Pytanie

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Pytanie

Postautor: wx90599 » 07 paź 2018, 02:37

Witam próbowałem korzystać z kilu technik (min ouija) i za nic nie mogę nic przywołać (żegnam się i jeszcze raz i raz i raz i nic nie mogę zrobić) czy są jeszcze jakieś techniki by porozmawiać z duchami (oobe też nie wychodzI)
wx90599
 
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2018, 02:34

Re: Pytanie

Postautor: bernadeta1963 » 07 paź 2018, 08:22

Witaj :)
Nie napiszę ,że nie powinieneś tego robić ,bo pewnie już czytales nasze wpisy .
Ktoś z twojej rodziny już to robil ,ale nie skończylo się to najlepiej .Nie uda ci się (on na to nie pozwoli ) .Nie wiem kto to ,ale tak mam napisać .
Jestes chroniony mimo że wcale tego nie chcesz .Ktos próbowal cie chronić cale życie .Nie powiem ,że jego wysiłki poszly na marne ,ale on nie żyje a ty nadal jesteś ''uparty''.Wybacz ,ale tak karze mi pisać .Czy to z nim chciales porozmawiać ?
Mówi ,że teraz już nie musisz pytać .Sam wiesz jak rozwiązać problem . Nie szukaj go .on i tak ci pomoże jak będzie uważął że sam nie dasz rady .
Pozdrawiadam Bernadeta :)
Wybacz jak napisalam bzdury ,ale pisze taką otrzymalam informację :)

Żebyci trochę doprecyzowac to ktoś za życia w nadmiarze używał niecenzuralnych slów .KIedy pomyśle to jeszcze mu nie przeszlo nawet tam :) I jeszcze się nenerwuje ze nie prawda ,ale na mnie juz nie krzyczy :D
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości