Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: arczi » 04 lip 2018, 08:52

Soldado, nie masz dla mnie jakiegoś przekazu ? ;)
arczi
 
Posty: 19
Rejestracja: 09 cze 2018, 11:02

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: Xsenia » 17 lip 2018, 14:57

soldado pisze:W Twoim życiu w krótkim czasie nastąpi zwrot zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.W pracy otrzymasz propozycję.To jedno z głównych wydarzeń w Twoim życiu.Masz tak jak napisałaś wolną wolę, dlatego tylko od Ciebie zależy co z tą propozycją zrobisz.W życiu prywatnym dokładnie w ciągu kilku dni poznasz osobę, która może zmienić całe Twoje dotychczasowe życie.To też główne zaplanowane wcześniej wydarzenie.


W niedzielę znajomy poprosił mnie bym była świadkiem na jego rozprawie sądowej.
W poniedziałek dowiedziałam się, że moja firma pod koniec roku przenosi się w nowe miejsce.
A dziś z rana zatkała mi sie ubikacja i zamiast porannej kawy miałam sprężynę w robocie...

Pominę już takie drobnostki jak dziura w zebie (dentysta na piatek), wystawienie auta na sprzedaż (czas do dzis), wstawienie szyby przedniej w drugim aucie (na ten czwartek), prześwietlenie kregosłupa (także czwartek).

KOCHANY Soldado, czy życie ma jeszcze jakieś niespodzianki dla mnie czy mam już spokój? ;)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 17 lip 2018, 19:47

Do Arcziego- przenaczenie i miłość to nie to samo. Najlepszym jest gdy przeznaczeniem jest miłość. To słowa jasnowidzącej Vangi, obejrzałam z postu, na ktorego natknęłam sie dzięki Czarnemu Magowi- dziękuję Ci Czarny Magu!.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: OneNight » 18 lip 2018, 10:25

Całe nasze życie Xseniu jest zaplanowane


Soldado, zostałeś jasnowidzem? :O
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: ronald73 » 19 lip 2018, 09:43

OneNight pisze: Całe nasze życie Xseniu jest zaplanowane



Soldado, zostałeś jasnowidzem? :O



Że nasza droga jest zaplanowana w jak sposób powrócić do Boga mogę zrozumieć.
Ale czy w naszym życiu wszystko jest zaplanowana np tez o której godzinie jutro sniadanie jem? Chyba nie, co? :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: OneNight » 19 lip 2018, 10:34

Że nasza droga jest zaplanowana w jak sposób powrócić do Boga mogę zrozumieć

Co mają powiedzieć niewierzący? :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: ronald73 » 19 lip 2018, 20:21

Nic nie muszą powiedzieć :) Wcześniej czy później muszą zaakceptować prawda :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: gaba75 » 20 lip 2018, 15:02

Nikt nic nie musi. Człowiek ma wolną wolę. Wybiera/zawsze to, co czuje. I dobre i złe wybory przynoszą nam korzyści. "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło". Człowiek często myśli, że to koniec, a nie uświadamia sobie, że prawdą jest fakt nieskończoności.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: soldado » 20 lip 2018, 16:59

Xsenia pisze:
soldado pisze:W Twoim życiu w krótkim czasie nastąpi zwrot zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.W pracy otrzymasz propozycję.To jedno z głównych wydarzeń w Twoim życiu.Masz tak jak napisałaś wolną wolę, dlatego tylko od Ciebie zależy co z tą propozycją zrobisz.W życiu prywatnym dokładnie w ciągu kilku dni poznasz osobę, która może zmienić całe Twoje dotychczasowe życie.To też główne zaplanowane wcześniej wydarzenie.


W niedzielę znajomy poprosił mnie bym była świadkiem na jego rozprawie sądowej.
W poniedziałek dowiedziałam się, że moja firma pod koniec roku przenosi się w nowe miejsce.
A dziś z rana zatkała mi sie ubikacja i zamiast porannej kawy miałam sprężynę w robocie...

Pominę już takie drobnostki jak dziura w zebie (dentysta na piatek), wystawienie auta na sprzedaż (czas do dzis), wstawienie szyby przedniej w drugim aucie (na ten czwartek), prześwietlenie kregosłupa (także czwartek).

KOCHANY Soldado, czy życie ma jeszcze jakieś niespodzianki dla mnie czy mam już spokój? ;)


Podświadomie znasz odpowiedź na to pytanie :)
To nie ja wybrałem tak nie spokojne życie, które ma Cię jak najwięcej nauczyć.
Jak to było....
Coś jakoś tak...
,,W poprzednim życiu zmarnowałam swój czas i bardzo proszę o życie, w którym to co zmarnowałam nadrobię.'' :)
Odbieram, że byłaś bardzo bogatą osobą, która większość życia spędziła na cieszeniu się z tego co miała.
Nie martw się, pewnie sam bym uległ tym pokusom :D
Teraz Ci tego co było związane z poprzednim życiem bardzo brakuje.
Dosyć mocno to odbieram.
Brak stabilizacji, często brak pieniędzy....
Przez to jesteś bardzo sfrustrowana.
Bo to co zarabiasz, to nie Twoja Liga. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Czy ludzie są sobie przeznaczeni?

Postautor: ronald73 » 20 lip 2018, 21:08

ronald73 pisze:Wcześniej czy później muszą zaakceptować prawda

gaba75 pisze:Nikt nic nie musi.


Przepraszam, zgadza się. Lepiej było to tak napisać: Wcześniej czy później będą zaakceptować prawda.


soldado pisze: Xsenia pisze:

soldado pisze:
W Twoim życiu w krótkim czasie nastąpi zwrot zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.W pracy otrzymasz propozycję.To jedno z głównych wydarzeń w Twoim życiu.Masz tak jak napisałaś wolną wolę, dlatego tylko od Ciebie zależy co z tą propozycją zrobisz.W życiu prywatnym dokładnie w ciągu kilku dni poznasz osobę, która może zmienić całe Twoje dotychczasowe życie.To też główne zaplanowane wcześniej wydarzenie.



W niedzielę znajomy poprosił mnie bym była świadkiem na jego rozprawie sądowej.
W poniedziałek dowiedziałam się, że moja firma pod koniec roku przenosi się w nowe miejsce.
A dziś z rana zatkała mi sie ubikacja i zamiast porannej kawy miałam sprężynę w robocie...

Pominę już takie drobnostki jak dziura w zebie (dentysta na piatek), wystawienie auta na sprzedaż (czas do dzis), wstawienie szyby przedniej w drugim aucie (na ten czwartek), prześwietlenie kregosłupa (także czwartek).

KOCHANY Soldado, czy życie ma jeszcze jakieś niespodzianki dla mnie czy mam już spokój? ;)



Podświadomie znasz odpowiedź na to pytanie :)
To nie ja wybrałem tak nie spokojne życie, które ma Cię jak najwięcej nauczyć.
Jak to było....
Coś jakoś tak...
,,W poprzednim życiu zmarnowałam swój czas i bardzo proszę o życie, w którym to co zmarnowałam nadrobię.'' :)
Odbieram, że byłaś bardzo bogatą osobą, która większość życia spędziła na cieszeniu się z tego co miała.
Nie martw się, pewnie sam bym uległ tym pokusom :D
Teraz Ci tego co było związane z poprzednim życiem bardzo brakuje.
Dosyć mocno to odbieram.
Brak stabilizacji, często brak pieniędzy....
Przez to jesteś bardzo sfrustrowana.
Bo to co zarabiasz, to nie Twoja Liga. ;)


Ewolucja dusza. Xsenia, tym więcej przeżywasz, tym szybciej ewolucja idzie swojego dusza. Tak na prawda powiniesz się z tego cieszyć :)
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości