Reinkarnacja prawda czy mit

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 22:40

Stara dusza 74 pisze:Soldado skoro już piszesz o takim duchowym przewodniku ,opiekunie .....kto jest moim opiekunem jeśli można spytać ?czy to jest równoznaczne z tą bratnia dusza ? Bo jak to się mówi przysłowiowo diabli swego nie biorą a mnie to już napewno wsiąść nie chcą :x :D :D :D :D więc któż czuwa nad tym moim życiem ?


Masz obecnie dwóch Przewodników.
Jednego bardzo dobrze znasz i domyślasz się, kto został by Ci pomagać.
Drugi to Mistrz, mający pod opieką więcej niż jedną Duszę.
To istota, która jest bardzo inteligentna, która dosłownie wszystkie stawiając na Twojej drodze przeszkody, robi to w konkretnym celu.
Wygląda jak Profesor, jednak jego prawdziwy wygląd nie jest mi znany, ten obraz który odbieram jest przybrany.
Do tej pory pomimo, że Ci coś mówił, odbierałaś to wszystko tylko jednym uchem.
Teraz zaczniesz odbierać obydwoma - cokolwiek to znaczy.
Na tym forum nie jesteś przypadkowo, to właśnie on Cię tutaj skierował.
Ok. Widziałem kiedyś jak wygląda.
To Istota emanująca bardzo mocnym światłem, jednak nie oślepiającym.
Nie czujesz w Jego obecności lęku, ale ogromną wiedzę.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 22:45

Ta druga osoba nie mam pojęcia kim mogłaby być ale wiem ...że wszystkie stawiane mi przeszkody były potrzebne ale to dopiero teraz o tym wiem ...a po to żeby wzmocnić mnie wewnętrznie ....dokładnie dlatego były mi stawiane przeszkody tak do odbieram ...
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 22:48

Stara dusza 74 pisze:Ta druga osoba nie mam pojęcia kim mogłaby być ale wiem ...że wszystkie stawiane mi przeszkody były potrzebne ale to dopiero teraz o tym wiem ...a po to żeby wzmocnić mnie wewnętrznie ....dokładnie dlatego były mi stawiane przeszkody tak do odbieram ...


Co nas nie zabije, to nas wzmocni.
I właśnie o to chodzi w Twoich doświadczeniach.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 22:50

No raczej nie było tu żadnej przenośni w tym pierwszym zdaniu :D ....ale nie zabiło ...więc jestem.....dużo dużo dużo silniejsza :)
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 22:54

Stara dusza 74 pisze:No raczej nie było tu żadnej przenośni w tym pierwszym zdaniu :D ....ale nie zabiło ...więc jestem.....dużo dużo dużo silniejsza :)


Tak naprawdę chodzi o to, ze poprzez swoje doświadczenia, które już przerobiłaś, będziesz mogła pomagać innym.
Właśnie dlatego musiałaś je przerobić.
Napiszę więcej.
Na to wszystko zgodziłaś się przed wcieleniem.
Jesteś osobą bardzo ambitną, która będzie dążyć do celu, który sobie obrała.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 22:58

No tak ...Soldado żeby tylko tego życia starczyło :D :D :D :D :D :D bo jak nie to wszystko od początku trzeba będzie ale już jakaś tam swoją karme przerobiłam więc mam nadzieję że byłoby znacznie lżej i upór i ambicja nie będą mi już do niczego potrzebne :D :D :D :D :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 23:01

Stara dusza 74 pisze:No tak ...Soldado żeby tylko tego życia starczyło :D :D :D :D :D :D bo jak nie to wszystko od początku trzeba będzie ale już jakaś tam swoją karme przerobiłam więc mam nadzieję że byłoby znacznie lżej i upór i ambicja nie będą mi już do niczego potrzebne :D :D :D :D :D


Skoro pisałaś się na takie a nie inne życie, to i Druga Strona ma względem Ciebie swój plan.
Skoro chcesz być dobrym Przewodnikiem, to powinnaś jak najwięcej się nauczyć, a zatem nie zakończysz szybko swego tutaj żywota. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 23:03

Powiem coś co Ciebie zdziwi ja wiem że swojego życia szybko nie zakończę ....poprostu wiem ...po za tym mam jeszcze wiele do zrobienia :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 23:08

Stara dusza 74 pisze:Powiem coś co Ciebie zdziwi ja wiem że swojego życia szybko nie zakończę ....poprostu wiem ...po za tym mam jeszcze wiele do zrobienia :D


;)

Będzie w Twoim życiu kilka momentów, które jeszcze Cię bardzo zdziwią... :)
Będą to bardzo pozytywne momenty.
Ok. napiszę to co odbieram.
Przyjdzie taki czas, że uratujesz poprzez to co jest już w Tobie bardzo wiele osób.
Cały czas mi coś każe napisać, że zrobisz to poprzez swoją pracę.
I to się zacznie dziać wszystko już niedługo.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 23:12

Oj to super naprawdę i oby tak się stało ...skoro tak to czujesz i widzisz to wierzę bo Twoja energia jest zbliżona do mojej ...a z kad to wiem nie wiem :?: :?: :?: :D :D :D :D :x
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości