Calogero Grifasi-hipnoza

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Calogero Grifasi-hipnoza

Postautor: natalek26 » 18 paź 2018, 08:57

Dzień dobry

Już kilka lat temu oglądałam jego seanse na youtube, ale tak jakoś nie miały na mnie wpływu.
Ostatnio znów trafiłam na Jego filmy i straciłam całą pewność siebie. Wg tego co tam się dzieję wszelkie modlitwy i prośby pomocy do zaświatów są bardzo ryzykowne.
Zaczęłam naprawdę bać się rozmawiać nawet z Bogiem.
To przechwytywanie dusz po śmierci, ten wielożyciowy wpływ na naszą teraźniejszość.

co myślicie o tym wszystkim?

Pozdrawiam ciepło
Natalia
natalek26
 
Posty: 1
Rejestracja: 18 paź 2018, 08:46

Re: Calogero Grifasi-hipnoza

Postautor: fruwla » 18 paź 2018, 22:36

Witaj Natalek26 :)

Nie znam jeszcze tych seansow, obejrze bardzo chetnie .
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Calogero Grifasi-hipnoza

Postautor: danut » 18 paź 2018, 22:44

Wielożyciowy wpływ na naszą teraźniejszość, na układanie się zdarzeń w pewne ciągi ma miejsce. Niestety, tak to jest. I przeszłość tworzy przyszłość i przyszłość wpływa na przeszłość, wszystko razem na teraz, bo nic nie dzieje się tak sobie na chybił trafił. A rytuały jakieś, wbijanie na siłę w Ten system, włażenie tam po złodziejsku jest bardzo ryzykowne, trzeba uważać i na swoje intencje i dziwne pragnienia, niestety też mają odpowiednią siłę i trafiają w odpowiednie sobie "miejsca". A konkretnie o jakie przechwytywanie dusz po śmierci Ci chodzi? Tak zaczerpnęłam trochę poczytałam o nim i chyba gość ma jakąś wiedzę, może warto się jej przyjrzeć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości