Bo chce miec doroslego syna zawsze przy sobie.....

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Bo chce miec doroslego syna zawsze przy sobie.....

Postautor: Xsenia » 07 wrz 2019, 22:22

danut pisze:Nie, nie mają takiej mocy by zabierać stąd bliską osobę, a nadto byłoby to posunięciem łamiącym prawa, które zarządzają życiem i śmiercią.

Hm a jak ma się to do "złych" dusz, które namawiają żywych do samobójstwa? Być może nie mordują bezpośrednio, ale dusze z tamtego świata mają wpływ na dusze żyjące na tym świecie (poprzez przekazy, sny, itp.). Jeśli więc mają na nas wpływ obce dusze, to dlaczego bliskie nie miałyby mieć takiej możliwości?
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.

Re: Bo chce miec doroslego syna zawsze przy sobie.....

Postautor: danut » 07 wrz 2019, 22:50

Xseniu - wpływ jest wpływem a moc jest mocą, to nie jest jedno i to samo. Od Ciebie jednak zależy to - czemu i komu ulegasz i tyczy się to wielu kwestii, także tych w naszym świecie i tu nie trzeba sięgać po taką wiedzę aż tak daleko. Decyzja należy do Ciebie, znane są także przypadki jak bardzo silna wola życia zatrzymuje nas tutaj, takie, gdy żadne diabelskie moce nie potrafiły jej złamać. Znam te przekazy, np. "przyjdę po Ciebie" w śnie - wypowiedziane przez kogoś znanego nam z tego życia a już nieżyjącego, tylko wiedz jedno - na tamtym poziomie zachodzi wymiana informacji z nami i wtedy zawsze twoja dusza na podejmowane tam kroki musi wydać zgodę. Nie bójcie się zmarłych, a żywych, bo odebrać drugiemu to życie mogą tylko oni. Co jeszcze mogę dodać ;) - jesteśmy powielani, żyjemy w wielu rzeczywistościach naraz, zatem bezsensu byłoby przenoszenie nas z jednej rzeczywistości do drugiej, tym bardziej, że dusza stąd nie pochodzi, tu się nie naradza, a tu przychodzi tak samo jak gdzie indziej, bo ma takie możliwości. Takie kroki zamiary i wiarę mogą szerzyć tylko żywi czy nawet i ci zmarli przed którymi zamknięta jest jeszcze droga do tej wiedzy.
danut

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi