Kim jest Bóg?

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Kim jest Bóg?

Postautor: jario » 23 lis 2019, 00:15

https://youtu.be/2qWp1jlStzo

Swietny wyklad na temat tego kim jest Bog.Polecam,niestety potrzebna znajomosc angielskiego lub portugalskiego
Mistrz pojawia się tylko wtedy, kiedy uczeń jest gotowy ...
Awatar użytkownika
jario
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 464
Rejestracja: 15 gru 2009, 17:09
Lokalizacja: Wedel

Re: Kim jest Bóg?

Postautor: alexis200 » 30 sty 2020, 01:14

Kim jest Bóg

temat rzeka, i w pewnym sensie TAJEMNICA ale można ją zgłębiać i osiągnąć jakieś widzenie i poznanie na danym poziomie świadomości,

mi BÓG jawi się Wszech-duch Istnienia, jako Świadoma Energia Życia której jesteśmy cząstką jak sobie to uświadomimy [Jezusowe - Ja i Ojciec jedno jesteśmy]

To dla mnie Czysta Miłość - Stan Harmonii - Spokoju - w którym nie ma złych emocji, agresji, gniewu .

pozdr
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 16:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Kim jest Bóg?

Postautor: danut » 30 sty 2020, 05:41

alexis200 pisze:Kim jest Bóg

temat rzeka, i w pewnym sensie TAJEMNICA ale można ją zgłębiać i osiągnąć jakieś widzenie i poznanie na danym poziomie świadomości,

mi BÓG jawi się Wszech-duch Istnienia, jako Świadoma Energia Życia której jesteśmy cząstką jak sobie to uświadomimy [Jezusowe - Ja i Ojciec jedno jesteśmy]

To dla mnie Czysta Miłość - Stan Harmonii - Spokoju - w którym nie ma złych emocji, agresji, gniewu .

pozdr

Tak. Wszelkie zło powoduje naruszenie tej harmonii i to już nie jest Bóg. To jest to co sami tworzymy złymi emocjami, z niewiedzy, z lekkomyślnego podejścia do sprawy.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości