Życie po śmierci

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Życie po śmierci

Postautor: Monna » 12 lut 2020, 11:38

Drodzy forumowicze , zastanawia mnie wasz pogląd na temat życia po śmierci lub też według wielu kolejny etap , faza czy też jego brak .
Bardzo bym chciała żeby każdy wypowiedział się na ten temat co sądzi . Co sie dzieje z człowiekiem po śmierci, co nas tak naprawdę czeka ??
Co myślicie o tym ze się spotkamy na przykład z bliskimi i w jaki też sposób będzie przechodzić ten etap ?
Gdzie tak naprawdę się udajemy? Co sądzicie na temat piekło - niebo- czyściec? Wiem ze też są teorie o innym wymiarze czy czasoprzestrzeni . Myślę że to bardzo ciekawy ale i obszerny temat może chcielibyście się podzielić swoimi poglądami i opiniami .
Pozdrawiam was serdecznie .
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Życie po śmierci

Postautor: Xsenia » 12 lut 2020, 11:51

Monna z tymi pytaniami powstało już bardzo wiele wątków. Poszukaj proszę:)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Życie po śmierci

Postautor: fruwla » 12 lut 2020, 15:24

Monna pisze:Drodzy forumowicze , zastanawia mnie wasz pogląd na temat życia po śmierci lub też według wielu kolejny etap , faza czy też jego brak .
Bardzo bym chciała żeby każdy wypowiedział się na ten temat co sądzi .

Monna, jakos juz przestalam wierzyc w Twojego Narzeczonego........prawdopodobnie zaprzeczysz....mimo tego nie wierze :?
Wyglada mi raczej na to, jakbys przeprowadzala tu jakas ankiete lub miala zamiar pisac publikacje na temat : "Poglady z Forum Spirytystow" :shock:
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Życie po śmierci

Postautor: Ryszard » 12 lut 2020, 20:35

Tak jak i ja
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Życie po śmierci

Postautor: Monna » 12 lut 2020, 20:57

Monna, jakos juz przestalam wierzyc w Twojego Narzeczonego........prawdopodobnie zaprzeczysz....mimo tego nie wierze  
Wyglada mi raczej na to, jakbys przeprowadzala tu jakas ankiete lub miala zamiar pisac publikacje na temat : "Poglady z Forum Spirytystow"

Jejku nie sądziłam że to tak może wyglądać ? Niestety nie prowadzę żadnej ankiety chociaz wolała bym zeby moja wizyta tutaj byla powodem prowadzenia ankiet . Raczej mam bardzo wiele pytań których wcześniej nie zadawałam :( dla mnie to świat zupełnie nowy . Prowadząc idylliczne życie , gdy człowieka spotyka tragedia pojawia się poprostu wiele pytań bez odpowiedzi i ogromna ilość wątpliwości .

Pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 12 lut 2020, 23:10 przez Monna, łącznie zmieniany 1 raz
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Życie po śmierci

Postautor: Monna » 12 lut 2020, 21:03

Xsenia pisze:Monna z tymi pytaniami powstało już bardzo wiele wątków. Poszukaj proszę:)

Jasne dziękuję, chyba zanim założę kolejny nowy temat przeszukam forum .
Dziękuję za rade .
Monna
 
Posty: 22
Rejestracja: 04 lut 2020, 17:03

Re: Życie po śmierci

Postautor: soldado » 13 lut 2020, 11:06

Monna pisze:Drodzy forumowicze , zastanawia mnie wasz pogląd na temat życia po śmierci lub też według wielu kolejny etap , faza czy też jego brak .
Bardzo bym chciała żeby każdy wypowiedział się na ten temat co sądzi . Co sie dzieje z człowiekiem po śmierci, co nas tak naprawdę czeka ??
Co myślicie o tym ze się spotkamy na przykład z bliskimi i w jaki też sposób będzie przechodzić ten etap ?
Gdzie tak naprawdę się udajemy? Co sądzicie na temat piekło - niebo- czyściec? Wiem ze też są teorie o innym wymiarze czy czasoprzestrzeni . Myślę że to bardzo ciekawy ale i obszerny temat może chcielibyście się podzielić swoimi poglądami i opiniami .
Pozdrawiam was serdecznie .


Bardzo dużo odpowiedzi na swoje pytania, znajdziesz w tej książce, która jest także w pdf ie.

KLIK
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Życie po śmierci

Postautor: Nikita » 13 lut 2020, 16:40

no i dlatego to forum wymniera bo zamiast pogadac to ludzie odsylaja nowa osobe do starych watkow...i to jeszcze w tak malo sympatyczny sposob...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie po śmierci

Postautor: Nikita » 13 lut 2020, 16:42

Monna ja wierze, ze po smierci wracamy do naszego Domu...miejsca , ktore jest naszym Domem pomiedzy wcieleniami...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie po śmierci

Postautor: soldado » 15 lut 2020, 00:51

Nikita pisze:no i dlatego to forum wymniera bo zamiast pogadac to ludzie odsylaja nowa osobe do starych watkow...i to jeszcze w tak malo sympatyczny sposob...


Nikitko, ale skoro Ty też tutaj jesteś, to znaczy, że można jeszcze jednak tutaj pogadać :)
Na każdym forum nie wszystko może się nam spodobać, jednak uważam, że to akurat forum jest bardzo tolerancyjne.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości