Takie coś dziwne ...

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 02 lis 2018, 22:48

Każde z nas wlecze za sobą coś z innych bytów,coś co było wyraźne że odbija się nawet echem w teraźniejszym istnieniu jezeli są wyczuwalne dla mnie pewne zdolności w tym kierunku bo są ....z tym że mają służyć dobru a nie zlu i innym ludziom ....taki jest mój wybór jeżeli mogę pomóc pomoge nawet jakby miał spasc grom z jasnego nieba ....ja swoją karme Danut pięknie przerobiłam mi już nic nie zaszkodzi ...i powiem Ci jeszcze że mam piękny kolor aury jako człowiek .Ty jasniejesz kochana Danut tylko w niektórych miejscach że jest to wyraźne potem to już są znacznie ciemniejsze barwy ....ja to Danut bez jakiejkolwiek złośliwości w stosunku do Ciebie napisałam chce żebyś wiedziała
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 02 lis 2018, 22:52

Raczej nie i są tu tacy, którzy Twoje wpisy czytają i mogą to potwierdzić, np. Ronald też tu się do nich odnosił. I zrozumcie takie badanie, ze połączę się z jakąś inną religią, czy sektą i będę wyznawał ich dogmaty nie jest równoznaczne zdobyciu wiedzy. Inne nie znaczy prawdziwsze, a prawda kryje się pomiędzy, w tej strefie gdzie obrazuje się i działa człowiek, i w której on dochodzi do niej przez własne myśli

Już wykazujesz swoją ignorancję, a to mi ją zarzucasz. Wyznajesz zasadę "nie wiem, ale się wypowiem"?

Istnieje pozostałość po wierzeniach pogańskich, którą nazywa się współcześnie satanizmem. Nie jest to przeciwieństwo chrześcijaństwa - po prostu nazewnictwo jest mylące. Ideologia ta całkowicie odrzuca pozostałe odmiany satanizmu nakazujące składanie ofiar itd. Ich ideologia polega na tym, aby wszystko sprawdzać. Satanista powie: możesz na własne oczy zobaczyć np. demona o nazwie Astaroth. Ja mówię - nie wierzę, pokaż mi to. I generalnie jest możliwość, żeby to sprawdzić i nikt nie robi problemu. Ich tak zwane demony to pogańscy bogowie, coś jak bogowie w hinduiźmie, czyli byty przekazujące wiedze.

W chrześcijaństwie gdy powiesz, że nie wierzysz w boga, to jest tylko " Będziesz smażył się w piekle cholerny bezbożniku!".
Ostatnio zmieniony 02 lis 2018, 22:54 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 02 lis 2018, 22:52

Wydaje Ci się, że widzisz aury. Tego akurat jestem pewna. Co do karmy, to również wydaje Ci się, że ją przerobiłaś. Nie mnie oceniać, ale i nie Tobie. Nie ma tu takich rozumów które ogarniały by wszechrzeczy, wszechistnienie i nieskończoność. Nie znasz dnia, ani godziny. Dlaczego uważasz, że jest inaczej? Kto/ co Cię do takich utwierdzeń przekonuje?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 02 lis 2018, 22:58

OneNight pisze:
Raczej nie i są tu tacy, którzy Twoje wpisy czytają i mogą to potwierdzić, np. Ronald też tu się do nich odnosił. I zrozumcie takie badanie, ze połączę się z jakąś inną religią, czy sektą i będę wyznawał ich dogmaty nie jest równoznaczne zdobyciu wiedzy. Inne nie znaczy prawdziwsze, a prawda kryje się pomiędzy, w tej strefie gdzie obrazuje się i działa człowiek, i w której on dochodzi do niej przez własne myśli

Już wykazujesz swoją ignorancję, a to mi ją zarzucasz. Wyznajesz zasadę "nie wiem, ale się wypowiem"?

Istnieje pozostałość po wierzeniach pogańskich, którą nazywa się współcześnie satanizmem. Nie jest to przeciwieństwo chrześcijaństwa - po prostu nazewnictwo jest mylące. Ideologia ta całkowicie odrzuca pozostałe odmiany satanizmu nakazujące składanie ofiar itd. Ich ideologia polega na tym, aby wszystko sprawdzać. Satanista powie: możesz na własne oczy zobaczyć np. demona o nazwie Astaroth. Ja mówię - nie wierzę, pokaż mi to. I generalnie jest możliwość, żeby to sprawdzić i nikt nie robi problemu.

W chrześcijaństwie gdy powiesz, że nie wierzysz w boga, to jest tylko " Będziesz smażył się w piekle cholerny bezbożniku!".


Też o to chodzi co piszesz. Powiesz mu pokaż mi demona jakiegoś tam na A ..- on Ci go pokazuje według swoich wyobrażeń. Tak samo działa sugestia w hipnozie i co - hipnotyzer narzuci ci że za szafą kryje się nosorożec a ty go zobaczysz i będziesz się go lękał- ot wiedza. :D Słuchaj ale porównujesz dobrze - na mszach egzorcystycznych też to działa - pyk mdlejesz, patrzcie jak nim demon rzuca :lol: One obrazy tworzy pojmowanie, nie sprawdzaj obrazów a zagłębiaj się w to jaka jest struktura rzeczy, jak działa świadomość i mechanizmy postrzegania.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 02 lis 2018, 23:00

....A co do Pentagramów cóż ....jest to temat jak każdy inny i chętnie z ONE NIGHT na ten temat bym porozmawiała ...

Pentagramy? Dla mnie jedna wielka niewiadoma i ślepy strzał. Myślałem, że coś znajdę na ten temat, ale tak naprawdę to nikt nie wie skąd się wziął ten symbol i co on oznacza. Początkowo uznawano go za symbol doskonałości, był symbolem ochronnym przed złymi mocami, potem uznawano go za symbol ran jezusa, a potem go przechylono i uznano za symbol Szatana. A przecież pentagram jest starszy niż te wierzenia, które go wykorzystywały.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: OneNight » 02 lis 2018, 23:04

Słuchaj ale porównujesz dobrze - na mszach egzorcystycznych też to działa - pyk mdlejesz, patrzcie jak nim demon rzuca

Nie, nie, nie! Sataniści gardzą lenistwem! Jedyne co oni mogą mi przekazać, to wiedzę na temat jak sie go przywołuje i podobno jest to dosyć namacalne. Czyli że można to fizycznie zobaczyć. Za rączke nikt mnie nie prowadzi i nikt mi towarzyszyć nie będzie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 02 lis 2018, 23:14

OneNight pisze:
....A co do Pentagramów cóż ....jest to temat jak każdy inny i chętnie z ONE NIGHT na ten temat bym porozmawiała ...

Pentagramy? Dla mnie jedna wielka niewiadoma i ślepy strzał. Myślałem, że coś znajdę na ten temat, ale tak naprawdę to nikt nie wie skąd się wziął ten symbol i co on oznacza. Początkowo uznawano go za symbol doskonałości, był symbolem ochronnym przed złymi mocami, potem uznawano go za symbol ran jezusa, a potem go przechylono i uznano za symbol Szatana. A przecież pentagram jest starszy niż te wierzenia, które go wykorzystywały.


No tak jest, ale przywłaszczanie sobie go, tworzenie tej całej otoczki z wykorzystywaniem tej "gwiazdy" do dziwnych obrzędów jest nie na miejscu. Ja pięciokątną budowle ze stożkiem ku górze sprawdziłam i wiem ze zachodzą tam jakieś siły wraz z odpowiednim wirowaniem powietrza, stąd uważam ze to wiedza o naturze jest jakaś a nie o demonach ani bogach, no a rysunek- nie uważam ze coś może, bo tu raczej nie chodzi o płaszczyznę lecz o przestrzeń.
OneNight pisze:
Słuchaj ale porównujesz dobrze - na mszach egzorcystycznych też to działa - pyk mdlejesz, patrzcie jak nim demon rzuca

Nie, nie, nie! Sataniści gardzą lenistwem! Jedyne co oni mogą mi przekazać, to wiedzę na temat jak sie go przywołuje i podobno jest to dosyć namacalne. Czyli że można to fizycznie zobaczyć. Za rączke nikt mnie nie prowadzi i nikt mi towarzyszyć nie będzie.


Jeśli nie nakierujesz się na tę ich, tę samą sugestię, ze ma przyjść Szatan hmmm.. ale w zamiarze już to się kryje przecież i będzie zależeć od tego z czym ci się w twoim pojmowaniu ta nazwa skojarzy i to przywołasz.. ciemno to widzę.. Ty możesz tu pisać, że się nie boisz, ale prawda jest głęboko ukryta w twoim wnętrzu a strachy stamtąd wypłyną bez twojej woli. Psychika i walka z nią nie jest taka prosta jak wielu się wydaje, ze są tacy mocni. Pamiętaj ze istnieje nie tylko hipnoza ale i samohipnoza i że to działa.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 02 lis 2018, 23:54

Danut oczywiście że nie potrafię odpowiedzieć na wszystkie pytanie nie mam takiej mocy ani jako człowiek ani jako dusza ani jako teraźniejszy byt ..Natomiast mogę powiedzieć że masz wiedzę od podstaw na temat Wszechświata zachodzących w nim przemian ,na temat chrześcijaństwa rowniez .Twoim największym pragnieniem jest najwyższy poziom duchowy jaki może osiągnąć człowiek ,dusza ...I Ty już jasniejszesz pięknie gdyby nie te ciemne brązowo brunatne naleciałości ...Ty też to wiesz i dlatego czasem Tobie smutno i jesteś ciągle tak naprawdę nie miłe zaskoczona sobą ...więc Danut skup się na tym co zrobić żeby Twoja dusza była piękna ...bardziej niż to jak funkcjonuje Wszechświat bo ja.....mogę to swobodnie napisać mam piękna duszę nawet jakbym miała wytatuowany Pentagram na nadgarstku ...Wiesz że mają sens moje słowa ....powiem więcej że jeżeli w dalszym ciągu Właśnie Ty nie zmienisz kierunku swojego postępowania to zniszczysz ten cały blask który w chwili obecnej emanuje od Twojej osoby i szybciej nasz wyżej opisany ONE NIGHT będzie na wyższym poziomie duchowym niż Ty nawet że swoim ścisłym naukowym umysłem bo jest w fajnych pastelach niebieskim i zielonym więc to jest dobrze i Ty też to wiesz ...a jego zainteresowania satanizmem on jest ciekawy ale nie jest tym przesiąknięty nie ma w nim zła ....te kolorki na to wskazują ...to tyle w skrócie a ja cóż z moją fajna duszyczka na ramieniu i kto to wie może i z Pentagramem ....mam zamiar wybrać się w Góry Sowie a po co żeby podładować tam akumulatorem że względu na miejsca mocy i nie mam zamiaru rezygnować przy tym z wiary wBoga bo on mnie nigdy nie opuścił
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: danut » 03 lis 2018, 00:10

Hmm poziomy duchowe chcesz nakreślać... :D One same skierują każdego w przynależny mu świat, ich jest wiele i będzie wypracowanym efektem świadomości duszy każdego z nas, nikt ponad siebie nie przeskoczy. Dlatego tego co piszesz nie skomentuje, oceni to sama Wieczność. A co w tych Górach Sowich jest? :D Bo z tego co wiem to kierunek bardzo satanistyczny, sekciarski wręcz z wiarą w pozaziemskie cywilizacje też na nich się skupia. :D
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Takie coś dziwne ...

Postautor: Stara dusza 74 » 03 lis 2018, 00:19

Zrozum Danut że mi nie zależy na tym żeby Ciebie urazić choćby dlatego że w chwili obecnej jesteś osobą starsza niż ja ...(...ale wyłącznie w chwili obecnej ! :) powracasz gdy pojawiam się na forum nic nie dzieje się tak bez przyczyny kochana Danut .
Wolna dusza to rzadkość ale będziesz wiedział kiedy ją spotkasz bo poczujesz się dobrze ,bardzo dobrze kiedy będziesz blisko niej .
Awatar użytkownika
Stara dusza 74
 
Posty: 71
Rejestracja: 31 sie 2018, 19:19

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości