Strona 1 z 1

Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 14 lip 2019, 17:38
autor: Lukkarw
Hej
Jestem nowy interesuje się wywoływaniem podświadomości. Proszę was o pomoc. Czytałem ze nie da się tego zrobić samemu. Może jest ktoś kto mógłby pomoc i się spotkać ze mną żeby coś takiego przeprowadzić? Pozdrawiam serdecznie

Re: Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 14 lip 2019, 17:54
autor: odnowa
Rozmowa z terapeutą, psychologiem? Chyba to jest najbezpieczniejsze.
Jeżeli się nie boisz, to:
https://allegro.pl/oferta/wahadelko-nar ... 7989769166
:twisted:

Re: Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 14 lip 2019, 18:42
autor: jario
tym tutaj raczej nikt sie nie zajmuje ,bardziej musialbs poszukac na forach okultystycznych,ezoterycznych.

A co chcesz osiagnac poprzez takie wywolanie jaki mialby byc tego cel?

Re: Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 15 lip 2019, 18:51
autor: danut
Właśnie autorze tematu - czego i od kogo oczekujesz? Dlaczego chcecie korzystać z nieprofesjonalnych metod, co to znaczy wywołanie podświadomości nie można w tym temacie pominąć wiedzy psychiatrycznej oraz psychologicznej a także wniosków naukowych na temat hipnozy http://krytyka.org/hipnoza-jej-rozumienie-w-nauce/.

Re: Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 06 paź 2019, 11:21
autor: praktyk
Chcesz, aby ktoś Tobie pomógł i spotkał się z Tobą. To może warto podać z którego jesteś woj. a najlepiej powiatu. Nie ma takiego czegoś jak wywoływanie podświadomości. Jest wywoływanie duchów, albo kontakt z podświadomością.

Re: Wywoływanie podświadomości pomoc

Post: 06 paź 2019, 17:08
autor: tadyszka
Lukkarw pisze:Hej
Jestem nowy interesuje się wywoływaniem podświadomości. Proszę was o pomoc. Czytałem ze nie da się tego zrobić samemu. Może jest ktoś kto mógłby pomoc i się spotkać ze mną żeby coś takiego przeprowadzić? Pozdrawiam serdeczniePrzede wszytskim witam ciebie na forum. Widze ze mozesz kojarzyc spirytyzm tylko jako wywolywanie duchow, co niestety nie jest prawda.
Pamietaj z jakiegos powodu ten swiat niematerialny jest zablokowany dla nas, tylko osoby z okreslonym powolaniem lub z okreslonego powodu maja takie doswiadczenia. To nie jest plac zabaw, wrecz bym powiedziala ze moze byc to pole bitwy jezeli nie poradzisz sobie z tym doswiadczeniem.

Jednak praca z podswiadomoscia jest olbrzymim narzedziem do samorozwoju badz podnoszeniu wibracji. Jezeli chcesz zaczac sie rozwijac duchowo zapraszam do medytacji, uwaznosci czy autohipnozy.