Co to było znowu ... ???

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Co to było znowu ... ???

Postautor: BlackAngel1010 » 15 lut 2020, 21:03

Witajcie ...Jestem tu zawsze ,kiedy się coś dzieje "mocniej , bardziej..."
Dziś chciałam napomknąć o ubiegłej nocy ... Oczywiście bezsennej .
Już Gdy się kładłam zauważyłam dość nasilony ruch wokół . Przemieszczające się cienie nachalnie jak nigdy weszły do mojej sypialni .
Przeważnie się kręcą w kuchni , ale tym razem byly i obok mnie ...
Przyzwyczaiłam się do ich obecności , choć na ogół zachowują się grzecznie .
Tym razem jednak było trochę inaczej .
Koło godziny 1.00 się położyłam i zasnęłam wkrótce ...
Śniła mi się dziwna sytuacja ...
Był facet , który chciał mnie przed czymś ostrzec - mówił coś o zwierzętach ,ale nie bardzo zrozumiałam o co chodzi - na myśl mi przyszło tylko to , że ostatnio dziki kot wszedł mi do domu ... Nie wiem czy to miało jakiekolwiek znaczenie .
Powiedział też coś,że gdyby wiedział,ze potrzebna mi pomoc, to by wziął jeszcze kogoś (niewiem czy chodziło o oczyszczenie czy wygnanie ...tak czy inaczej związane z tym tematem) .
Spojrzałam tylko za siebie , bo jakiś cień mi przemknął w kierunku drzwi od kuchni (rozmawialiśmy w korytarzu) .
I urwał mi się film ... Nagle leżałam przy jakimś płocie czy czymś - miejsce było strasznie niewyraźne . Ale najbardziej przeraził mnie dźwięk .
Ostry , przeszywający i metaliczny . Dostałam objawów paniki . Płytki oddech ...zaczełam się modlić .... Pierwsze co mi do głowy przyszło . Po 3 czy 4tej modlitwie zaczęło się uspokajać , ale ten dzwięk mam nadal w uszach . Coś jakby krajzega zmieszana z piłą do metalu ,hamowaniem pociągu i bliżej nieokreślonym piskiem .
Poczułam się jak bym umierała ...
Wiem,że było to związane z aktywnością wczorajszą , bo po tym długo nie mogłam zasnąć . Pół nocy się kreciłam ...
Troszkę oczyściłam pokój ... dzieciakom położyłam za główkami szatki od chrztu ....
Zdecydowałam się iść spać , jak poczułam ,że robi się ciepło i kiedy napięcie zeszło. Nie umiem tego określić , ale to się czuje...
Niewiem ... może to głupie, ale mam wrażenie,ze robią się coraz bardziej nachalne ...
Co powinnam zrobić ? Po co one się tu schodzą ? ???
Awatar użytkownika
BlackAngel1010
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:55

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: allithea » 17 lut 2020, 15:32

Nie wiem dlaczego, ale trochę mam takie odczucie, jakby ktoś sobie z Ciebie drwił. Te cienie, one czują Twój strach i momenty, w których jesteś bardziej podatna na sygnały. Dostrzegasz je i czujesz wyraźniej. Odbieram to w ten sposób, taką mam intuicję.

Swoim postem przypomniałaś mi wizyty cieni sprzed jakiś 15 lat. Budziłam się, a delikwent siedział na fotelu przy moim łóżku, żeby zaraz się rozproszyć. Im bardziej dostrzegałam, wyczuwałam obecność tych postaci, tym było ich więcej. Doszło do tego, że bałam się spać w nocy sama, włączałam radio, żeby mieć chociaż pozorne wrażenie obecności kogoś namacalnego w pokoju. Myślałam, że wariuję albo że zaraz czeka mnie opętanie.

Cienie przychodziły, nawet czasem przybierały formy fantazyjnych zwierząt, żerując na moim strachu. Doszło nawet do tego, że jeden z nich (tak to czuję), próbował mnie przestraszyć tak bardzo, że w śnie przekazał mi komunikat, że jestem duszona. Przebudziłam się w lekkim amoku, ale dalej nie mogłam oddychać. Widziałam tylko ręce wydostające się z ciemności i obejmujące moją szyję. Pamiętam, że wieża radiowa działała (wyświetlały się wizualizacje), ale ja nie słyszałam żadnego dźwięku. Czułam walące w klatce piersiowej serce, dociśnięcie do własnego ciała. Byłam przerażona jak nigdy dotąd.

I wtedy przyszła pomoc, która cienie przegoniła. Jestem pewna, że to był mój Opiekun. Przybył jakby zza mnie, z energią tak czystą i spokojną, jaśniejącym ciepłem, że ten złośnik, który próbował wywołać we mnie wrażenie, że mnie naprawdę udusi, uciekł natychmiast. Pamiętam, że poderwałam się wtedy do pozycji siedzącej natychmiast. Radio było już wyłączone a ja słyszałam jak cień tłucze się wewnątrz, schodząc coraz niżej, ścian manifestując swoje niezadowolenie, że został przepędzony i wrócić nie może.

A mnie opiekun objął swym ciepłem i uspokoił. Pamiętam ten stan błogości, spokoju. Zasnęłam natychmiast choć jeszcze przed chwilą byłam pewna, że umieram (wtedy jeszcze nie miałam wiedzy, pewności siebie, które dziś sprawiają, że odganiam cienie, że wiedzą, że się ich tak naprawdę nie boję).

Jeżeli czujesz się niepewnie, martwisz o dzieci - postaraj się skontaktować z opiekunem, poprosić o wsparcie. Warto mieć kogoś po swojej stronie, żeby swobodniej się czuć i przy tym więcej odbierać.

Ja cienie też nadal spotykam. W ostatnim czasie miałam dwa spotkania z nimi. Jeden w śnie, i muszę przyznać, że dawno nie czułam tak negatywnej energii. Kiedy w śnie rozpostarły się z hukiem drzwi (cień je otworzył myślami), to uderzyła we mnie złość, zawiść, zazdrość i wściekłość. Nie wiedziałam jakie mają źródło, ale czułam je wyraźnie. Na początku trochę się przestraszyłam, czułam jakby te emocje próbowały mnie naznaczyć, bałam się, że nimi przejdę. Ale zaraz potem odsunęłam to od siebie. Dosłownie w śnie przekazałam nadawcy, że się go nie boję, że dam sobie z tym radę. Oczywiście odczuwałam szereg nieprzyjemnych wrażeń, ale odepchnęłam od siebie te złe emocje, a cień odszedł. Stąd wiem, że nie chciał mojej pomocy, ale żeby mnie zarazić tym, co negatywne, wywołać we mnie strach i podporządkowanie.

A drugi cień przyszedł pewnego wieczoru do mojego mieszkania. Nie byłam wówczas w pełni trzeźwa (zapaliłam sobie) i przez chwilę myślałam, że to efekt mojej nietrzeźwości, ale reakcja psa utwierdziła mnie w przekonaniu, że to nie projekcja mojego mózgu i nie jesteśmy sami. Pies nagle stracił całą pewność siebie, rozglądał się w przestrzeni przestraszony, ale nieagresywny. Był nieustannie blisko mnie, ale kiedy energia gościa była bardziej wyczuwalna, wycofywał się i zastygał jak sparaliżowany stracgem i niepewnością. Jakby nie wiedział jak reagować. Przejęłam ten strach przez moment, było to uczucie okropne, paraliżujące umysł i ciało. Emocje naszego wizytatora na mnie zaczęły wpływać jeszcze mocniej przez to, że sobie zapaliłam, więc byłam wyciszona, bardziej skupiona na szczegółach, z inną głową. Chwilę mi zajęło zanim otrząsnęłam się z tych negatywnych emocji.

I, ostatecznie, ten cień niczego ode mnie nie chciał. Chyba wpadł do nas przypadkiem, ale był napełniony tak silnie złymi emocjami, że go zauważyliśmy. Później po prostu sobie poszedł. Pies zaczął zachowywać się normalnie (tzn. swobodnie i bez widocznego stresu), ja też się uspokoiłam, wzięłam kąpiel i poszłam spać.

Opisałam Ci własne przeżycia, żeby podzielić się spostrzeżeniem, że czasem te cienie przychodzą, żeby czerpać radość z naszych lęków i naszego niezorientowania w rzeczywistości, spowodowanego materią i tym, jak nas wychowano. Czasami czegoś od nas potrzebują a czasem są po prostu zawistni i zazdrośni i robią nam na złość, czerpiąc później satysfakcję z powodzenia swoich intryg.

Nie wiem dlaczego, ale chodzi mi teraz po głowie myśl, że to wkładanie dzieciom szaty z chrzcin za główki, nic nie da. Że to jest część spektaklu do którego Cię zmuszają.

Ja mam wrażenie, że jesteś po prostu teraz jakoś bardziej widoczna, wyczuwalna i sama jesteś wrażliwsza, więc dlatego jest ich takie natężenie. Modlitwa to zawsze dobre wyjście, poproś o pomoc Opiekuna. Ja też będę o Tobie ciepło myśleć, przesyłać otuchę.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:55

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: BlackAngel1010 » 09 kwie 2020, 22:59

Dziękuję Ci za to co napisałaś . Mam tylko jedno pytanie ...Jak przywołać do siebie opiekuna ?
Tylko raz czułam namacalnie to co Ty napisałaś - przejujące ciepło, błogość , bezpieczeństwo ...
Ktoś(myślę,że wtedy prababcia) uratował mi życie podczas zdarzenia na drodze ....
Awatar użytkownika
BlackAngel1010
 
Posty: 22
Rejestracja: 14 lut 2019, 12:55

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: allithea » 15 kwie 2020, 10:23

BlackAngel1010 pisze:Dziękuję Ci za to co napisałaś . Mam tylko jedno pytanie ...Jak przywołać do siebie opiekuna ?
Tylko raz czułam namacalnie to co Ty napisałaś - przejujące ciepło, błogość , bezpieczeństwo ...
Ktoś(myślę,że wtedy prababcia) uratował mi życie podczas zdarzenia na drodze ....


Na przywołanie Opiekuna chyba nie ma pewnej metody. Ja zawsze wtedy staram się wyciszyć, uspokoić myśli i przywołać go. No nawet nie tak, że myślę coś konkretnego, raczej po omacku nawołuję. Jak małe dziecko, które wie, że w ciemności jest rodzic, ale go nie widzi. Wołam więc, jak zagubione dziecko.
Awatar użytkownika
allithea
 
Posty: 27
Rejestracja: 17 sty 2020, 14:55

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: Xsenia » 21 maja 2020, 14:59

Według mnie gdyby Opiekun nie był ciągle przy osobie, którą się opiekuje, to co to by był za opiekun?
Możecie go nie widzieć, ale on jest.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3002
Rejestracja: 08 lis 2013, 23:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: Nikita » 21 maja 2020, 18:37

Ja jak sie boje to przywluje w myslach Opiekuna...prosze duchy opiekujace sie, duchy wspomagajace i duchy uzdrawiajace o pomoc...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5155
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:31

Re: Co to było znowu ... ???

Postautor: Nikita » 21 maja 2020, 18:41

Ostanio zyje mocno w Ziemskiej Materii duzo pracujac i wykonujac swoje obowiazki..i troche brakuje mi tego duchowego swiata...Czlowiek musi dobrze postepowac i oczyszczac swoj umysl z negatywnych mysle a wtedy nic zlego nie bedzie sie do nas moglo doczepic...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5155
Rejestracja: 03 maja 2010, 16:31


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości