dziwne zdjecie

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

dziwne zdjecie

Postautor: pablo » 13 lip 2018, 19:04

witam pare miesiecy temu wykonalem zdjecia sloika swojskiego miodu dla zmajomego,po spotkaniu ze znajomym ktory byl nieco zdziwiony i sam nie wiedzial czy ma mi pokazac to zdjecie ,zapytal oco chodzi na tym zdjeciu,gdy je zobaczylem naprawde bylem w szoku,ale po jakims czasie uswiadomilem sobie ze to jest reklamowka ze sklepu bigstar bo niedawno tam robilem zakupy,po powrocie do domu okazalo sie ze to nie reklamowka ,reklamowka o ktorej myslalem byla cala biala z czerwonym logo big star,bylem przerazony ,dzwonilem do brata czy czasem czegos nie ruszal nie wyrzucal ,pokazalem mu zdjecie to samo zdziwienie ,nie spalem ,myslalem nawet zeby isc na policje moze kogos takiego szukaja,po jakims czasie mi przeszlo,ale dzisiaj ponownie trafilem na to zjecie ,i chcial bym wiedziec jak to jest mozliwe ze na tym zdjeciu jest twarz dziewczynki,i to takiej przerazajacej ,jak by spiacej,martwej nie wiem ,w glowie mam ,moze odbicie z telewizora ,moze jakas gazetka nie wiem ,moze jest ktos na tym forum kto pomoze mi to wyjasnic ,przeprwaszam za bledy ,ale pisze w pospiechu ,chodzi mi oto co jest pod moja reka pozdrawiam zdjecie musialem zmiejszyc poniewaz przekracza dopuszzalny limit Kb ,ale moge wyslac orginalne jesli zajdzie taka potrzeba ps to nie fotomontaz ,to zdjecie znajduje sie na karcie pamieci od aparatu , nic nie bylo w nim przerabiane wiec prosze nie pisac ze to jakas przerobka
Załączniki
SAM_169244.jpg
SAM_169244.jpg (182.11 KiB) Przeglądany 6304 razy
pablo
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:46

Re: dziwne zdjecie

Postautor: pablo » 13 lip 2018, 20:03

wszytko co jest ukazane pod moja ręką ,realnie nie miało miejsca ,proszę tylko o odpowiedz osób które wiedzą coś na ten temat,lub też miały podobną sytuacje tylko tyle.
pablo
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:46

Re: dziwne zdjecie

Postautor: Nikita » 13 lip 2018, 20:35

Twarz dziewczynki wygląda jak prawdziwa ...nie ze zdjęcia. Trzeba by powiększyć zdjęcie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dziwne zdjecie

Postautor: pablo » 13 lip 2018, 20:37

mogę wysłać pełnowymiarowe zdjęcie poza forum,druga sprawa jest taka że ja widzę że wygląda na prawdziwe,pytanie skąd się wzięła?tylko tyle jakim cudem to się tam znalazło,i to czerwone coś.
pablo
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:46

Re: dziwne zdjecie

Postautor: Nikita » 13 lip 2018, 20:40

Z tego co wiem, to czasami na zdjęciach uda się uchwycić kogoś kogo tam nie powinno być. Ta twarz dziewczynki jakoś mnie przeraża...aż ciarki mi przeszły po plecach...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dziwne zdjecie

Postautor: pablo » 13 lip 2018, 20:46

nie tylko Ciebie,wiem że piętro wyżej bywało podobne dziecko przynajmniej mi się tak wydaje widziałem może ze 3 razy,wiem że z powodu sąsiada którego nie lubiłem bardzo denerwował mnie kaszel tego dziecka wręcz bylem wściekły,ale głównie z nienawiści do tego gościa,wyprowadzili się nagle ,jak by w ciągu jednego dnia,długo myślałem że może właśnie przez to moje zachowanie pokazało się na zdjęciu nie wiem zależy mi żeby to jakoś wyjaśnić.
pablo
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:46

Re: dziwne zdjecie

Postautor: Xsenia » 13 lip 2018, 22:29

W jakimkolwiek programie graficznym wyciąć interesujący fragment i wrzucić w wyszukiwarke google do programu rozpoznawania obrazów. Dla mnie to wygląda jak fragment gazety. A to czerwone coś to nic innego jak jej własna ręka którą drapie się po glowie. Dla mnie w tym zdjęciu nie ma nic strasznego. I proszę nie nakrecać strachu.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: dziwne zdjecie

Postautor: pablo » 14 lip 2018, 14:12

Nie nakręcam strachu,chodzi o to że ja z tym zdjęciem nic nie robiłem nie modyfikowałem,ani też niczego nie doklejałem,nie miałem w domu żadnej gazety ani reklamówki ani nic podobnego z taką twarzą,i z stad moje pytanie ,znajomi też twierdzą że pewnie jakaś gazeta ale po powiększeniu kto by dał taką twarz na reklamę ,możliwe że to odbicie od telewizora nie wiem,chciałem uzyskać jakieś info od osób które miały podobna sytuacje nic więcej.
pablo
 
Posty: 5
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:46

Re: dziwne zdjecie

Postautor: ES3 » 14 lip 2018, 18:56

Może z jakiegoś albumu wypadły... Po prawej stronie denka od słoika tez pokazuje się jakaś twarz :D a po ilości przedmiotów znajdujących się z prawej strony zdjecia to różnie może być ;)
ES3
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 maja 2018, 13:07

Re: dziwne zdjecie

Postautor: gaba75 » 16 lip 2018, 18:47

Z moim sprzętem i moim wzrokiem musi być coś nie tak, bo ja nie widzę nic , co wiązałoby się z działaniem tajemniczych sił.?
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości