Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: czarnyMag » 01 lut 2017, 14:03

stefan12 pisze:
czarnyMag pisze:Ty wierzysz i ja Cię pytam dlaczego Piotr "skała" wyparł się Was w Antiochii?


Bo to grzeszny człowiek był i miał nieznośną tendencję do wypierania się tych, których kochał. Ale my mu wybaczyliśmy.


Wybaczyliście w oparciu o wiarę którą wam podał na złotej tacy Szaweł z Tarsu! :twisted: faryzeusz którego żekomo oślepiło światło Jezusa i się nawrócił - a prawda jest taka, że Jezus nikogo nigdy nie skrzywdził! Więc Szawła - protoplastę religii obecnej oślepiło światło..... ? demona :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: danut » 01 lut 2017, 14:24

Nataszo, amico i czarny magu - urodzeni po 1989 roku krzewiciele jedynie słusznej prawdy, fałszywi prorocy- odnośnie szerzonych bzdur waszych : "Dzisiaj (1989r.) wiele istot z Boga ponownie się wcieliło, aby rozpowszechniać posłanie miłości, które znowu objawiłem i objawiam i aby zbudować Królestwo Boże na ziemi." :D - Tak, to Wasze czasy- coście zbudowali, jaką moralność posiadacie, bo my doskonale wiemy do czego doprowadziła Was zbyt duża swoboda w waszym wychowaniu i bezmyślne oddanie Wam władzy. Doprowadziła do upadku kultury i inteligencji. Cały świat się teraz nad tym głowi, gdzie popełnił błąd, bo dostrzegł ten proces cofania się w rozwoju człowieczeństwa. Otumanienie i niechęć do uczenia się. Nataszo - Doskonale wiem jakim cytatem do prób wbijania do głów swoich fałszywych przekonań i nawoływania innych do wstąpienia w swoje szeregi posługiwali się Świadkowie Jehowi, a chodziło mi o to, że go nad interpretowali siebie chcąc wyświęcić, wywyższyć, posadzić siebie na stołki, by to im przypadło nauczanie narodów. Ta manipulacja posługuje się wciąż tym samym chwytem :D Ale niestety my ją już znamy i już tak łatwo nie przejdzie , bo ludzie inteligentni potrafią patrzeć, oni potrafią jeszcze myśleć, nie myślcie, ze wszyscy stumanieli.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: czarnyMag » 01 lut 2017, 14:32

danut pisze:Nataszo, amico i czarny magu - urodzeni po 1989 roku krzewiciele jedynie słusznej prawdy, fałszywi prorocy- odnośnie szerzonych bzdur waszych : "[b]Dzisiaj (1989r.) wiele istot z Boga ponownie się wcieliło, aby rozpowszechniać posłanie miłości, które znowu objawiłem i objawiam i aby zbudować Królestwo Boże na ziemi."


Ja od siebie - udowodnij jedną prawdę tego świata! Prawdę w którą wierzysz np. że to "fałszywi prorocy" wyszło z ust Jezusa a nie mistrza kłamstwa! Udowodnij (spróbuj) cokolwiek na co się Sama powołujesz w swej wierze (jaka by ona nie była), że to w co wierzysz pochodzi od wyższego bytu a nie od niższego! Potrafisz? Myślę, że nie! I dlatego tak się miotasz :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: Natasza » 01 lut 2017, 14:39

co ty mi danut metryki ustalasz ?
co świadków oczywiście , że sobie przyporządkowali liczbę 144 tys - a niech ją biorą w całości, Tobie zostawiłam wiarę w świętych a im te tysiace :lol: :lol: :lol:
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: Estia72 » 01 lut 2017, 14:43

Tak na marginesie nawrocenia... :D

Jakos dziwnie rowniez nawrocil sie cysorz Konstantyn :twisted:

Przed nawroceniem nienawidzil chrzescijan a po rzekomym nawroceniu... zaprzestal mordowania chrzescijan...ale zaczol hmm....mordowac wyznawcow innych wierzen tym razem niechrzescijanskich z taka sama zawzietoscia ich scigajac i mordujac... :lol: :twisted:

Toc to byl zacny przyklad chrzescijanina.... czyz nie ??? :lol: ;) i budowniczego waszego kosciola czyli synagogi Satany... :lol:
Wiec..... Bracia w wierze chwytajcie za miecz i za przykladem waszego nawroconego brata wycinajcie wszystkch co nie z wami.... :evil:

Wedle waszych starszych braci w wierze tkz. ludow ksiegi "goje" to istoty bez duszy ktore maja sluzyc temu narodowi wybranemu....i zabijanie ich to nie "grzech" a wedle najnowszego czyt. najmlodszego wynalzku ludow ksiegi czyli islamu za rowno wy goje a raczej psy... jak i judajczycy jestescie wielkim wrogiem ktorego nalezy unicestwic...tak mowi ich/wasz bog....oni rowniez czekaja na powrot Mesjasza-Jezusa....

Czemu czcigodne wasze ksiegi o tym milcza....????
"Na poczatku Bog ktory jest plomieniem stworzyl Niebo i Niebian"
Awatar użytkownika
Estia72
 
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2015, 13:15
Lokalizacja: Manchester, Anglia

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: Nikita » 01 lut 2017, 14:47

Dla mnie Jezus jest bardzo wazny...jest oswieconym, mistrzem , Bogiem....ale kosciol niestety pobladzil...kosciola nie za bardzo potrzebuje ale Boga, Jezusa tak....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: czarnyMag » 01 lut 2017, 14:50

Estia72 pisze:Tak na marginesie nawrocenia... :D

Jakos dziwnie rowniez nawrocil sie cysorz Konstantyn :twisted:

Przed nawroceniem nienawidzil chrzescijan a po rzekomym nawroceniu... zaprzestal mordowania chrzescijan...ale zaczol hmm....mordowac wyznawcow innych wierzen tym razem niechrzescijanskich z taka sama zawzietoscia ich scigajac i mordujac... :lol: :twisted:

Toc to byl zacny przyklad chrzescijanina.... czyz nie ??? :lol: ;) i budowniczego waszego kosciola czyli synagogi Satany... :lol:
Wiec..... Bracia w wierze chwytajcie za miecz i za przykladem waszego nawroconego brata wycinajcie wszystkch co nie z wami.... :evil:

Wedle waszych starszych braci w wierze tkz. ludow ksiegi "goje" to istoty bez duszy ktore maja sluzyc temu narodowi wybranemu....a wedle najnowszego czyt. najmlodszego wynalzku ludow ksiegi czyli islamu za rowno wy goje jak i judajczycy jestescie wielkim wrogiem ktorego nalezy unicestwic...tak mowi ich/wasz bog....oni rowniez czekaja na powrot Mesjasza-Jezusa....

Czemu czcigodne wasze ksiegi o tym milcza....????


I tu została kwintesencja wszystkich wyznań Ziemi zawarta! Należałoby tylko jeszcze sprawdzić czy Pan Kardek wziął ślub w świątyni i dobiliśmy gwoździa do trumny :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: Natasza » 01 lut 2017, 14:52

nie na darmo Istoty z innej części wszechświata /wymiaru powiedziały mi o zabijaniu się w obrębie tego samego gatunku
jedne z ulubionych piosenek gdy jestem w moim świecie gdzie stawiam milion pytań
Mylene Farmer-Jean Louis Murat ,, Regrets,,
Enigma ,, Why?,,
Daniel Bloom , Mela Koteluk ,, Katarakta,,
Awatar użytkownika
Natasza
 
Posty: 2391
Rejestracja: 24 wrz 2015, 12:12

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: danut » 01 lut 2017, 15:09

Wiecie jak wygląda rozmowa gdy włącza się w nią głuchy i ślepy? Tak jak ta powyżej.

-
Natasza pisze:co ty mi danut metryki ustalasz ?
co świadków oczywiście , że sobie przyporządkowali liczbę 144 tys - a niech ją biorą w całości, Tobie zostawiłam wiarę w świętych a im te tysiace :lol: :lol: :lol:
w odpowiedzi na : "Nataszo, amico i czarny magu - urodzeni po 1989 roku krzewiciele jedynie słusznej prawdy, fałszywi prorocy- odnośnie szerzonych bzdur waszych : "Dzisiaj (1989r.) wiele istot z Boga ponownie się wcieliło, aby rozpowszechniać posłanie miłości, które znowu objawiłem i objawiam i aby zbudować Królestwo Boże na ziemi."
:lol:

Nie wyznaje bzdur szerzonych przez świadków Jehowy, podobnie jak i Waszych nie uznam i żadnego przesłania proroctwa jakiejś św. Gabrieli, którą zacytowałam, a którą to Wy się zachwycacie, uznając je za prawdziwe. Zatem kto szuka świętych i w świętych wierzy ja, czy Wy?
czarnyMag pisze:Ja od siebie - udowodnij jedną prawdę tego świata! Prawdę w którą wierzysz np. że to "fałszywi prorocy" wyszło z ust Jezusa a nie mistrza kłamstwa! Udowodnij (spróbuj) cokolwiek na co się Sama powołujesz w swej wierze (jaka by ona nie była), że to w co wierzysz pochodzi od wyższego bytu a nie od niższego! Potrafisz? Myślę, że nie! I dlatego tak się miotasz :twisted:

Wszystko w co wierzą co dotknęłam osobiście i co przekazałam - uzasadniłam, zrób tak samo Ty, bo Ty tego nie zrobiłeś, a bełkoczesz wciąż jakieś hasełka oparte o okultyzm i wielbisz Demony. Fałszywi prorocy - tysiące ich jest i wciąż tworzą się nowi, a ile przepowiedni wyssanych z palca z określaniem liczb i dat i wskazywaniem na wybranych to już było i nic z nich się dotychczas nie spełniło, a te bajania wciąż są przetwarzane na nowo i przesuwane w czasie. I to wystarczy by uznać je za fałsz. Kolejny fałsz oparty o to samo.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego Jezus umarł na krzyżu ?

Postautor: czarnyMag » 01 lut 2017, 15:12

Natasza pisze:nie na darmo Istoty z innej części wszechświata /wymiaru powiedziały mi o zabijaniu się w obrębie tego samego gatunku


Natasza zapytaj je jeszcze czym jest budowla w kształcie piramidy na Antarktydzie? (to tak poza tematem - ciekawość). W sumie nie odbiegam od tematu bo interesuje mnie również czy Jezus umierając na krzyżu miał świadomość że "to" tam jest :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości