"Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

"Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Postautor: czarnyMag » 21 maja 2018, 13:05

Pan Łukasz (jeśli się nie mylę) na głównej stronie Spirytyzmu przedstawia problem śmierci człowieka i ducha wyłaniającego się z ciała który się ponoć boi co dalej. Tylko, że Pan Łukasz przedstawia teorie ludzi którzy diagnozowali ten problem w oparciu o swój ludzki umysł i nic ponadto. Czyli przedstawia imiona już nie żyjących ludzi którzy coś uważali w oparciu o swój ludzki umysł jako dowód na zachowania irracjonalne ducha który właśnie opuszcza ciało lub człowieka który nic już nie jest wstanie ze sobą zrobić gdyż umiera :)
Autor wypowiedzi czyta opis "życia po śmierci" na podstawie autora astralnych podróży który to autor sam doświadczył owych podróży i przekazuje nam je niczym kronika którą sam doświadczył. Ale to nie jest dowód :!: To jest taki sen który jest przedstawiony nam jako chyba dowód. A następnie opowiada nam o poziomach które są wymysłem człowieka - a więc jeśli jesteś na 4 to masz to a jak na 5 to masz tamto :twisted:
Rozumie, że chodzi o przekonanie iż nie ma się czego obawiać - a jest! Jeszcze nikt nie miał nic poza mózgiem a jak miał to niestety nie było mu dane to wykazać bez pośredników którzy sami interpretowali w oparciu o swój z kolei mózg :lol:
Na końcu niczym "gwóźdź do trumny" autor cytuje księdza :lol:

Do puki nie będzie praktyki przy co najmniej 5-ciu tzw. mediów - doputy będzie to tylko teoria niezbadana dotychczas. Bo jedno medium to nie dowód tylko własne zwiedzenie :!:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2018, 13:10 przez czarnyMag, łącznie zmieniany 1 raz
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: "Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Postautor: cthulhu87 » 21 maja 2018, 13:08

a kim jest pan Łukasz? :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: "Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Postautor: czarnyMag » 21 maja 2018, 13:12

cthulhu87 pisze:a kim jest pan Łukasz? :)


Autorem tego nagrania (sam mu takie imię dopisałem ponieważ wydawało mi się iż tak się przedstawił w jednej swej wypowiedzi). Może to Marcin - jakie to ma znaczenie? Konrad? - gość który na Waszej głównej stronie się wypowiada!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: "Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Postautor: Krzysztoff » 21 maja 2018, 13:16

A których konkretnie mediów - 5 ciu potwierdzenia się domagasz?
Bo jak rozumiem nie spirytystycznych, tych negujesz
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Życie ducha" z wypowiedzi pana Łukasza

Postautor: czarnyMag » 21 maja 2018, 13:21

Krzysztoff pisze:A których konkretnie mediów - 5 ciu potwierdzenia się domagasz?
Bo jak rozumiem nie spirytystycznych, tych negujesz


Wystarczyłbyś Ty, cthulhu87, Estia, i jeszcze dwa media które sami wybralibyście w oparciu o was samych. Przy czym Ty i cthulhu87 dalibyście pewność iż seans ma podstawy prawdy :D
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości