor: danut » 17 lis 2017, 21:02

Koniecznie trzeba sprawdzić taksówkę przejeżdżającą około tej godziny w tej okolicy gdzie był monitoring, który ja uchwycił. Sprawdzić kursy skąd - dokąd. Były tam przynajmniej trzy osoby zamieszane w sprawę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości