Prośba o wskazówkę

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Prośba o wskazówkę

Postautor: Monna » 04 lut 2020, 17:19

Witam serdecznie was kochani , jestem tu nowa. Znalazlam to forum przeszukujac internet , szukajac odpowiedzi na wiele pytan ktore mnie nurtują. Szukam wskazówki a wiem że to forum jest dobrym miejscem na uzyskanie odpowiedzi . Szukam kogoś kto mógł by skontaktować się z moim ukochanym narzeczonym. Może jest tutaj ktoś kto może mi pomóc . Może ktoś z was mógł by mi pomóc lub chociaż wskazać odpowiednią osobę , kogoś kto jest zaufany według was. Wiem ze on też bardzo by chciał się ze mną skontaktować. Czuje czasem ze dzieje się wiele rzeczy które wskazują na jego obecność . Niestety sama nie wiem jak się za to zabrać gdyż moja rozpacz jest tak ogromna ze nawet nie wiem jak zacząć. . Witam się z wami i czekam na odpowiedzi .
Ostatnio zmieniony 04 lut 2020, 20:30 przez Monna, łącznie zmieniany 1 raz
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Wskazówka

Postautor: Monna » 04 lut 2020, 20:28

Kochani nikt się nie znajdzie kto mógł by mi pomóc, naprowadzic od czego zacząć, gdzie szukać? Wiem ze jest tu wiele osób które mają kątakty ze zmarłymi może ktoś z was mógł mi pomóc . Pozdrawiam ciepło
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: Xsenia » 04 lut 2020, 20:41

Witaj serdecznie.
Na początek przyjmij najszczersze kondolencje.
Gdy odchodzi nam bliska osoba bardzo wiele ludzi chce sie z tą osobą skontaktować, ale to tak nie działa. Dusze bliskich najczęściej kontaktują sie z nami nie przez medium, tylko w snach. Jeżeli dotychczas twój narzeczony ci się nie śnił, to poczekaj. W snach bliscy przekazują nam informacje, które czasami trzeba wytłumaczyć. I wtedy możemy na tym forum bardziej pomóc.
Owszem jest tu parę mediów, ale oni nie wchodzą na forum codziennie. Musisz się wiec uzbroić w cierpliwość.
Trzymaj się cieplutko. A jeśli czujesz potrzebę to pisz tutaj o czymkolwiek. Czasem opowiadanie o bliskiej osobie, która zmarła pomaga nam przejść żałobę.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: Monna » 05 lut 2020, 10:04

Dziękuję ci Xseniu za odpowiedź. Racja pojawia się w snach. Ale nie umiem się z nim w nich komunikować, To jest strasznie trudne. Ale wiem że on próbuje . Mam ogromną nadzieje ze ktoś na forum jeszcze się odezwie. Pozdrawiam.
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: fruwla » 05 lut 2020, 13:38

Monna pisze: Racja pojawia się w snach. Ale nie umiem się z nim w nich komunikować, To jest strasznie trudne.

Witaj Monna :)
przyjmij i ode mnie wyrazy wspolczucia.
Jesli chodzi o kontakty z Dusza narzeczonego, to mysle, ze za wiele oczekujesz... Sam fakt, ze ukochany pojawia sie w snach, swiadczy o tym, ze On nadal TAM istnieje i potrafi dac Ci znak.
To juz jest wyrazna forma komunikacji, bo nie kazda Dusza tak czyni.
Ty ze swojej strony , tez komunikujesz, przesylajac mu swoje mysli, uczucia i emocje, ktore moze nie wszystkie, ale jakas ich czesc na pewno do Niego docieraja.
Mozesz tez pocwiczyc metody panow: Bruce Moen i Robert A. Monroe.
Jesli chodzi o Medium, to osobiscie moge polecic pana Paul Meek ( jezyk angielski lub niemiecki).
Wiele tez slyszalam o panu Jasnowidzu z Czluchowa.

pozdrawiam
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: danut » 05 lut 2020, 21:47

Monna, czy Ty odczytałaś wiadomość prywatną?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: Monna » 05 lut 2020, 22:01

Witam Cię Droga Fruwla i tobie również dziękuję za odpowiedź , powiedz mi co dokładnie rozumiesz przez słowa
"Sam fakt, ze ukochany pojawia sie w snach, swiadczy o tym, ze On nadal TAM istnieje"
Co znaczy według ciebie " ze On nadal TAM istnieje " ?
Nie rozumiem tego. Najbardziej mnie nurtuje słowo " nadal ". Mogla bys rozszerzyć swoją wypowiedź. Co do snów , są tak realistyczne ,jestem pewna że to On w nich jest , i to napewno .
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: Monna » 05 lut 2020, 22:06

danut pisze:Monna, czy Ty odczytałaś wiadomość prywatną?

Oczywiście.
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: Monna » 05 lut 2020, 22:24

fruwla pisze:Mozesz tez pocwiczyc metody panow: Bruce Moen i Robert A. Monroe.
Jesli chodzi o Medium, to osobiscie moge polecic pana Paul Meek ( jezyk angielski lub niemiecki).
Wiele tez slyszalam o panu Jasnowidzu z Czluchowa


Dziękuję będę próbować napewno.
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Prośba o wskazówkę

Postautor: danut » 05 lut 2020, 22:25

" Najbardziej mnie nurtuje słowo " nadal "" - To wszystko zależy od tego jaki kto ma wyrobiony pogląd na temat życia i śmierci. Dla mnie nie ma nadal. Są przejawy i zjawiska, jest wieczność Sama ta śmierć jest tylko jednym z przejawów życia wiecznego, dopóki Dusza działa, chce działać, chce się stawać. "To co było , lub będzie nawet już jest". Taki to skomplikowany Schemat.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości