Powtarzający się sen

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 05 wrz 2018, 09:52

:)

Dzień dobry, mam pewną zadumę nad powtarzającym się snem. Nie wiem czy jest w ogóle co interpretować, czy jest w tym jakiś głębszy sens, ale coś mnie tknęło żeby zapytać mędrców forum.

Co jakiś czas mam sen w którym jestem w mieszkaniu na ostatnim 4 piętrze i z okna widzę jak w oddali zbliża się przeważnie woda, tsunami. Połączone jest to często z jakimiś wybuchami z chmur. Ostatnio nie byla to zalewająca wszystko woda a snieg błyskawicznie wszystko zasypujacy.
Najgorsze w tych snach jest poczucie że to już koniec życia.
Dodam że zawsze ta wizja jest odbierana z mieszkania moich rodziców. Prawie zawsze jest ze mną w tym śnie tata. I razem myślimy gorączkowo co robić. Gdzie uciec.

Będę rada jeśli ktoś "senny" mi może coś poradzi :)
Dziekuje
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 11:01

Sen ostrzegawczy. Poproś rodziców, by zwrócili uwagę na swoje zdrowie, bardziej uważniej, może wykonali jakieś badania i zachowali ostrożność i rozwagę w decyzjach. A w domu tym, to kto jeszcze mieszka, gdzie mama, kogo nie widziałaś w śnie?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 05 wrz 2018, 12:11

W tych snach bywam tylko z ojcem, mama może mi gdzieś mignela ale nie pamiętam. Wyraźnie to tylko tata. Mieszka jeszcze brat ale lada dzień się wyprowadza do swojego mieszkania.
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 12:19

Dlatego jakieś zagrożenie, nieprzewidziane wydarzenie może jej dotyczyć, które Wami(Tobą i ojcem) może wstrząsnąć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 05 wrz 2018, 12:33

:shock: ale mnie przestraszylas
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 12:49

Nie miałam takiej intencji, by straszyć. O tu ważne! - Trzeba działać po otrzymaniu informacji tak by jej nie przyjmować, ostrzeżenie jest po to, by mu przeciwdziałać a nie po to, by uznawać, że jak przyszło to już tak będzie, bo jesteśmy wobec niego bezsilni. Każdy ma prawo wyboru i wyraża zgodę na wydarzenie lub nie wyraża na nie zgody, zanim to się wydarzy. To odkrywanie zasłony do rzeczywistości niejawnej i przez połączenie z nią współtworzenie rzeczywistości, by nic wbrew naszej woli się nie działo.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzający się sen

Postautor: ronald73 » 05 wrz 2018, 14:19

Jeśli Druga Strona pokaże Ci jakiś sen, to ten sen jest wyłącznie dla Ciebie. Jeśli oni coś mają Tobie przekazać, robią to w taki sposób żebyś Ty rozumiała, bo inaczej taki sen nie ma sensu. Druga Strona nie bawi się w jakiś 'haha, mieszaliśmy ci w głowie, a teraz zgadnij sama o co chodzi'.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Powtarzający się sen

Postautor: danut » 05 wrz 2018, 14:42

ronald73 pisze:Jeśli Druga Strona pokaże Ci jakiś sen, to ten sen jest wyłącznie dla Ciebie. Jeśli oni coś mają Tobie przekazać, robią to w taki sposób żebyś Ty rozumiała, bo inaczej taki sen nie ma sensu. Druga Strona nie bawi się w jakiś 'haha, mieszaliśmy ci w głowie, a teraz zgadnij sama o co chodzi'.


Bardzo dobra uwaga, bo ludzie często myślą, że takie sny niosą jakieś przepowiednie dla świata, nic bardziej mylnego.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Powtarzający się sen

Postautor: soldado » 06 wrz 2018, 21:27

Dyzia pisze::)

Dzień dobry, mam pewną zadumę nad powtarzającym się snem. Nie wiem czy jest w ogóle co interpretować, czy jest w tym jakiś głębszy sens, ale coś mnie tknęło żeby zapytać mędrców forum.

Co jakiś czas mam sen w którym jestem w mieszkaniu na ostatnim 4 piętrze i z okna widzę jak w oddali zbliża się przeważnie woda, tsunami. Połączone jest to często z jakimiś wybuchami z chmur. Ostatnio nie byla to zalewająca wszystko woda a snieg błyskawicznie wszystko zasypujacy.
Najgorsze w tych snach jest poczucie że to już koniec życia.
Dodam że zawsze ta wizja jest odbierana z mieszkania moich rodziców. Prawie zawsze jest ze mną w tym śnie tata. I razem myślimy gorączkowo co robić. Gdzie uciec.

Będę rada jeśli ktoś "senny" mi może coś poradzi :)
Dziekuje


Za mędrca tego forum się nie uważam, dlatego nie chciałem pisać w tym temacie.
Robię to na prośbę zainteresowanej.
To tyle wstępu :)

Jeżeli co najmniej 2 razy jakiś sen się powtarza, to jest on niezmiernie dla nas ważny.
Pierwszym symbolem w tym śnie jest okno.
W tym wypadku oznacza dosłownie podpowiedź z Drugiej Strony, która jest bardzo ważna.
Patrzysz z niego, nie uczestniczysz w tym katakliźmie....
Chodzi o to, że masz za sobą ciężkie przeżycia, jakiś kryzys emocjonalny i powinnaś z jakiegoś powodu odpocząć.
Za dużo straciłaś energii, którą powinnaś zregenerować.

Pozdrawiam Cię serdecznie. :)
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Marzyciel » 06 wrz 2018, 21:52

Dyzia pisze:
Co jakiś czas mam sen w którym jestem w mieszkaniu na ostatnim 4 piętrze i z okna widzę jak w oddali zbliża się przeważnie woda, tsunami. Połączone jest to często z jakimiś wybuchami z chmur. Ostatnio nie byla to zalewająca wszystko woda a snieg błyskawicznie wszystko zasypujacy.


Z domu rodziców, ponieważ jesteś z nim emocjonalnie związana. To Twoja bezpieczna przystań. Ojciec, ponieważ jego zdanie jest dla ciebie ważne. Fala/śnieg to zmiana. Resztę sobie dopowiedz.
Pozdrawiam.
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości