Używane książki

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Używane książki

Postautor: Dyzia » 25 paź 2018, 20:19

Dobry wieczór :)

Mam pytanie, czy po zakupie używanych książek warto je Waszym zdaniem "oczyścić" np białą szałwią ?
Mam w domu drewienka Palo Santo...
Czy w starych, używanych książkach może zostać energia poprzedniego właściciela/li ?


Pozdrawiam serdecznie :P
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Używane książki

Postautor: Pawełek » 26 paź 2018, 12:11

Nie widzę takiej potrzeby, ale jeśli dręczy Cię sumienie to możesz je "oczyszczać" :)
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Używane książki

Postautor: Dyzia » 26 paź 2018, 13:02

Pawełku dziękuję, koleżanka wierzy w mysloksztalty ;) i podpowiedziała mi żeby oczyszczać książki.
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Używane książki

Postautor: cthulhu87 » 26 paź 2018, 13:06

Dyzia pisze:Pawełku dziękuję, koleżanka wierzy w mysloksztalty ;) i podpowiedziała mi żeby oczyszczać książki.


Książki wiążą się zwykle z dobrymi emocjami, często są wręczane jako prezent, myślę, że nie ma problemu. Nie wiem, na ile hipoteza "myślokształtów" ma sens, ale faktem jest, że jasnowidzom dotykanie przedmiotu należącego do osoby, o której mają pozyskać informacje, pomaga.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Używane książki

Postautor: danut » 27 paź 2018, 00:41

Najwięcej informacji, które do nas się przyczepiają przesyła w tekstach książki sam jej autor. Jednak możliwe jest, że odczuwanie używanej przez jakąś osobę książki podczas jej czytania także nasącza taką jej odczuciami i informacjami od niej. Działa jeszcze reklama ze wskazaniem na przedmiot, takie pokierowanie z zewnątrz osobą - jak co ma przyjąć. To podobnie jak z ubraniem, szerzącą się modą - przyjmujesz takie informacje od innych wyrabiając sobie gust, w ten sposób siebie ogólnie kształtujesz. Odczytywanie i rozkładanie na czynniki pierwsze tych wszystkich informacji wpływających na twoją świadomość to domena myślicieli oraz tych czułych na kłębiące się wokół pola informacyjne. Jeśli coś takiego wyczuwasz, to najlepiej oczyści to siła twojego ducha, gdy go dopuścisz do głosu i gdy to on będzie decydował co przyjąć, a co odrzucić.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Używane książki

Postautor: Dyzia » 27 paź 2018, 14:19

Dziękuję wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi :)
Dyzia
 
Posty: 197
Rejestracja: 03 sie 2018, 19:29

Re: Używane książki

Postautor: Xsenia » 27 paź 2018, 21:26

Każdy przedmiot posiada energię. Tym bardziej używane wcześniej przez długi czas. Jeśli czujesz potrzebę to oczywiście oczyść książki. Możesz też to zrobić dymem z białej szałwii.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 25 gości