Powtarzający się sen

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 06 wrz 2018, 21:54

Soldado dziękuję, intuicyjnie czułam że w końcu muszę mój twardy dysk zresetować. Tyle złego się działo w ostatnich miesiącach, latach... Jeszcze raz dziękuję , czuje się utwierdzona :)
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 06 wrz 2018, 21:58

Marzycielu dziękuję. W niedzielę jadę do rodziców...wiem, że o siebie dbaja... Mam tylko nadzieję że nic złego się im nie przytrafi. Jeszcze nie :(
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: soldado » 06 wrz 2018, 22:01

Dyzia pisze:Soldado dziękuję, intuicyjnie czułam że w końcu muszę mój twardy dysk zresetować. Tyle złego się działo w ostatnich miesiącach, latach... Jeszcze raz dziękuję , czuje się utwierdzona :)


Nie za ma co :)

Skoro kładą aż taki na to nacisk ( kilka razy ten sam sen ) to robią to nie bez powodu.
Mają wgląd w przyszłość w tym Twoją.
Myślę, że chodzi w późniejszym rezultacie o Twoje zdrowie, na którym to się odbije.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Powtarzający się sen

Postautor: Dyzia » 06 wrz 2018, 22:08

Martwię się o swoje zdrowie, przez toksyczna pracę jestem wyniszczona psychicznie i fizycznie ( już nie będę tu smęcic) ale jest bardzo źle. Myślę co robić , wzmacniam się od jakiegoś czasu, staram.sie zdrowo jeść ale to zbyt mało. Najbardziej się boję że już nigdy nie wrócę do dawnej sprawności.

Prace zostawiłam prawie dwa lata temu ( po prawie 10 latach ) ale te populczyny ze mną zostały :/
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Powtarzający się sen

Postautor: soldado » 06 wrz 2018, 22:42

Dyzia pisze:Martwię się o swoje zdrowie, przez toksyczna pracę jestem wyniszczona psychicznie i fizycznie ( już nie będę tu smęcic) ale jest bardzo źle. Myślę co robić , wzmacniam się od jakiegoś czasu, staram.sie zdrowo jeść ale to zbyt mało. Najbardziej się boję że już nigdy nie wrócę do dawnej sprawności.

Prace zostawiłam prawie dwa lata temu ( po prawie 10 latach ) ale te populczyny ze mną zostały :/


Musi być źle, skoro aż tak interweniuje Druga Strona.
Tutaj nie chodzi o zdrowe odżywianie, nie chodzi o zdrowe ciało.
Chodzi o zdrowego w nim Ducha.

Nieraz bardzo pomaga totalne odcięcie się od danego problemu. ;)
Powinnaś nie rozpamiętywać przeszłości dla swojego dobra.
Było, minęło - czysta kartka.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3193
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości