"Wszystko jest dla ludzi", "trzeba znać umiar"

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: "Wszystko jest dla ludzi", "trzeba znać umiar"

Postautor: ronald73 » 27 paź 2019, 19:16

Odnowa, nie do mnie żeby o tym zdecydować, ale naprawdę liczysz na to że zaraz od Boga dostaniesz te same leczące dary które Jezus posiadał?

Być dobrym człowiekiem, mieć dużo miłości i bardzo dużo chęci do tego zadania to nie wystarczy żeby zostać leczącym medium.

Bądź świadomy że jeśli pacjent cierpi Ty będziesz musiał za to odpowiadać nie tylko na ziemi, ale i również po tamtej stronie. Jesteś na to gotowy?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: "Wszystko jest dla ludzi", "trzeba znać umiar"

Postautor: danut » 27 paź 2019, 19:37

ronald73 pisze:Odnowa, nie do mnie żeby o tym zdecydować, ale naprawdę liczysz na to że zaraz od Boga dostaniesz te same leczące dary które Jezus posiadał?

Być dobrym człowiekiem, mieć dużo miłości i bardzo dużo chęci do tego zadania to nie wystarczy żeby zostać leczącym medium.

Bądź świadomy że jeśli pacjent cierpi Ty będziesz musiał za to odpowiadać nie tylko na ziemi, ale i również po tamtej stronie. Jesteś na to gotowy?


"Odpowiedzieć" to nie jest dokładnie to słowo. Zdejmując kubit informacyjny z kogoś o składzie "choroba, ból, cierpienie" nie pozbędzie się go ot, tak sobie, ktoś będzie musiał się z tym zmierzyć "oko w oko" i albo uzdrawiający da temu takie wyzwanie i przyjmie to na siebie, wygra i pokona, bo tak silna jest jego wiara i przekonanie, albo stanie się tego niewolnikiem i teraz wszystkie za i przeciw przemyślcie - co macie zamiar spowodować, dlaczego, w imię kogo i czego, jakie mogą być skutki? Czy warto? Bo ja mam jedną bardzo ważną uwagę - Nie należy z siebie robić ofiary, by nie żerowali na nas tacy

https://zdrowepasje.pl/content/czujesz- ... 8XkuI0ItOQ
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: "Wszystko jest dla ludzi", "trzeba znać umiar"

Postautor: Xsenia » 30 paź 2019, 10:29

Nie rozumiem tych zdań negujących. Człowiek wybrał sobie cel, chce go realizować, by to zrobić chce się uczyć. Cel: leczenie ludzi, jak najbardziej prawidłowy i dobry. To o co wy się czepiacie? Że dodał hasło "jak Jezus"? A co za różnica czy jak Jezus, czy jak Religa? Najważniejsze, że to dobry cel Odnowo. Tego sie trzymaj i nie zwracaj uwagi na słowa krytyki.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości