Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno.

Postautor: Nie godzien1411 » 13 maja 2020, 00:50

Witam jestem nowy więc moja wiedza na temat rozwoju tych zdolności jest zerowa :?: Nie przeciągając nigdy bym nie przypuszczał iż osoba jak ja może posiadać aż tak rozwinięte zdolności bo raczej do ludzi św nie należę.A co wiąże się też z efektami ubocznymi(Stratą na wadze,atakami gniewu,odczuwaniem ciężkości przy oddychaniu,czy bólami których nie miewałem.Chyba nie muszę pisać innych nazwijmy to objawów słyszalnych bądź wyczuwalnych.Sprawa przedstawia się tak mam sporo bytów w domu wszystko dzięki nie dawno zmarłemu teściowi który nie poszedł dalej tylko pomieszkuje u nas fakt iż nie uczepił się córki tylko mnie towarzysząc mi nawet w pracy manifestując obecność był niepokojący.Do sedna na paranormalny temat nie jest czymś ani nowym czy obcym dla mnie.Lecz to że rozwija się coś we mnie i jeśli szybko nie ogarnę będzie tylko gorzej sprawia iż fakt że mam w domu około 25 bytów w tym nie za ciekawe,Dar który zamiast pomagać wyniszcza mnie fizycznie sprawia iż szukam pomocy nie w poradzeniu sobie z nimi bo to sam ogarnąłem lecz z tym jak się rozwijać.
Nie godzien1411

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: Nie godzien1411 » 13 maja 2020, 01:28

Widzę że jak zwykle sam będę musiał poradzić sobie.Trudno sądziłem że jakieś doświadczone (medium) mnie pokieruje bo o rozwój tego mi chodziło ale pozostaje tylko dalej studiować samemu i dążyć do świadomości jak gości odesłać kolejno w światło a samemu kontrolować to by nie robiło takich szkód.
Nie godzien1411

Postautor: Siewiczpl » 13 maja 2020, 20:56

Hej,

Wiesz? nikt po godzinie ci nie odpiszę.. Grupa trochę świeci pustkami, ale są tu ludzie którzy chętnie ci pomogą .

Z mojej strony możesz pytać mnie na rożne tematy, spróbuje tobie pomóc w rozwoju i sądzę że mój kolega również.

Nie uważam się za kogoś o potężnej wiedzy w tym temacie, ale mamy pewne pojęcie w tych tematach, również praktyczne.

Na początek proponuje 2 książki . Szczególnie na początek proponuje : reymond buckland - wielka księga komunikacji z duchami ( jest to podręcznik z ćwiczeniami oraz ciekawostkami, SUPER :)

Później klasyk Allana Kardeca - Księga duchów .

Proponuje ci Medytacje , są różne techniki ale na początek pobierz apkę o nazwie Intu z google play . jest tam kurs 7 dniowy darmowy prowadzony przez fajnego faceta . Medytacja jest dla mnie osobiście bardzo ważną rzeczą w rozwoju pod wieloma względami.

Pozdrawiam
Siewiczpl

Postautor: procurator » 17 maja 2020, 08:03

Napisze Ci jak ja to robie- byc moze pomoze Ci ta sciezka. Nie wiem na jakim mentalnym poziomie jestes, ale skoro masz tego typu wrazliwosc bedziesz dzialal intuicyjnie.
1.W pierwszej kolejnosci przede wszystkim podczas medytacji/transu musisz realnie wybaczyc danemu bytowi wszelkie niesnaski jesli byl z Toba powiazany.Czesto byt chce cos przekazac- przekaz slowny lub wizje.Staraj sie odczytac i pomoc. Ja komunikuje sie zadajac pytania i oczekujac reakcji od bytu. Czesto jest to jeden obraz, jedno zdanie, ktore trzeba odszyfrowac.
2.Jak juz ustalisz co jest powodem obecnosci musisz przekazac bytowi, ze nie jest w tym miejscu jakim powinien byc i pomodlic sie gleboko i szczerze za niego.Nie mowie tu o formulkach koscielnych.
3.Nastepnie za pomoca Twojej wew DOBREJ energii powinienes metoda wizualizacji oczyscic dom/ mieszkanie- wizualizujesz wypelnienie dobra, ja to nazywam biala energia kazdego kata domu, kazdego pokoju.
4.Na koniec powinienes umiec ochronic siebie przed wplywem niepowiazanych bytow- ja wizualizuje tube z luster w jakiej sie znajduje wypelniona dobra energia, odbijajaca zla energie.
Tyle.
Dla osob nie majacych problemow z manifestacja innych energii przeczytanie tego bedzie powodem do smiechu.Dla poszukujacych rady bedzie to sprawdzona przeze mnie metoda.
procurator

Postautor: Nikita » 19 maja 2020, 09:33

Rozwoj duchowy to wspaniala podroz w glab siebie...obserwacja wlasnych mysli, czynow, intencji...skad sie to wszytsko bierze ...nasze czyny i reakcje...bo wtedy uswiadamiamy sobie na jakim poziomie jestesmy...i czesto stwierdzamy, ze jeszcze duzo przed nami… :)
Nikita
Sympatyk spirytyzmu

Postautor: Nikita » 19 maja 2020, 09:34

I nigdy nie jest za pozno...czasu mamy dosyc...cala nieskonczonosc...pytanie tylko czy jestesmy juz gotowi aby zaczac sie bardziej swiadomie rozwijac...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu

Wróć do Pytania i odpowiedzi