Manipulacja pogodą

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: Xsenia » 23 gru 2020, 10:03

Hm gdyby było MINUS 5 jak chciałam, a nie PLUS 5 jak jest, to święta byłyby BARDZO białe. Najwidoczniej mam wpływ na wodę ale nie na temperaturę. Czyli w najbliższych dniach raczej będzie dużo deszczu.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: tomekqaz » 23 gru 2020, 12:50

Trochę eksperymentowałem z tym tematem i oto czego się dowiedziałem.

Z tego co u siebie zaobserwowałem to faktycznie człowiek jest po odpowiednim ukierunkowaniu myśli i modlitwy wpłynąć na pogodę , jednak w moim przypadku działało to zawsze np . z 1-2 tygodniowym opóźnieniem.
Moje motywy nie były ukierunkowane na zysk a raczej na strach o własny byt i byt innych ludzi , być może dlatego to zadziałało , poza tym gdy nie potrzebowałem z tego korzystać to nigdy tego nie robiłem.
W moim regionie była zapowiadana największa susza od wielu lat , a tymczasem opadów było dosyć sporo.
Myślę że to nie tylko moja zasługa , wiele dobrych dusz modliło się o deszcz i udało się.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: odnowa2 » 29 gru 2020, 18:54

W "Systemie Jogi Kaukaskiej" Stefana Htabii Colonna Walewskiego jest arkan dotyczący kierowania pogodą, ale cały ten "arkan" wydaje się dziwny.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 01 sty 2021, 10:11

Posłuchaj Thorze, bogu pogody, obrońco Mudgardu. Skoro twierdzisz, że możesz kontrolować pogodę, czemu nie rozwiążesz problemu globalnego ocieplenia? Zakładając, że człowiek mógłby swoją wolą naginać rzeczywistość, nie sądzisz że musiałbyś być świadomy procesów, jakie zachodzą? Mówisz w myślach, że "chciałbyś obniżyć temperaturę", ale tak naprawdę nie wiesz w jaki sposób. To tylko efekt jaki chcesz uzyskać, a nie działanie mające na celu to zrobić. Więc co miałoby te pogodę zmieniać? Duchy?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: odnowa2 » 01 sty 2021, 10:36

Tak :)
539. Czy przy wywoływaniu pewnych zjawisk, na przykład burz, oddziałuje jeden Duch, czy może Duchy łączą się w grupy, by do nich doprowadzić?
"Łączą się w niezliczone grupy."

Wyjęte z Księgi Duchów - Księga Druga - Rozdział IX. Oddziaływanie Duchów na zjawiska natury.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 01 sty 2021, 10:47

Szkoda tylko że nie wspomina, że duchy nam nie służą, więc nie ma racjonalnego powodu, dla którego miałyby się organizować dla każdego, kto modli się o deszcz.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: tomekqaz » 01 sty 2021, 19:53

Po co w takim razie modlitwa ?

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 04 sty 2021, 19:58

Dla psychicznego zaspokojenia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: tomekqaz » 05 sty 2021, 09:55

Dla psychicznego zaspokojenia mogę iść się zrelaksować na łonie natury albo dobrej muzyki posłuchać , modlitwa to mój kontakt z tamtym światem.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 07 sty 2021, 18:22

Jeśli w to wierzysz, to Twoja sprawa. Ludzie się modlą, by poczuć się lepiej. By poczuć że coś zrobili w jakimś kierunku, nie robiąc tak naprawdę nic.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości