Sny w których uczestniczą zmarli ....

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: Stara dusza 74 » 31 sie 2018, 19:51

Witam wszystkich jestem nowa na forum ale ....odkad pamiętam w moim życiu były różne sytuacje których w żaden sposób wytłumaczyć nie potrafiłam i mam w związku z taką jedną właśnie sytuacja a było ich wiele pytanie ....Jakieś 3 lata temu nagle zmarł mój kuzyn miał 34 lata zawsze łączyła nas silna więź byliśmy jak brat z siostrą pomimo różnicy pokrewieństwa ...wychowywaliśmy się właściwie razem u naszej babci a i w życiu dorosłym byliśmy jak papużki nie rozłączki aż mnie to poprostu czasami denerwowało bo przecież miałam też swoje życie rodzinne ...to że umarł było ostatnią rzeczą której się mogłam spodziewać na to potrzebowałam czasu żeby to do mnie dotarło a n dodatek byłam zagranicą i nie miałam możliwości żeby być na jego pogrzebie ....pragnęłam wtedy żeby było mi dane jeszcze choć ten jedyny raz go zobaczyć ,myślałam o tym ze oddałbym wszystko żeby tak się stało i przychodziły mi do głowy te obrazy jak go poprostu poganialam zwyczajnie ze swojego domu bo ,,odczepić ,, się nie chciał a ja przecież nie miałam czasu bo dom i rodzina itd...W końcu wróciłam do Polski była już noc zasnęłam tak myślę że zasnęłam i nagle zobaczyłam jego w ciemnościach usłyszałam jego głos tylko tyle że były to widoczne dla mnie kontury ciała twarz była zupełnie nie widoczna podszedł do mnie do łóżka i chwycił za przedramię uścisk był typowo mocny i męski więc to czułam wyraźnie i usłyszałam jego głos dokładnie jego ...miałam w tym śnie świadomość że on nie żyje i czułam lek ....zadał mi pytanie wtedy ...W którą stronę mam pójść ?????? I sen się skończył ale poczułam taka niesamowita ulgę i czułam się nawet nie wiem jak to opisać poprostu błogo ..i spałam dalej ..a teraz pytanie do Was ...myślicie że to był tylko sen spowodowany przeżyciami w związku ze śmiercią kuzyna....czy może naprawdę przyszedł ....proszę o odpowiedź ...pozdrawiam Ciepło .... :D ............Stara Dusza 74
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: OneNight » 31 sie 2018, 20:10

Witaj stara nowa duszyczko na naszym forum! :D

Co prawda nie posiadam kuzynki, z którą się tak bym kumplował, ale mam taką przyjaciółkę, z którą jesteśmy jak to opisujesz - papużki nierozłączki. Jeśli spędzaliście dużo czasu ze sobą, to nie dziwne że śnisz o tej osobie. Ja nawet pare sekund po pobudce potrafiłem się rozglądać za moją przyjaciółką, bo byłem przeświadczony, że gdzieś tu jest (bo tak było we śnie).

Jednak według spirytyzmu przez sen łatwiej jest kontaktować się zmarłemu z żyjącym, więc nie wiadomo. Było to Twoje osobiste doświadczenie i my nie powiemy Ci, czy było ono prawdziwe. Wiedz w każdym razie, że kuzyn poszedł do lepszego miejsca, słyszy Twoje myśli i na pewno nie chciałby, abyś cierpiała przez niego! Kochał Cię pomimo tego, że go spławiałaś, jak to opisujesz wyżej :D
Wytrzyj więc swoje oczka i odpowiedz na pytanie: w którą stronę ma iść Twój kuzyn? Zostać z Tobą na ziemii, czy iść na drugą stronę? Bo to on bardziej martwi się pewnie teraz o Ciebie niż Ty o niego!

Główka do góry!

Wiem, kiepski jestem w pocieszaniu, ale nic więcej nie mogę dla Ciebie zrobić. Nie posiadam żadnych paranormalnych zdolności, a przynajmniej na chwilę obecną :lol: :twisted:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: danut » 31 sie 2018, 20:51

Wszystko wskazuje na to, że był to prawdziwy kontakt. "W którą stronę ma iść"- będziesz długo nad tym rozmyślać, bo to pytanie ma głębsze znaczenie, on wyraźnie chce wybrać rzeczywistość, w której też spotka Ciebie i teraz to będzie zależeć od Ciebie. Czego dokonasz w życiu, jaką drogę wybierzesz, on już wie czuje to zagrożenie, ze możecie się więcej nie spotkać. Przemyśl jego życie i swoje, różnice i podobieństwa, dokonaj wyboru właściwej drogi. Pozdrawiam.
Ps. Nie ma czegoś takiego jak pozostanie duchów w naszej rzeczywistości, nie ma czegoś takiego jak prawdziwość życia przypisana tylko do tej naszej jednej powstałej tak samo z wyboru i nie ma tylko dwóch stron medalu, świat i rzeczywistość są skomplikowane. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2018, 21:22

Stara duszo :)
Ta ulga jaką opisałaś ,spokój i błogość to jest coś co odczuwam gdy wiem że dusza zazna spokoju . Czuję się podobnie w chwili jej odprowadzenia .
Spytal w którą stronę ma iść , a ty mu odpowiedzialaś . Odpowiedziałaś i nie musisz tego pamiętać .
Odszedł tam ,gdzie będzie szczęśliwy .
Przypomnij sobie wasze rozmowy . Dla niego zawsze bylaś najbardziej wiarygodną osobą dlatego zostal do ciebie skierowany ,abyś go pokierowała.
Pozdrawiam cię serdecznie :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2018, 21:25

I jeszcze jedno .
Nie ważne jaka jest opinia niektórych osób na temat medium.
Ja będę pisała nadal nie przejmując się co o tym myślą naukowcy :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: danut » 31 sie 2018, 21:36

bernadeta1963 pisze:I jeszcze jedno .
Nie ważne jaka jest opinia niektórych osób na temat medium.
Ja będę pisała nadal nie przejmując się co o tym myślą naukowcy :)

Tylko świat to nie jest produkt stały. To nie jest budowla taka jak Wieża Babel, po schodach nie idzie się do Nieba. Chcieli tak dojść starożytni i nie doszli - konstrukcja myślowa już dziś runęła. Jesteśmy w ciągłej łączności z tym co było, jest i będzie, rzeczywistość się tworzy z ruchomych klatek zdarzeń zależnych od naszych świadomości, od jej potencjału. Mimo oddzielenia i selekcji dochodzi do łączności takiej jak wyżej w jakimś celu, bo autorka i ten zmarły są ze sobą połączeni, jestem za tym by ich nie rozdzielać, ale nie mogę decydować za kogoś, każdy ma wolną wolę i sam wybiera.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: OneNight » 31 sie 2018, 21:44

bernadeta1963 pisze:I jeszcze jedno .
Nie ważne jaka jest opinia niektórych osób na temat medium.
Ja będę pisała nadal nie przejmując się co o tym myślą naukowcy :)


Takie jest założenie tego forum. Nie bój się pisać. Możesz liczyć na to, że stanę w Twojej obronie, gdy ktoś zacznie zarzucać Ci oszustwo.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: Stara dusza 74 » 31 sie 2018, 21:46

Szkoda,szkoda że nie odpowiecie mam tyle pytań tyle nie wiadomych :?: :?: :?: Oczęta już otarte
dawno ale dziękuję za słowa wsparcia :) ...a co do kuzyna w tych 3 latach od jego śmierci był też drugi sen widziałam jak idzie jak gdyby nigdy nic z pokoju do kuchni ,twarz miał taką :D :D że az trudno to opisać jaśniała był radosny ....więc grzecznie się spytałam jak tak wogole przejść obok mnie i nic zero reakcji ...po chwili spytałam też wogole co u mnie robi w domu i jak to jest możliwe skoro nie żyje ....uśmiechnął się od ucha do ucha że to nie jest tak ze nie żyje tylko coś trochę innego ...i wyszedł otworzyl drzwi ,zapytał tylko że skoro to coś innego to czy przyjdzie jeszcze ..uśmiechnął się i powiedział że tak ...i tak zakończyło się moje zamartwianie sen spowodował że widząc jego radosna jaśniejącą twarz uwierzyłam że być może śmierć to nie koniec a dopiero początek i kto wie może uda mi się jeszcze spotkać z kuzynem tylko już w zupełnie innych okolicznościach .....dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ciepło :D :D :D Stara Dusza 74
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: bernadeta1963 » 31 sie 2018, 21:49

Ja też nie rozdzielam nikogo . Nie uczestnicze w seansach i nie wywoluję duchów . Jestem tylko pośrednikiem mówiąc to co mam powiedzieć .
Wiem tylko ,że ''pracuję ''dla dobra , a nie dla ciemnej strony . Jestem medium od dziecka . Ktoś mial wobec mnie taki plan i nie interesuje mnie jaki to rodzaj energii.
Danut wybacz mi proszę , ale nie raz nie mam pojęcia o czym piszesz . Jestem tylko prostą kobietą 50+.
Może do tego co robię nie potrzebne są studia których też nie miala moja babcia i nie ma moja mama .
Nie wszystko można wytłumaczyć.
Pozdrawiam :)
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Sny w których uczestniczą zmarli ....

Postautor: danut » 31 sie 2018, 21:50

Stara dusza 74 pisze:Szkoda,szkoda że nie odpowiecie mam tyle pytań tyle nie wiadomych :?: :?: :?: Oczęta już otarte
dawno ale dziękuję za słowa wsparcia :) ...a co do kuzyna w tych 3 latach od jego śmierci był też drugi sen widziałam jak idzie jak gdyby nigdy nic z pokoju do kuchni ,twarz miał taką :D :D że az trudno to opisać jaśniała był radosny ....więc grzecznie się spytałam jak tak wogole przejść obok mnie i nic zero reakcji ...po chwili spytałam też wogole co u mnie robi w domu i jak to jest możliwe skoro nie żyje ....uśmiechnął się od ucha do ucha że to nie jest tak ze nie żyje tylko coś trochę innego ...i wyszedł otworzyl drzwi ,zapytał tylko że skoro to coś innego to czy przyjdzie jeszcze ..uśmiechnął się i powiedział że tak ...i tak zakończyło się moje zamartwianie sen spowodował że widząc jego radosna jaśniejącą twarz uwierzyłam że być może śmierć to nie koniec a dopiero początek i kto wie może uda mi się jeszcze spotkać z kuzynem tylko już w zupełnie innych okolicznościach .....dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ciepło :D :D :D Stara Dusza 74


No i proszę, on Ci sam odpowie na pytania- gdzie jest i co robi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości