Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno.

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Potrzebne wskazówki jak się rozwinąć nim będzie za późno

Postautor: danut » 08 wrz 2020, 19:15

Nie napisałam, że Ty przynależysz do sekty, a teraz jeszcze bardziej się obnażyłeż z tym, że jesteś opętany sekciarską ideologią, skrzywionym pojmowaniem. Ja jestem świadoma i dobrze dla mnie, ze "g... przeżyłam" z takiego fałszu, w który wplątujemy się zawsze sami. :) Straszenie na mnie nie działa.
danut

Postautor: Siewiczpl » 09 wrz 2020, 21:57

A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam

Nie godzien1411 pisze:Do pani która uważa iż przynależę do sekty bądź param się okultyzmem(***)chyba że bycie katolikiem uważane jest za sekciarstwo.Do rzeczy jeszcze do grudnia zeszłego roku prowadziłem normalny tryb życia czyli:praca,kobieta,dom,prostota.Jednak po śmierci teścia zacząłem tą niefortunną przygodę z napływającymi duszami w liczbach kilkudziesięciu wymieniających się co jakiś czas,co za tym idzie wraz z nimi przyszły też bardzo złe byty i też nie mało.Posiadłem trochę wiedzy o tematyce niezbyt optymistycznej co do naszych najbliższych dni,sam nie odkryłem co oznaczają (wybrani)w liczbie 50ciu i jakie artefakty?Dla sceptyków co pomyślą iż bredzę bądź spróbują wysilać się startując z krytyką to (***)Ponieważ mam zdjęcia filmiki i nagrania glosowe z nocy jak sobie spacerują dyskutują więc mogę zgasić cię szybciej niż pomyślisz.I proszę nie pisać takich kocopołów jak *(Danuta) *** przeżyła i *** nie wiedzę posiada.Chce byście byli świadomi iż zostało wam max 3lata ale przed tym jeszcze tak się tu wszystko (Pop...li!!iż tak jak jest powiedziane będziemy zazdrościć zmarłym.Dziękuje i miłego wieczoru.
Siewiczpl

Postautor: danut » 09 wrz 2020, 22:09

Siewiczpl pisze:A może to co słyszysz to dusze zamknięte w pułapce swej rzeczywistości ?
Próbowałeś nawiązać kontakt z nimi z kim kolwiek?
Może się okaże że to zadne byty prorocze które przewidują ci rychły koniec za 3 lata, tylko niskie duchy które mają ubaw cię dręczyć.

Pozdrawiam

"Czyżby chodziło o wyeliminowanie 50-ciu czcicieli jakiejś sekty?" - myślę, że masz na myśli to samo. :) Pułapka swej rzeczywistości, tej rzeczywistości.
danut

Postautor: OneNight » 27 gru 2020, 13:06

Kolejny "mesjasz". Oto powód dla którego niektórzy nie powinni brać się za rozwój jakichkolwiek umiejętności. Kiedyś twierdziłem, że OOBE jest bezpieczne. Teraz gdy ktoś mnie o to pyta, odpowiadam że istnieje jeden udokumentowany przypadek szaleństwa spowodowany praktyką - Darek Sugier.

Wcale nie trzeba być godnym by rozwijać takie umiejętności. Nie trzeba być wybranym. Nie trzeba być wyjątkowym, wystarczy mieć farta, by wiedzieć gdzie szukać i się nie lenić. Widziałem na własne oczy jak dorośli ludzie zachowują się jak rozpieszczone dzieci, bo dostali w swoje ręce odpowiednią wiedzę i poczuli się lepsi od innych. Człowiekowi wystarczy że napiszę książkę lub zobaczy ducha, by stał się egoistą i samozwańczym guru. Nie szukasz pomocy tylko poklasku, więc radź sobie sam.
Awatar użytkownika
OneNight

Postautor: tadyszka » 30 gru 2020, 10:52

tak... bo tym najbardziej karmi sie Ego.. potrzeba poklasku i uznania. To Ego chce nam udowadniac ze jestesmy lepsi niz inni...

zapominajac ze wszyscy jestesmy z soba polaczeni, ze jestesmy jednoscia..iI kazdy jest ostatecznie tym samym, fragmentem i czastka Boga.

Mysle ze parcie na rozwoj sprawia wiecej szkody niz korzysci Skupiajac sie na wnetrzu i milosiedziu zrobisz wiecej w swoim rozwoju niz zglebiajac najwieksze techniki. Ten miecz ma dwa ostrza.. Bo do najwiekszego rozwoju, do nirwany potrzebna jest cisza.. Medytacja jest tak prosta..a dla milionow nie osiagalna.. Bo wymaga konfrontacji z samym soba. Ezoteryka i inne sfery daja nam odpowiedzi..gotowe... Medytacja zmusza nas do znalezienia ich w naszym sercu. Bo tam mamy cala nasza wiedze, wiedze z wszystkich wcielen i wiedze kazdej jednostki. Bo jestesmy jednoscia. Ludzie chwilowo o tym zapomnieli...
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...

spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka

Poprzednia

Wróć do Pytania i odpowiedzi