Reinkarnacja prawda czy mit

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 04 wrz 2018, 13:14

W pewnym domu przybyla do dziadków mała dziewczynka ,dziadkowie załamywali ręce i nawet nie chcieli słyszeć o tym żeby u nich pozostali bo przecież oni starzy już są i to wogole nie pasuje bo miejsce dziecka jest przy rodzicach .Mała dziewczynka objęła dziadka za szyję i...........tak już pozostało .....nigdy się z nią nie rozstawał byli zawsze razem w nocy zasypiała obejmując go za szyję ....w dzień na pierwszym z magetofonow szpulowych nagrywali takie banalne piosenki jak wlazł kotek na płotek .....do tej pory u dorosłej już kobiety rozbrzmiewa głos jej i jej dziadka ......dziadek łamał także stalówki pióra prosząc rodziców dziewczynki o odwiedziny ale ......naprozno ...i wszystko było cudownie aż do czasu kiedy dziadek zaczął unikać dziewczynkę a nawet się złościł czego ona wogole nie rozumiała i nie rozumiała czemu nie może przejść parę kroków bez odpoczynku wkrótce stała już nad jego trumną ,ktoś mówił że umarł ale ....dla dziewczynki było to zupełnie obce słowo ,,,,,szukała go ,wolała ,pytała obcych ludzi czy ktoś nie widział jej dziadka ale bezskutecznie ......W końcu dziewczynka przestała szukać wołać ,zamknęła się w swoim świecie rysunków i niechętnie z tego świata wychodziła na zewnątrz bo z każdej strony wiało strasznym chlodem aż do czasu......Pewnego dnia przyszło w tym domu ale w innym mieszkaniu dziecko ,chłopczyk ......mała dziewczynka z zaciekawieniem przyglądała się tej małej istocie wkrótce oboje z chłopcem ,,skakali d bo babcinych żyrandolach ,,,znowu dziewczynka była wesoła a chlopczyk zmienił się w chłopca a potem .....znacznie zmienił się jego kolor włosów ,rysy twarzy i głos .....jej zdumaienie było wielkie bo do złudzenia przypominał dziadka .....i byli najlepszymi przyjaciółmi i oboje dla siebie wsparciem .......aż do czasu kiedy to tak jak nagle pojawił się w domu tak znikł poprostu umarł nagle .....wtedy zrozumiałam że odszedł kiedy stałam się wystarczająco silna by iść przez życie bez wsparcia .....chociaż czekała mnie jeszcze jedna niespodzianka .....ktoś zapukał do drzwi więc otworzyłam w drzwiach stanął starszy poczciwy pan i przedstawił się jako przyjaciel dziadka .i że wiele lat nie było go w tym domu ....no i cóż ten pan jest stałym gościem mojego domu .....nazywamy go z córką przyjacielem bo taki w rzeczywistości jest .......dlatego śmiem twierdzić że jest tak że to co się dzieje w naszym życiu nie jest przypadkiem chociaż może być trudna lekcja a czasem gdy odchodzi jakiś człowiek z kim wiąże nas silna uczuciowa więź może dojść do tego pojawi się ta osoba ta dusza w innym ciele ....ale to są już moje osobiste stwierdzenia lub jak ktoś woli hipokryzje ......pozdrawiam ciepło ....Stara dusza 74
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 20:47

Bardzo fajna historia. :)
Czym dłużej żyję na świecie, tym bardziej się skłaniam do tego, ze nie ma żadnych przypadków, one nie istnieją.
Tak jak piszesz, bardzo często tak jest, że taka Dusza pojawia się w innym ciele.
Częściej niż nam się to wydaje. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 21:14

Jest coś co mnie dodatkowo w tej historii ciekawi ponieważ dziadkowi mojemu udało się stworzyć fajna rodzinę ,mieć fajna pracę i ogólnie byl szanowany za to dzieciństwo miał przekichane z ojczymem takim że nikt by nie chciał a kuzyn mój ktorego w tej historii opisuje także miał ojczyma i też takiego ale ja a byłam jak lew jeśli o to chodzi :D tak że przekichane miał ojczym ,chłopak umarł nawet taka sama śmiercią jak dziadek ....wiec teraz tak właśnie sobie tłumacze reinkarnację i karmę ....dziadek pomógł mi a ja w innym jego wcieleniu pomoglam mu w problemie które miał w innym życiu i cierpiał ....
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 21:18

Stara dusza 74 pisze:Jest coś co mnie dodatkowo w tej historii ciekawi ponieważ dziadkowi mojemu udało się stworzyć fajna rodzinę ,mieć fajna pracę i ogólnie byl szanowany za to dzieciństwo miał przekichane z ojczymem takim że nikt by nie chciał a kuzyn mój ktorego w tej historii opisuje także miał ojczyma i też takiego ale ja a byłam jak lew jeśli o to chodzi :D tak że przekichane miał ojczym ,chłopak umarł nawet taka sama śmiercią jak dziadek ....wiec teraz tak właśnie sobie tłumacze reinkarnację i karmę ....dziadek pomógł mi a ja w innym jego wcieleniu pomoglam mu w problemie które miał w innym życiu i cierpiał ....


A ja do tego dodam, że tak pomagacie sobie przez wiele wcieleń.
Inkarnujecie tutaj w różnych konfiguracjach.
Dlatego rozumiecie się dosłownie bez słów.
To Twoja Bratnia Dusza, która jest dokładnie na takim samym poziomie jak Ty.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 21:20

Ale to nigdy nie będzie miało końca ????tzn ...to pomaganie ????fajnie by było dostać w końcu wcielenie gdzie oboje a może troje będziemy mieli w końcu spokój :D :x :D :D :D :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 21:25

Stara dusza 74 pisze:Ale to nigdy nie będzie miało końca ????tzn ...to pomaganie ????fajnie by było dostać w końcu wcielenie gdzie oboje a może troje będziemy mieli w końcu spokój :D :x :D :D :D :D


Możesz to przerwać, skoro tak chcesz.
Możesz zawsze zrobić wszystko, żeby rozwinąć zdolności mediumiczne.
KAŻDE medium aspiruje do tego, aby zostać Duchowym Przewodnikiem.
Wtedy nie będziesz się tutaj reinkarnować. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 21:31

Nie wiem czy mam wystarczające zdolności żeby rozwinąć się jako medium mam wysoko rozwinięta intuicję ,moje sny wątpię żeby było przypadkowe i umiejętność świadomego snu ale nie wiem to ciągle chyba za mało ...nie jestem przecież jasnowidzem ...chociaż nie wiem jakaś moc czuje w sobie ....ale tak może każdy powiedzieć :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: Stara dusza 74 » 05 wrz 2018, 21:41

Na temat tej reinkarnacji chciałam dodać tak przy okazji bo akurat tymczasowo mieszkam z chińską rodziną a ten temat jest im znany jak nikomu innemu według ich wierzeń ..więc z jednej Duszy tylko cząstka pozostaje po Drugiej Stronie a reszta Duszy rozpada się na kolejne części i wiązka reinkernuje nie u jednej ale u paru osób zależy jakie lekcje karmiczne są do odrobienia .
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 21:42

Stara dusza 74 pisze:Nie wiem czy mam wystarczające zdolności żeby rozwinąć się jako medium mam wysoko rozwinięta intuicję ,moje sny wątpię żeby było przypadkowe i umiejętność świadomego snu ale nie wiem to ciągle chyba za mało ...nie jestem przecież jasnowidzem ...chociaż nie wiem jakaś moc czuje w sobie ....ale tak może każdy powiedzieć :D


Masz wystarczające zdolności.
Na tym forum są inne osoby z tymi zdolnościami, które na pewno doskonale wyczuwają to co ja.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Reinkarnacja prawda czy mit

Postautor: soldado » 05 wrz 2018, 21:43

Stara dusza 74 pisze:Na temat tej reinkarnacji chciałam dodać tak przy okazji bo akurat tymczasowo mieszkam z chińską rodziną a ten temat jest im znany jak nikomu innemu według ich wierzeń ..więc z jednej Duszy tylko cząstka pozostaje po Drugiej Stronie a reszta Duszy rozpada się na kolejne części i wiązka reinkernuje nie u jednej ale u paru osób zależy jakie lekcje karmiczne są do odrobienia .


Bo Dusza jest Energią i dokładnie ma jej właściwości.
Przechodzi jak przez pryzmat i rozszczepia się na wiele wiązek. ;)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości