Efekt nocebo a "klątwy"

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: danut » 31 sie 2018, 21:40

Oczywiście, rób jak chcesz, po co nawet to piszesz skoro wiesz co zrobisz? Wrażenia , a o nich też mogę kiedyś napisać :D ale innym razem. Napisałam książkę gdyż wiem to ze mam dużo do przekazania innym ludziom i to robię, nie odnoszę takiego wrażenia, nie ze tak sobie wyobrażam, lub wymyśliłam, wiem to przeżyłam zobaczyłam więc piszę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: OneNight » 31 sie 2018, 21:47

Żeby w końcu zejść ze sceny... niepokonanym! :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: danut » 31 sie 2018, 21:53

OneNight pisze:Żeby w końcu zejść ze sceny... niepokonanym! :D

Mówi się, że człowiek jest tyle wart ile pozostawi po sobie dla innych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2018, 22:12

Zgadzam się z tobą Danut :)
Książki to coś bardzo ważnego ,co możemy po sobie zostawić . Ja nie potrafię pisać książek ,ale jeżeli slyszę że dzięki mnie ktoś staje się lepszy , pewniejszy siebie . Mówi ,że zmienilam na lepsze jego życie to czy to jest gorsze od tego co ty pozostawisz .
Mam wiele szacunku do tego w jaki sposób umiesz wszystko wyjaśnic i ktoś kto interesuje się tym co piszesz na pewno dużo zyska .
Mam tylko prośbę ,gdy trudno ci coś wyjaśnić proszę nie mów że media to osoby które wprowadzają ludzi w błąd , a takie odnoisłam wrażenie czytając niektóre twoje wpisy .
Jeśli żle zrozumialam to wybacz :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: danut » 31 sie 2018, 22:29

Mnie wiele osób nazywało medium. Ale tu muszę zaznaczyć, ze najpierw potrzeba by wyjaśnić to co komu kojarzy się z tym określeniem, jakie ma oczekiwania przy spotkaniu z taką osobą, jakie nadaje jej znaczenie, jak pojmuje jej łączność. Ja jestem medium, bo przechodziłam nawet do tych innych rzeczywistości i tam nawiązywałam kontakty, kontakty rzeczywiste z osobami tam żyjącymi, lecz takimi które tu już zmarły, znikałam z pola widzenia tu funkcjonującym ludziom, lub ci nie stąd oddziaływali fizycznie na osoby mi towarzyszące, które ich nie widziały, ale nie jestem medium z oczekiwań ludzkich, nie pracuję na takim etacie, nie kontaktuję się z duchami z głowy. Nigdy taki kontakt nie miał u mnie postaci halucynogennej, bo wchodziłam z tym z czym się spotykałam zwykle nagle w prawdziwe interakcje, zmieniała się rzeczywistość, nawet pory roku, ale wszystko odbywało się na takich samych zasadach jak funkcjonuje nasza rzeczywistość - dotyk, słyszenie, widzenie, oddziaływanie na siebie wzajemne. A wizje mieć można, także je miałam, czasem miewam, choć nigdy ich nie wywołuje i nie zgodzę się na podpuszczanie, bym zaczęła je wywoływać na siłę i jeśli jesteś pewna, że to co widujesz, to są czyste wizje to sprawa u Ciebie zupełnie inaczej wygląda niż u osób samowywołujących zaburzenia umysłu i wmawiających ludziom herezje. Nigdy nie wkładam wszystkich do jednej szuflady, jednak nie raz widzi się jasno co i jak ktoś widzi, czym się kieruje i co przekazuje.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2018, 22:47 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2018, 22:47

Gdybyś przeczytala wcześniejsze moje wpisy wiedzial bys w jaki sposób odbieram kontakt . Nie ograniczają się tylko do kontaktów z duszami .
Często w rozmowie z ludzmi odbieram wiadomości z nimi związane w tym życiu . Relacje ich z innymi ludżmi przewidując to co może zdarzyć się w ich otoczeniu .
Jak już kiedyś pisałam mam zaświadczenie ,które stwierdza że posiadam także predyspozycje w kierunku jasnowidzenia .
Jak widzisz kiedyś chcialam sprawdzić czy nie mam halucynacji i tu cię może zaskoczę dało się to zbadać :)
Nie staram się tego dokładniej zgłębiać . Wystarczy mi że przekonanłam się że jestem zdrowa na umyśle :) każde medium jest inne i wierzę że ty także nim jesteś .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: danut » 31 sie 2018, 22:52

Telepatia oraz wiadomości o osobie, z którą wchodzimy w kontakty - oczywiście, działa, bo cały czas jesteśmy w sieci. Nie piszę o internecie, a jeśli już to chodzi o internet nie wymyślony przez ludzi :D Tu też działa w temacie i w sumie on o takich oddziaływaniach, czytaniu, odbiorze, przyczepności jest.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: Ryszard » 01 wrz 2018, 11:01

Prostym ludziom imponują tytuły, wiedza już nie. Ot tak sobie , czytając Waszą "wymianę zdań".
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: OneNight » 01 wrz 2018, 18:19

Prostym ludziom imponują tytuły, wiedza już nie

Tak mówią tylko ludzie bez tytułu :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Efekt nocebo a "klątwy"

Postautor: Ryszard » 01 wrz 2018, 18:34

Tak mówią mądrzy ludzie nie chwalący się tytułami.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 22 gości