Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: ronald73 » 25 lip 2018, 21:48

Jakaś ludzka choroba nie automatycznie znaczy że to dzieje się z powodu karma.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 19 sie 2018, 18:53

One/Night
Gdybyś spotkał mojego byłego mężulka to jedno, co powiedziałby Ci mądrego na/Twoje za/późno to to, że nigdy nie jest za późno, a ja dodam -na/poprawę twego myślenia. Tworzyć możesz wszystko, ale nie musisz/wykorzystywać tych samych schematów nawet i myślowych. To czego potrzebowałeś kiedyś może się zmodyfikować albo może/znaleźć się coś w/zastępstwie, albo coś o wieke lepszego, co może/ci służyć dużo dłużej niż poprzednie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: OneNight » 20 sie 2018, 21:50

Nie potrzebuję pocieszenia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 21 sie 2018, 21:45

Acha, rozumiem, przeraszam. Nie wiedziałam, że pocieszasz się sam. Jesteś zatem mistrzem w/swoim fachu, wybacz nie wiedziałam że wszystkich przerastasz. Ale ja nie żałuję że napisałam posta do Ciebie, bo to dla mnie jest jasne, że trzeba rozmawiać, gdy coś stworzono -to forum- na potrzeby rozmowy z innymi i rozwoju.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: OneNight » 24 sie 2018, 17:09

Acha, rozumiem, przeraszam. Nie wiedziałam, że pocieszasz się sam

:lol:

Nie lubię tego po prostu.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 24 sie 2018, 18:38

No cóż. Dobre i tyle.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: OneNight » 24 sie 2018, 20:33

Nie zrozum mnie źle, doceniam starania. Po prostu takie użalanie się nad sobą jeszcze bardziej dołuje :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 24 sie 2018, 21:21

Takie myślenie nie jest w stu procentach pewniakiem. Należy brać pod uwagę ryzyko pomyłki One Night. Najważniejsze jest życie, jakieby ono nie było. Jeśli iść twoim tokiem myślenia, że użalanie jest dołujące, to tyle razy ile się zdołujesz, jeśli jesteś silny, to tyle razy się sam wzniesiesz. Tak prawdę powiedziawszy mój drogi, nigdy nikt sam się nie dołuje. Każdy z nas zawsze wierzy, a/wiara zostaje zachwiana tylko wtedy, jeśli w obliczu problemu czy problemów wielu zostajesz sam i nikt, absolutnie nikt nie chce ci pomóc, albo chce pimóc, ale ta pomoc jest na jego tylko korzyść. Wtedy ty nie widzisz już dla siebie ratunku, bo uważasz, że czas cię goni, niecierpliwisz się i dołujesz. A tak naprawdę, czas i samotność gra na twoją stronę. Nic w przyrodzie nie ginie i co masz zapisane to Cię spotka. Wiara czyni cuda, ale wiara w pozytyw. Tak więc, już nie powiem tylko do ciebie siebie i do innycg również, Bądźmy Dobrej Myśli, ludzie są sobie przeznaczeni i kogo masz/spotkać, to spotkasz, a jeśli będzie ci przeznaczona człowieku Miłość prawdziwa i czysta, to też ją spotkasz i będziesz już żyć nią na/wieki.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: arczi » 25 sie 2018, 08:34

gaba75 pisze:Nic w przyrodzie nie ginie i co masz zapisane to Cię spotka. Wiara czyni cuda, ale wiara w pozytyw. Tak więc, już nie powiem tylko do ciebie siebie i do innycg również, Bądźmy Dobrej Myśli, ludzie są sobie przeznaczeni i kogo masz/spotkać, to spotkasz, a jeśli będzie ci przeznaczona człowieku Miłość prawdziwa i czysta, to też ją spotkasz i będziesz już żyć nią na/wieki.


Amen
arczi
 
Posty: 19
Rejestracja: 09 cze 2018, 11:02

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 25 sie 2018, 15:48

No niewiem, czy amen, czy będzie kontynuacja tematu. Każdy temat, to temat rzeka, poprostu płynie.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 37 gości