Proszę o pomoc w interpretacji snu

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Marzyciel » 07 wrz 2018, 16:34

Stara dusza 74 pisze:Witam może pomógłby mi ktoś zinterpretowac sen ....czy ma jakiś głębszy sens czy raczej to takie moje nocne ,,,majaki,,,.Śniła mi się moją zmarła babcia ,nie żyje już od około 20 lat dlatego tym bardziej zdziwiło mnie że się przyśniła ....a więc w śnie babcia pytała mi się w godzinach wieczornych czy napewno drzwi wejściowe od domu są zamknięte na zamek ...powiedziałam spokojnie że tak ....po chwili babcia dalej mi się pyta czy te drzwi zamknięte są na zamek ale jest bardzo niespokojna i zdenerwowana więc żeby ją uspokoić pod chodzę pod te drzwi a ona razem ze mną żeby osobiście to sprawdzić ...jak się okazało nie były zamknięte ...przekrecilam w końcu ten zamek tak jak chciała i sekundę po tym słychać było jakieś takie straszne kopnięcie w drzwi lub uderzenie ....na tym sen się skończył ale nie wiem co to miałoby oznaczać ....pozdrawiam ciepło ...Stara Dusza 74

Dom to cała Ty. Jesteś w nim Ty (świadomość), babcia (podświadomość). Dzień/noc pozytywne/negatywne emocje. Pamiętaj, żeby na noc zamykać drzwi. ;)
Pozdrawiam.
Sed fugit interea, fugit irreparabile tempus.
Awatar użytkownika
Marzyciel
 
Posty: 153
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:56

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Stara dusza 74 » 07 wrz 2018, 17:09

Danut to jasne że tak nie można interpretować tego snu ...zmarły nie pojawia się w snach od tak poprostu a odwiedziny babc wydają mi się za wybitnie ostrzegawcze i to nie przed złodziejem wcale ...a więc wpuściłam kogos do swojego domu i wygląda na to ze nie zbyt szczerego dlatego tak myślę że babcia dlatego w taki dosłowny sposób kazała zamykać drzwi a i wypowiedź Marzyciela też ma sens ...ten dom to ja jeśli nie zmieni się drogą mojej duszy pozostanę w nim na zawsze będę pomagać wszystkim tym co będą o niego dbali ...a Ci którzy dbali nie e będą ..cóż tłumaczyć nie potrzeba
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: bernadeta1963 » 07 wrz 2018, 17:10

Stara duszo 74
Twój sen zapowiada bardzo pozytywny okres w twoim życiu .
Myślę ,że od dluższego czasu miotają tobą obawy i lęki z którymi nie bardzo dajesz sobie radę .Babcie często postrzegane są jako osoby z dużym życiowym doświadczeniem ,a mam wrażenie że miałaś lepszy kontakt z babcią niż z mamą .
Zamknięte drzwi to są te twoje obawy i lęki .Ty sama obawiasz się że ktos może pokrzyżować twoje plany .
Babcia zostala przysłana do ciebie ,aby uświadomić ci ,że niebawem w twoim życiu rozpocznie się nowy lepszy okres .Wizyta babci niesie za sobą bezpieczeństwo .Kazala ci sprawdzić czy te dzrzwi są zamknięte ,a ty przekonalas się że nie . Otwarte drzwi to bardzo pozytywne przesłanie .Babcia będzie cię chronić przed osobą ,która chciala by pokrzyżwać twoje plany (to to dobijanie się do drzwi po ich zamknięciu).
Podsumowując to bardzo dobry sen dający poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na lepszy początek :)
Pozdrawiam cię serdecznie .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Stara dusza 74 » 07 wrz 2018, 17:14

Bernadeto1963 dziękuję Tobie cudownie to wszystko ujelas i taka właśnie interpretacja wydaje mi się najwlasciwsza ...tak przynajmniej czuje ...pozdrawiam Cię serdecznie :D
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: danut » 07 wrz 2018, 17:14

Złodziej u Jezusa też nie kradł rzeczy materialnych, symbolika wydaje mi się być jasna i wymowna. Ja to widzę, Marzyciel to widzi, a nie przekazywała tego nasza babcia, a Twoja, lecz Ty dalej niestety nie widzisz. Ale do wszystkiego potrzeba czasu.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Stara dusza 74 » 07 wrz 2018, 17:19

Danut gdyby było to dla mnie jasne po co mialabym prosić o tym interpretację ...a przecież po to jest to forum jak nie wiesz zapytaj i każdy ma do tego prawo
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: danut » 07 wrz 2018, 17:22

Stara dusza 74 pisze:Danut gdyby było to dla mnie jasne po co mialabym prosić o tym interpretację ...a przecież po to jest to forum jak nie wiesz zapytaj i każdy ma do tego prawo

Ty pytasz? To dlaczego atakujesz odpowiadających? Dlatego, że widzą to inaczej niż Ty?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Stara dusza 74 » 07 wrz 2018, 17:28

Przepraszam bardzo ale czym to się objawiło ten mój atak na odpowiadających tu chciałaś powiedzieć na Ciebie ...Ja Tobie Danut podziękowałam za interpretację snu chociaż nie była dla mnie jasna ani intuicyjnie wyczuwalna jako właściwą ...atakujesz niestety ale Ty i to czymś co nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości ....że aż to przykre jest ...masz też wybór tak jak wszyscy nie chcesz to nie musisz wypowiadać się pod moim postem ...jak chcesz zrobić coś dla mnie? w jaki sposób mi pomóc .?..jak zionie od Ciebie jadem ...odpowiedz dlaczego ..mówisz też odpowiedziec wyłącznie sobie to wystarczy .
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: danut » 07 wrz 2018, 17:32

Stara dusza 74 pisze:Przepraszam bardzo ale czym to się objawiło ten mój atak na odpowiadających tu chciałaś powiedzieć na Ciebie ...Ja Tobie Danut podziękowałam za interpretację snu chociaż nie była dla mnie jasna ani intuicyjnie wyczuwalna jako właściwą ...atakujesz niestety ale Ty i to czymś co nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości ....że aż to przykre jest ...masz też wybór tak jak wszyscy nie chcesz to nie musisz wypowiadać się pod moim postem ...jak chcesz zrobić coś dla mnie? w jaki sposób mi pomóc .?..jak zionie od Ciebie jadem ...odpowiedz dlaczego ..mówisz też odpowiedziec wyłącznie sobie to wystarczy .


Patrzysz przez krzywe zwierciadło i nawet przez sen Ci to próbują uświadomić. Jaka jest ta ocena mnie wyżej? Wykrzywiona. Jaka jest pochwała interpretacji, w której - otwarte drzwi to super pozytywne przesłanie, no ale jednak trzeba je zamknąć? :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Proszę o pomoc w interpretacji snu

Postautor: Stara dusza 74 » 07 wrz 2018, 17:40

Czuje jak czuje mam świadomość jaką mam nie jestem nie omylnym człowiekiem ani nie omylna dusza nie czuje się przez to nieszczęśliwa ....a Ty kochana Danut dążysz do perfekcji Twoje wypowiedzi są bardzo radykalne nie ma w nich miejsca dla ludzkich nie dociagniec ...ale ale czy Ty jesteś szczęśliwym człowiekiem Danut bo jeśli nie ...to ???? Nawet jeśli uda Ci się wprowadzic duszę na wyższy poziom .to co to za dusza i duch z Ciebie będzie ....kiedyś ...
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości