Manipulacja pogodą

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: odnowa2 » 07 sty 2021, 21:18

OneNight pisze:Jeśli w to wierzysz, to Twoja sprawa. Ludzie się modlą, by poczuć się lepiej. By poczuć że coś zrobili w jakimś kierunku, nie robiąc tak naprawdę nic.

Modlitwa to pewien wzór. Utrzymywany w umyśle przyciąga do siebie podobieństwa. Rezultat modlitwy może się jednak nieco różnić od oczekiwań.
Ostatnio wyraziłem prośbę by doszło do spotkania z pewnymi ludźmi. Widziałem 2 osoby. Lecz nie spotkałem się z nimi. 3 osoba - spotkanie we śnie. Modlitwę sformułowałem tak, że kończyła się słowami "o ile z tego wyniknie jakieś dobro."
Życie Jezusa to jedna, wspaniała modlitwa, uwielbienie Boga. Jednak by to dostrzec należy "spuścić z tonu", mieć otwarty umysł, a nie uprzedzenia.
odnowa2
 
Posty: 62
Rejestracja: 17 paź 2020, 13:21

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 08 sty 2021, 20:32

Wyznaję inny światopogląd i inne metody kontaktu z tamtym światem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: tomekqaz » 09 sty 2021, 10:25

Po co zatem się tu udzielasz?Nie wnosisz nic wartościowego do tematu.

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
tomekqaz
 
Posty: 39
Rejestracja: 25 maja 2014, 18:41

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: OneNight » 10 sty 2021, 18:10

Jak wiesz, forum to nie jest zamknięte na inne światopoglądy. Kiedyś uważałem że spirytyzm tłumaczy sens ludzkiego życia i to jak to wszystko działa. Teraz wiem że nie do końca. Cóż może być bardziej wartościowego w dyskusji niż perspektywa przeciwna do Twojej? Chcesz dyskusji, czy potwierdzenia swoich poglądów od ludzi, którzy wyznają te same?

Ludzie traktują modlitwy jak zaklęcia. Jakby duchy musiały spełnić wolę jeśli modlących się będzie dużo i będą robić to często. Co by było gdyby w tym samym czasie wszyscy modlili się o ciepłe dni? Nigdzie na naszej planecie nie byłoby deszczu? Pogoda nie jest czymś tak prostym, że zaświeci Ci słoneczko w Twoim mieście i nie ma to wpływu na pozostałe części świata. Ten mechanizm jest ze sobą połączony. Więc uważam że nie jesteś w stanie wpłynąć na pogodę według Twojej woli, bo to miałoby katastrofalne skutki w innych częściach planety.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Manipulacja pogodą

Postautor: soldado » 11 sty 2021, 02:11

OneNight pisze:Wyznaję inny światopogląd i inne metody kontaktu z tamtym światem.


Wiele jest dróg, które prowadzą tak naprawdę do tego samego celu.
Oczywiście, ze są różne formy kontaktu...
Każdemu wedle zasług... :D
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 12 gości